Kwantowe spojrzenie na jedzenie. Nowy paradygmat w odżywianiu...

Wspaniali Widzowie i Goście NTV, Nasz projekt utrzymuje się z darowizn. Wesprzyjcie nas przelewając dowolną kwotę na Fundację Alterpedia nr konta: 05 9585 0007 2014 0220 0625 0004 w PLN, 59 9585 0007 2014 0220 0625 0002 w EUR, DZIĘKUJEMY :) Muzyka: audionautix.comKwantowe spojrzenie jedzenie. paradygmat odżywianiu Wiktor Gołuszko Anpol 2019.


Najlepsze komentarze:

sara ar... politycy to oni owładnięci żądza pieniądza i władzy okłamują cale społeczeństwa i dewastują wszystko na swojej drodze ....MONSANTO pod SAD
Roman R... Swietny wyklad.
sara ar... Stanisławem Wosińskim.


Polski wynalazek ochroni cię przed falami elektromagnetycznymi....czy cos o tym wiecie.......https://tech.wp.pl/polski-wynalazek-ochroni-cie-przed-falami-elektromagnetycznymi-6034818427733121a.......prosze nagrajcie w NTV jakis o tym program....pozdrawim
Jolanta... Wspaniały wykład, rzeczowy i na czasie. Dziękuję serdecznie:)
Baysan ... 35.00 ptaków nie ma, bo wycinaja stare drzewa liściaste. Na potęgę za to wszyscy sadzą tuje.
Fiona -... Świetny wykład ?
EsKalip... Ale ODLOT! ... Bla bla bla... Moda na hinduizm? Święte krowy na polskich ulicach? Może to i dobrze... niech każdy się odżywia według poziomu własnej świadomości... Tylko nie wiem dlaczego pan Gołuszko straszy truciznami zawartymi w mięsie, a pomija milczeniem trucizny zawarte w roślinach, którymi ma się żywić "oświecony" wegetarianin ???
joanna ... Komunikat z "Guardian", że ludzkość zniszczyła 83 %populacji dzikich ssaków 37: 28 minuta, z którego jest roku i dotyczy jakiego okresu czasu? Dobrze zrozumiałam, że w ciagu 30 lat?
Karolin... ....w Warszawie jest zatrzesienie Hindusow....moze chca nas  pomalu przyzwyczaic do ich kultury myslenia...jezyka....filozofii ...Dobra!  Ide cos przekasic....zrobilam pyszny bogos z kapusty, ktora sama kisilam.....az mi slinka idzie.....
Karolin... "Le Monde" !.....kto rzadzi  w redakcji tego pisma....co Pan opowiada.....takie samo gowno jak  "Wyborcza".....A moze Polacy juz nie chca ni przykladow, ni wynurzen intelo  z Zachodu!!....Ameryki Pan nie odkrywa, ze "ego" Zachodu wepchalo narody do czarnej dupy, a teraz wysnuwaja swoje pitu...pitu...a kto w zeszlym roku  do Baltyku wpuscil gowna .....??
Karolin... nowa moda....nowa mowa....nowy porzadek swiata!!....przedtem byla piramida....teraz bedzie kolo....Paradygmatem jest to, ze czlowiekiem musi stale rzadzic jakas menda, ktora kreci interesy na garbie drugiego......dajcie ludziom jesc to, na co maja ochote...kazdy niech choduje to, do czego ma serce i reke.....bo Nauczyciel tez powiedzial; "  Przeto nie osądzajmy już jedni drugich, ale raczej baczcie, aby nie dawać bratu powodu do upadku lub zgorszenia.....nie to, co wchodzi do ust, kala człowieka, lecz to, co z ust wychodzi, to kala człowieka.....jedzcie wszystko na zdrowie.....ja lubie mieso i wcale nie czuje sie z tego powodu ni zla, ni gorsza....odkad jem mieso czuje sie lepiej...Oddajcie medrcy  dzieciom MASLO...bo bez niego nie mozna wychowac zdrowego dziecka (kostka na dzien...to ... norma )....Juz zaczynaja reklamowac margaryne w pl mediach.... ceny masla poszly w gore chyba 3 miesiace po jalmuznej 500+.....o czym tu mowa....Niech wreszcie " panstwo" odpierd***li sie od obywatela....
Henryk ... Naprawdę pan Witold to jeden z nielicznych ludzi których warto posłuchać. Problem w tym, że ogromna większość nie chce słuchać chce żreć a najbardziej to żreć te watykańskie brednie Bo główną przyczyną upadku cywilizacji jest Watykan co jest opisane w Apokalipsie Jana z Patmos. Demonizm odrzucający sferę DUCHA. Tym zarażone jest obecnie poprzez Żydów USA a właściwie jak niektórzy słusznie zwracają uwagę USRAEL.
ania... może nie altruizm, tylko odpowiedzialność za siebie! proszę posłuchać o altruizmie Ayn Rand! - bo moze Pan opacznie rozumie to pojecie.
Soliman... Idą zmiany na Ziemi. Polecam obszerny raport w lutowym numerze miesięcznika "Nieznany Świat": http://www.nieznanyswiat.pl/nieznany-%C5%9Bwiat/13-aktualnosci-ns/1927-zmiany_na_ziemi
MrCDrom... Ten film nie ma nic wspólnego z kwantowym spojrzeniem na żywność.
Piotr G... Porada dla wszystkich
