Czy Adamowicz żyje? Wątpliwa żałoba i nowe nagranie z ataku | J....


PODAJEMY DALEJ! FILM BEZ CENZURY TVN u: MOJA KSIĄŻKA na Wsparcie finansowe: Portal: Blog: Sklep: POLECAM kalendarz, smycze, płyty, książkę, CZAPKI ZIMOWE na Adamowicz żyje? Wątpliwa żałoba nagranie ataku Miedlar

Najlepsze komentarze:

krzyszt... Nawet mojej rodzinie nie którym było smutno, jak tak można było zabić człowieka - który się poświęcał dla swojego miasta, troszczył się o kościoły, bezdomnych itp. Tak wszystko kupili co napisali w gazecie i co bredził Hołownia który się sprzedał dla TVN ale wcześniej o Budyniu nic nie wiedzieli. Dopiero po śmierci zrobiono z niego Swiętego.
Krzyszt... 15:00 przyjaciel Pawła, który musiał spojrzeć na kartkę, żeby nie pomylić nazwiska xd
Krzyszt... Bardzo słaba analiza
Jan G... 4:27 - owszem, można. Można zatrzymać inne nagranie, nagranie z pod sceny kręcone telefonem komórkowym, włączyć jakość najwyższą z możliwych tj. FullHD 1024p, a w odpowiednim momencie załączyć również prędkość odtwarzania 0.25 i zatrzymać nagranie. Zauważymy wtedy, że nóż uniesiony przez pana Stefana lśni w blasku reflektorów i nie ma na nim nawet smugi umazania krwią ! Jest czysty jak łza ! Mógł wytrzeć o kurtkę powiecie.. Ech, tylko, że kurtka utrudnia zadanie trzech śmiertelnych ciosów w ciągu maksymalnie 1 sekundy. Stefan M. wbiega szybko na scenę. Ale już po pierwszym dźgnięciu Adamowicz cofa się za kurtynę i drugi atak wydaje się być już słabszy. Dlaczego wszyscy myślą, że on upada ? Skąd się to w ogóle wzięło ? Przecież on naprawdę SIADA a nie upada !
Dlaczego na 3 sekundy przed wbiegnięciem na scenę Miłosza M. Adamowicz OBRACA SIĘ W JEGO KIERUNKU, tak by ułatwić mu zadanie ciosu "prosto w serce" ?!?
Dlaczego Adamowicz siada, ktoś tam do niego podchodzi zapytać czy wszystko ok, ale to była tylko 1 osoba, reszta co ? 0 paniki, 0 lęku, 0 strachu ? Ktoś Stefanowi M. PODAJE do ręki mikrofon, gitarzysta, który stoi za kurtyną w odległości 1 METRA od Adamowicza patrzy na to co się dzieje i sobie GRA DALEJ.. Muzyka puszczana jest cały czas, tak aby podczas przemowy Stefana M.nie było dokładnie wszystkiego słychać (choćby tego, że najprawdopodobniej on został wywołany na scenę przez prowadzących i tego jak on się przedstawia, wychodzi wtedy coś w stylu Willmont zamiast MIŁOSZ).
Pomijam kwestie zarówno nieudolnej próby obezwładnienia Stefana M. po półtorej minuty BIEGANIA przez niego na tej scenie, rzec można, że nawet i tańczenia, jak i nawet BRAKU OBRONY przed obezwładnieniem przez Stefana M.. Przypomnę tylko, że on miał w ręku dość długi i podobno ostry nóż, a on dał się powalić bez problemu, nawet uklękł żeby ochronie sprawę ułatwić..


SKĄD NA SCENIE NA 15 SEKUND PO ATAKU STEFAN M. WIEDZIAŁ, ŻE ADAMOWICZ NIE ŻYJE ?!? SKĄD ?? Stał na scenie, chodził w kółko, mógł zobaczyć czy ktoś siedzi za kurtyną czy może topi się we krwi ! A on na scenie stoi i gada, że za PO siedział w więzieniu "I DLATEGO ZGINĄŁ ADAMOWICZ" i właśnie w tym momencie oddał się w ręce ochrony. Piękna szopka, co nie ?
Tego się NIE DA OBRONIĆ.
marcosf... Znałem jednego "oficjela" nie ruszał się bez ochrony na zajęcia jogi, a był płotką nikim szczególnie istotnym - nie wyobrażam sobie że na imprezie masowej taka sytuacja mogłaby mieć miejsce, a mam bogatą wyobraźnię.
marcosf... Internet nie jest anonimowy juz od dawna - może dla cwaniaków - cała reszta jest przejrzysta dla kontrolerów, kto wierzy w anonimowość jest naiwny. Dla całkowitej jasności nie jestem zwolennikiem żadnej partii - dla mnie polityka to bagno.
Marek Z... Trzeba być niezłym zjebem żeby mieć wątpliwości co do śmierci Adamowicza
Katarzy... Kliniczny przykład manii prześladowczej.
Erich K... Coś mi się wydaje że oni gdzieś leżą na plaży i w jaja ich parzy
Ba Kal... dzidziusia słyszę w tle ;) mam pogratulować ?
Koleje ... Budyń żyje
Martyna... Zyje i robi wszystkich w hu...ja
Paula P... No naprawde?

