PAGOWIDZ PARODIUJE RAFONIXA!/PODRYWANIE...

► FANPAGE LIKE ! ► ► WSPARCIE NA NOWY SPRZĘT! ► ŹRÓDŁO: YT PAGO: ► E MAIL/Business Contact ► ► SKLEP ► ► INSTAGRAM ► ► TWITTER ► ► SOUNDCLOUD ► ₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪ +++ Regulacje prawne +++ "Dozwolony użytek" +++ Umieszczam ten film na prawie cytatu uregulowanym w art. 29 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Każda osoba kopiująca ten film zobowiązana jest do podania nazwy kanału i linka do oryginału w opisie filmu (bądź widocznym miejscu) po uprzednim pozwoleniu udostępnienia filmu, ponieważ zastrzegam do niego prawa. Full title of track : NIVIRO The Guardian Of Angels [NCS Release] [NIVIRO] • • • • [Eliza] ... #PAGO #CSGO #MATIAS #CS #TWITCH #PPL #SNAX #SAJU #IZAKPAGOWIDZ PARODIUJE RAFONIXA!/PODRYWANIE LUCYNY/BADIBUM/LODZIARNIA/TUTORIAL ZAJĘCIA B/FULL AUTOFM


Najlepsze komentarze:

MARO... Pozdrawiam xDDD
MZM OFF... Płakałem ze śmiechu hahahha
Eyth... Co cieszysz kurwa ryja xD
xHunteR... Tzw rafonix tutaj to MARO3 na twitchu xD zapraszam na jego live
ReSeT.... Ty to ten co ostatnio rafonix go spotkał spr se shoty gadał z nim na ome XD
_ Gorn... 8:13 ja przepraszam bardzo ale ta gra jest zepsuta grzecznie mówiąc
SzimiQ... Słabo udaje
Empire... CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCC XD
sensi... Don Marek pozdro
Ziomeek... Dobry wariat xD
FrEEsh... Matias to generalnie najlepsze shoty robi tak o
kiQuGFX... Gość nawet nie brzmi jak rafonix, nie wiem czego oni się tak jaraja jak to zwykły pet który powie kilka słów rafonixa i myśli ze kozak i będzie jak popo. Żałosne..
-wojteq... Jakie parodiuje? Jak to Rafon jest xD
The Neo... 2 :) Matias 1
Matias... Dobry tytuł? Starałem się tak go sformułować żeby batony nie pisały później że tajemniczy "click bait" został użyty. Myślałem jak zrobić grafikę żeby nie było na niej rafona ale na tym moment nie mam pomysłu. Dzięki za wszystkie oceny filmów, komentarze, subskrypcję! ;)
EDIT: Zmieniłem grafikę just in case, jakby ktoś chciał się kłócić ;)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCzfk_bOtxtr1DC7Z7IEGRFA