Deutsche Welle: Dlaczego młodzi Polacy są prawicowi

Aleksandra Rybińska przegląd prasy zagranicznejDeutsche Welle: Dlaczego młodzi Polacy prawicowi


Najlepsze komentarze:

Robert ... Młodzi Polacy w końcu zauważyli iż poskomuniści kłamali od 89 r
Kazimie... Wspaniały program, rzeczowo, inteligentnie prowadzony.
Slavko ... Bezpieczeństwo socjalne pis głosujemy na KORWINA :)
Jaroszy... Brawo młodzi Polacy, w Was nadzieja.
pawel30... Dla takich Niemców Francuzów czy Hiszpanów to PiS pewnie jest prawicowy w ich koślawym rozumieniu ale naprawdę PiS to partia lewicowa wybitnie socjalistyczno-etatystyczna marxistowsko-leninowska i na pewno nie konserwatywna chyba że konserwuja oni zdobycze rewolucji komunistycznej.
sahiel5... niemiaszki sami zakładają sobie pętle na szyje
harry w... red. Rybiśnka przegapiła ten moment, gdy 3 miliony młodych Polaków wyjechało... ale ważne, że bezrobocie spadło - oczywiście dzięki politykom
wojciec... Makaron lubi babcie. Rurociąg już dawno budują, to jak mieli to zatrzymać..Niemcy wszystko zrobią aby Polacy ich nienawidzili.
Jerzy D... Młodzi są prawicowi ,bo mają religię, tworzy narodowców, ale w dwóch prawych butach
Zysz 40... My Polacy jesteśmy jednym z najstarszych narodów.Ale tolerancja ma swoje granice.
Zysz 40... I bardzo fajnie ,że pani Ola komentuje.My mamy głowy na karku,a szabelkami od stu lat nie machamy.Co nie można powiedzieć o naszych politykach.
Marek P... PiS to raczej partia hybrydowa. Prawicowo socjalistyczna. Na pewno nie konserwatywna w sensie klasycznym. Ale dzięki temu nie ma SLD. Takie mniejsze zło!
Dawid G... bo jestem dumnym Polakiem a nie jakimś Europejczykiem. polska to wspaniały kraj
Magdale... Niemcy uczą nas jak ich traktować i pokazują że nie liczy się nic tylko ich interes.
Piotr A... Pis to żadna prawica to socjaliści. Prawica ma jaja a pis czolga się przed wszystkimi. Pisiory ściągają imigrantów na potęgę. Mam nadzieję ze narodowcy okażą się prawdziwą prawicową.
Joseph ... deutsche welle -wszyscy Polacy są prawicowi a ci z innych orientacji nie są po prostu Polakami-wybitny materiał do zagospodarowania,korzystajcie póki czas!!!!!!!!!!!!!!!!!
jerzy r... To czemu Biedroń ma poparcie 14% a RN 1%-2% to wychodzi ,że młodzież jest bardziej lewicowa
Asia Sk... Lewica nie ma nic do zaoferowania. Nawet teraz Biedroń nie mówi nic o gospodarce. Partię Razem pomijam, oni funkcjonują w innym świecie. Nie ruszał tematu oprócz likwidacji kopalń. Co za pomysł...
Na lewicy jest też za dużo hipokryzji. Zginą prezydent Gdańska - marsze pokoju przeciw mowie nienawiści. Do czasu ataku na Magdalenę Ogórek. Ale to Ogórek, nie Olejnik. Pisówka, to można atakować. Dziękuję, postoję.
SZCZECI... Walczyc,trenowac unie w pysk rowno ladowac!
Kamil C... czemu mlodzi moze wiecej beda wierzacy czy patrioci czy pro polscy przeciez mialobyc szybciej u nas ja w szwecji francji holandi czy angli- anarchisci ,antifa kochana- rowerow pelno na ulicach wyzwolone nagie i nowa wiara ubogacajaca je a reszta na margines lub do wiezienia albo co najwyzej konsympcjonizm-szkoda ze satanizmu wiecej nie ma itd-czasem szkoda slow no nie chca pro polski izeby mlode polki tak wychowywaly i zeby mlodzi tacy byli -
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCPiu4CZlknkTworskK79CPg