Kolejny typek który Mysli ze Adamowicz Żyje...


Przecież Wiadomo że NIE
Crazy K... Co Pan wyprawia w tym kraju, wszystko po to aby zaistnieć. Tacy ludzie za swoje słowa powinni odpowiadać. Nie chcę się oglądać. Rzałosne. ???
Shogun ... Kwestia szoku po ataku i nie czucia bólu ma się nijak do faktu iż Adamowicz został ponoć dźgnięty w serce. Uszkodzony mięsień serca najczęściej wpada w arytmię, wszystko zależy od tego jak bardzo został uszkodzony ale myślę że z pewnością nie był by w stanie siedzieć dłuższy czas, gestykulować, poprawiać okulary. Nawet gdyby w szoku był w stanie usiąść to niestety momentalnie poczuł by się słabo lub stracił przytomność a szok i adrenalina nie są w stanie temu przeszkodzić. Cała akcja ratunkowa była w ogóle dziwna bo osobę która się właśnie wykrwawia wiezie się jak najszybciej podpiąć pod sztuczny obieg i na stół operacyjny a tu szopka odstawiona, reanimacja pod publikę żeby ludzie widzieli. Chyba każdy ratownik zdaje sobie sprawę że nie da się przywrócić akcji serca gdy ktoś się wykrwawił. Całe przedstawienie zostało wykonane tak by było jak najwięcej świadków, a jakość odegranego przedstawienia poszła na drugi plan, bo w końcu wszyscy widzieli że prezydenta ktoś dźgnął nożem na scenie, później go reanimowali dłuższy czas na scenie, gdy już się wszyscy napatrzyli to go zabrano by ogłosić że zmarł w szpitalu. Na koniec najważniejsze, ciało zostało skremowane. W jakim celu? Łatwo się domyślić że jak nie ma ciała, nie ma ekshumacji i nawet jak by go znaleziono pod inną tożsamością to nie będą mu w stanie udowodnić ze jest zmarłym ponoć prezydentem.
mariama... Panie Międlar,ktoś, kto nie umial dochować wierności Bogu nie powinien zabierać glosu jako autorytet moralny! Niech Pan się lepiej zajmie swoim zagmatwanym życiem a nie śmiercią naszego Prezydenta !
Lidia J... Oto dlaczego Stefan Wilmont powinien być pod szczególna ochroną...
"...Stefan opowiadał, że jest agentem służb specjalnych – twierdzi nasze źródło...."
Przedstawiam zupełnie nowe fakty w tej sprawie... proponuję wgłębić się w ich treść... wychodzi na to, że:
Czy zamach na Adamowicza zlecił BOLEK /pełne szafy teczek? TUSK /wysadzony blok w powietrze?.../ czy MAFIE SB? WSI? GRU? /zagrożone miliardy, gdyby Adamowicz stanął przed sadem?/
KTO widział trupa Adamowicza po tym dziwnym przedstawieniu? - rodzą się wątpliwości....
- ... wdowa po Andrzeju Wilmoncie z 8 dzieci po śmierci męża kupiła mieszkanie? - twierdzi, że jest własnościowe...
- Było 8 dzieci i każde dostało odszkodowanie po ojcu po 20 tysięcy złotych? - które mogli roztrwonić? ... pod palmami?
- Stefan Wilmont był tylko aktorem?
Rodzina finansowana przez mafię po zabiciu Andrzeja Wilmonta... w wywiadzie matka ma zmienione imię...
- jak to było 12 lat temu ze smiercią Andrzeja Wilmonta?
policja,która to nie bardzo sie śpieszyła bo przyjechali po 40 minutach. ... to było Audi ... A8!
to tez cytat "... To samo miałam, kiedy 12 lat temu zginął mój mąż – wspomina. – Wyszedł na spacer i potrącił go samochód. Dosłownie wgniótł go w drzewo – dodaje w rozmowie z Włodkowską. Było ciemno, a kierowca uciekł z miejsca wypadku. Na policję zgłosił się dopiero następnego dnia. Twierdził, że nie zauważył, by kogoś potrącił i sąd najwyraźniej mu uwierzył. Dostał karę w zawieszeniu...."
- wpis dziecka Wilmonta
Tracąc Ciebie Tato ... straciłam wszystko co mialo dla mnie jakikolwiek sens... Nikt mi Cie nie zastapi...
Tak Bardzo Cię Kocham!!!
Zabije tych skur... jak ich dorwe!!
Marys
- to tylko cytaty pozabiciu Andrzeja Wilmonta...
