Jacek Karnowski: Jarosław Kaczyński nie jest osobą, która...

Marcin Wikło rozmawiał z Jackiem Karnowskim o wywiadzie z Jarosławem Kaczyńskim w tygodniku "Sieci".Jacek Karnowski: Jarosław Kaczyński osobą, która kieruje motywami osobistego zarobku


Najlepsze komentarze:

Pawe? P... Srebrna a skromna XD.
Jan Pe... Bum ?
Nagrany na Tasmy Kaczyńskiego Kazimierz Kujda to były (1995–1998 oraz 2008–2015) prezes zarządu spółki Srebrna i tajny współpracownik SB o ps. „Ryszard” zarejestrowany w 1979, wyrejestrowany w 1987. (https://inwentarz.ipn.gov.pl/showDetails?id=201026359&q=kazimierz%20kujda&page=1&url=%5B%7Ctyp=0%5D)
NET SER... #POPISout2019
Spring ... Chyba się wzruszyłem. Zaplecze patriotyzmu i myśli państwowej. Sekretarka, kierowca, przyjaciółka mamy. Na czele agent SB.

Ale w porządku, Polska to zbiorowy obowiązek, chociaż brakuje fryzjera. Dlaczego jednak do świetlistego celu przez uwłaszczenie i ukradkiem? I dlaczego ne zaplati?
iwo gaj... Moherowa koalicjo, szarańczo pachnąca naftaliną ... rośnij w siłę!
iwo gaj... Przyjdź królestwo twoje Bądź wola twoja ... jako w niebie tak i na ziemi ... Tak nas i naszych rządzących prowadź Panie!
iwo gaj... Interesownych uwalniaj Panie z pułapki zagubienia moralnego i duchowego doświadczając ich radością z bezinteresownej służby bliźniemu!
Teresa ... Na obecna chwile tylko PIS. mysli i dziala dla dobra Polski i nas. Nie sa idealni ale to co bylo przed rzadami PISu to patologia. i zeby nigdy nie wrocilo. PISowi zycze wygranej do EPi w wyborach parlamentarnych aby samodzielnie rzadzili bo nie ufam Kukizowi zeby wchodzic z nimi w koalicje. Mowia co innego a glosuja katastrofa. Panowie Radaktorowie jak dla mnie super.
Rafa? S... Wyborcza puszcza fejk njusy od zawsze. Bardzo szkodzą Polsce Michniki, odkąd się urodzili. Ech, patologiczna rodzinka. Zwłaszcza, ze brat Michnika, bandyta/zbrodniarz i tchórz, dawno powinien gnić w więzieniu.
?ukasz ... ".. jak na człowieka znanego w Polsce i także trochę poza nią." :D
Mateusz... Mam coraz większe wątpliwości co do tego czy
Telewizja wPolsce jest tworzona bez jakichkolwiek wpływów politycznych...
Mateo Y... Jarosław Kaczyński to ideowo lewicowy polityk, który odżywia sie władzą a do jej zdobycia posługuje się argumentacją prawicy, by oszukując prawicowych wyborców i zdobyć ich głosy.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCPiu4CZlknkTworskK79CPg