CEZARY MECH EKONOMISTA CO DZIEJE SIĘ W MIĘDZYNARODOWEJ ?

Oglądaj nas i czytaj także na portalu www.telewizjarepublika.pl codziennie nowe wiadomości z Polski i świata!CEZARY EKONOMISTA DZIEJE MIĘDZYNARODOWEJ


Najlepsze komentarze:

Marcin ... Ostatnio ukazala sie ksiazka prof. Goralczyka o Chinach , ich renesansie. Pracowalem z Chinczykami i za grosz nie mam zaufania do ich uczciwosci, jak chodzi o pieniadze.
Lublin ... 6:50 żeby Polska miała korzyść z USA, to w polskim rządzie i parlamencie nie powinno być złodziei, dziwkarzy, zdrajców i osób z rosyjskim i niemieckim dowodem osobistym. W innym przypadku nie jest dziwne, że Polskę - niemiecko-rosyjską kolonię, Amerykanie traktują oschle.
Krzyszt... Z całym szacunkiem, rynek USA jest ważny dla Chin a rynek chiński mało ważny dla USA. Jeżeli USA wygenerują spadek produkcji w Chinach i pojawi się bezrobocie to okaże się, że USA podłożyło społeczną bombę w Chinach. I o to chodzi USA.
Marcin ... Chiny kradna technologie. Nic same nie wymyslaja. I to jest tym co najbardziej boli US.
andrzej... Nagonka na Huawei w Polsce to zlecenie z USA wykonywane przez rząd Morawieckiego. Widać że rząd Morawieckiego to tylko lokajstwo USA. W Polsce bez przeszkód działają służby specjalne USA, Niemiec, Izraela i jakoś to rządowi Morawieckiego nie przeszkadza. W
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCc282c_TN8xIba_Z6GaDnQw