W związku z tym że w dzisiejszych czasach elektronika jest na porządku dziennym i mocno weszła w nasze życie a czasami nie można bez niej funkcjonować należy na ile to możliwe ograniczyć ją. Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego że wytwarza pole elektromagnetyczne które oddziaływuje na energetykę człowieka i jest przyczyną wielu chorób i złego samopoczucia. Zestawy głośników satelitarnych są niebezpieczne nawet bez prądu bo posiadają magnesy i tworzą siatkę elektromagnetyczną. A co dopiero z prądem. WiFi w mieszkaniu także jest niebezpieczne. Wraz z przeciętnie 5 komórkami w domu tworzy niebezpieczne dla człowieka środowisko energetyczne. Ludzie zastanawiają się dlaczego odpoczywają a są wciąż zmęczeni. To jeden z powodów. Warto kiedy to możliwe wyłączać urządzenia przynajmniej w nocy albo w pomieszczeniu w którym śpimy. To bardzo ważne. Należy korzystać jak najwięcej z darów natury....ze spacerów i biwaków. O ile to możliwe to "off-line". Nasze ciało to także zbiornik energii i ta energia podróżuje czy od słońca czy atmosfery itd...kiedy kumuluje się dużo energii człowiek nie raz jej nie zużywa  jej nadmiar może być przyczyną nawet raka. Doskonałym sposobem na "upuszczenie" jest zwykle chodzenie po ziemi boso,najlepiej mokrej lub spacery po wodzie. To doskonały odbiornik. Człowiek kiedy jest w mieszkaniu oddzielony jest od ziemi a kiedy wychodzi na dwór ma buty czyli gumową izolację. Warto przypomnieć sobie czasy dzieciństwa i pogonić sobie boso. Czasem najprostsze rozwiazania są skuteczne. Przeciętna osoba od 10 lat pewnie nie chodziła po ziemi na bosaka. Rozwój cywilizacyjny wiele nam dał ale jeszcze więcej zabrał. Mam nadzieję że moja rada komuś pomoże i wierzę że tak się stanie. Pozdrowienia dla wszystkich!
Noosfer... Ten filmik nawet nie nie leżał obok mechaniki kwantowej... To jest wycieranie sobie gęby nauką
asterix... Janusz co ty na to???
Nie noo o tym że ma nastąpić Złota Era to niby zapowiedzi są. Ale najpierw ma być wyżyna I wyniszczenie.
Zostanie tam Z 500 mln ludzi o ile nie mniej ::>
I wtedy cudowny świat?
Ofiara musi zostać złożona?
No ja właśnie apropo tey ofiary.
No przecież dane podane przez
Szanownego prelegenta nie pozostawiają złudzeń. Inni Szanowni prelegenci też mówią o katastrofie ekologicznej i masowym wymieraniu. Tooo, niby jak te cyfry tak szybko rosną i już de facto nas przerosły- to niby kiedy się to Odmieni???
Jak ci którzy się ukrywają za tymi działaniami zdepopuluja ludzkość do 500 mlin? (Wersja optymistyczna)
No bo coś mi tu nie styka :) - tak z tego co widzę dookoła. Z taką wycofana postawa środowisk alternatywnych które mają tendencję do przegadywania tematu, może już się pozegnajmy, bo za parę lat wiele osób z tego środowiska odejdzie w mniej lub bardziej niejaturalny sposób. I dieta wege nie pomoże tym bardziej że ludzie wystarczająca mocno są zajechani i zbiedzeni żeby jeszcze uprawiać samemu żywność i odpoczywać i dobrze zarabiać do tego żeby starczyło na podatki i inne. Mówi się o miastach obozach koncentracyjnych..
Więc jaki I skąd ten optymizm I snucie vizji o cudownym świecie przy takiej obojętnej postawie i apatii o których to się też w znakomitym wykładzie mówi? Jakby mnie ktoś najpierw budził a potem uśpić chciał odnoszę wrażenie. Najpierw mi się mówi że jest katastrofa i wymieranie. Podaję liczby. Powalające dane. A potem tabletki o cudownym świecie i dzieciach geniuszach. Znajomi nauczyciele czy pracujący z młodzieżą na zajęciach pozaszkolnych ( sam ponad 10 lat pracowałem) mówią mi o schorowanym I coraz mniej inteligentnym młodszym pokoleniu. Więc skąd te vizje cudownego świata?
Same się zrealizują?
No tak najpierw wyżyna a jak już wytrują 9/10 populacji, to wtedy przestaną truc i się zacznie odwrót.
Ale po trupach. Czyli jedyne co możemy zrobić to Prubować kto da radę zdrowo jeść i czekać a nóż widelec mikrofale i gmo nas nie zachaczą.
Oto cala filozofia środowisk alternatywnych. Przyglądamy się procesowi depopulacji i niszczenia i Prubujemy sami przetrwać. Od czasu do czasu marszyk tam ze dwie godziny czy protescik że 3 godziny i do Matrixu wróć:> A nóż się uda to przeżyć.
Pa.
Karolin... Serdecznie dziękuję za inspirujący wykład.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCqCGGi7HtqbaTh5iLSwXjCw