Jestem ciekawy jaki warsztat pracuje w niedziele , bo wypadek był w poniedziałek a jak pisze autor : "Policjanci bez problemu dotarli do właściciela samochodu, ale okazało się, że to nie on kierował autem w czasie wypadku. Z jego wyjaśnień wynikało, że dzień wcześniej oddał je do warsztatu samochodowego."
coś tu chyba nie gra.
….......................
Ofiara miała na imię Andrzej osierocił ośmioro dzieci.
- KIMunJEST?... do takich nalezy Polska! a nad nimi czuwa sb... wsi... gru... i mają do dyspozycji swoich ludzi! (2)
IPN BU 2348/779
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych w Warszawie 1954-1990
Tytuł: Karta ewidencji operacyjnej TW ps. "Paweł" dot. Roman Krzysztof Karkosik, imię ojca: Jan, ur. 09-05-1951 r.
- Czy dla niego zagrał Stefan Wilmont?... czy zleceniodawcą był BOLEK? - wszak ma pełne szafy teczek...
"... Ostatecznie śledztwo dotyczące kupna przez Elanę maszyn od Unibaksu zostało umorzone. Sąd przekonały argumenty szefostwa Elany, że kupili nie tylko urządzenia, ale i rynek Unibaksu, a także zyskali na czasie. Gdy sąd wydawał to postanowienie, Elanę kontrolował już Roman Karkosik. W momencie, gdy kupował jej akcje, wartość całej firmy wynosiła ok. 43 mln zł, czyli tyle, ile kilka lat wcześniej Elana zapłaciła Unibaksowi za maszyny. Dziennikarze „Gazety Pomorskiej” pisali, że wcześniej Elanę szacowano na 140–200 mln zł, a sam grunt, który należy do zakładu (198 ha), wart jest co najmniej 99 mln zł.
Karkosik kupując Elanę był już właścicielem innej spółki chemicznej – giełdowego Boryszewa. Elana stała się jego oddziałem, z czym wielu mieszkańców Torunia nie umie pogodzić się do dziś...."
- Jak cukrownik został miliarderem - proszę się zastanowić....
Firma Karo – Roman Karkosik działa w Czernikowie do dziś. Zatrudnia 30 ludzi. Wszystkie spółki, które biznesmen kontroluje, dają pracę blisko dziesięciu tysiącom osób. Pięć firm – Boryszew, Alchemia, Impexmetal, Hutmen i Skotan – jest notowanych na warszawskiej giełdzie. W marcu br. Boryszew znalazł się w prestiżowym indeksie WIG 20, wypierając z giełdowej elity Softbank, kontrolowany przez Ryszarda Krauze, ulubieńca polityków wszystkich opcji. Łączne obroty szykujących się do fuzji spółek Boryszew i Impexmetal (Karkosikowych pereł w koronie) wyniosły w 2005 r. 4,3 mld zł. Miesięcznik „Forbes” ulokował biznesmena na 4 miejscu na liście najbogatszych Polaków..... Przedsiębiorczość mógł mieć w genach, podobnie jak jego dwaj bracia. Wszyscy zamożni, wszyscy doszli do dobrobytu własnym wysiłkiem. Ryszard, najstarszy, prowadzi w Toruniu przedsiębiorstwo Elkard, specjalizujące się w instalacjach elektrycznych. Mirosław, najmłodszy, kieruje spółką Eliza, z branży jubilerskiej. Był czas, że zajmował się między innymi odzyskiwaniem metali szlachetnych ze starych komputerów. Obaj bracia dobrze sobie radzą, ale daleko im do pozycji Romana.... ... Trochę się tylko krzywi, gdy media ujmują jego awans w efektowną klamrę: „od magazyniera do miliardera”. To pierwsze zajęcie w Spółdzielni Kółek Rolniczych było krótkim epizodem, praktyką tuż po skończeniu Technikum Cukrowniczego w Toruniu..."
PAULA m... Ten śmieć żyje i nic z tym nie zrobicie. On pojawi się w Gdańsku to głupie ludzie będą wołać o sobowtor. Ech
Ant Aga... Jaruś rozpacza prawie dziewięć lat... i tego wam życzę zryte pisiory!
Jacek M... Niestety. Policja zaangażowała się w sprawę i zewsząd skasowano film z ataku. Poszukajcie na własną rękę przez Google. Znajdziecie.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCxOqelhdkXRpxEA8_q2F5mg


Vister ciekawostki

Vister ciekawostki

Historia kanału Vister zaczyna się w dniu 2016-04-19 20:40:20.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 35 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 26816030 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 76442 użytkowników.