Diablo II Barbarzyńca HC 16

Discord: zagrajmyDiablo Barbarzyńca


Najlepsze komentarze:

?ukasz ... Cześć Procek. Robię swojego pierwszego barba w szał bitewny. W ręce daje mu beast i lw w ba. Pytanie jest następujące. Skoro beast będę mógł założyć dopiero przy 138 punktach siły i będzie to najcięższy item to czy opłaca się kupować to z rw z dużym bonusem do siły? Nie chce strengh buga robić więc nie przełoży mi się to np. Na kliknięcie punktów w żywotność. Czytałem jednak ze u barba punkty siły przekładają się na obrazenia. Jeżeli tak to wytłumacz mi jak to działa dokładnie. Ile to jest procent do obrażeń. Liczę na Twoja pomoc dzięki.
Teminu... Jakiego sprzętu używasz do grania?
Trip Gu... Procek w tej serii szaleje z kostką. Ciekawe, czy będzie robił fioletowe miksturki z życia i many
Mateusz... Witajcie. Mam do was pytanie. Czy nekro na singla oparty na Poison Nova na koszmarze będzie grywalny?
Filip Z... Procuś moze dwa odcinki dzienne ? :)
Pawe? P... Mogłeś założyć te eth buty. Może nie były dobre ale nadal lepsze od twoich - nova mrozu, light res mały ale był, mimo że eth nie psuły się bo samonaprawa. Stracony res na ogień 5% z tamtych butów odrobiłbyś sobie właśnie tymi rękawicami które kupiłeś (akurat dawały 5% więcej), a nove mrozu z tych rękawic, co miałeś odrobiłbyś sobie tymi eth butami. Krótko mówiąc nic byś nie stracił, a wyszedł na mały plus z light res. Tak btw przeoczyłeś "wysokopoziomowaną" skrzynkę przy tej ostatniej świątyni :)
ostatni... Barbarzyńca musi uważać na przekleństwa bo ma wrażliwą duszę i uszy
Wojciec... Morze zagrasz heroes5
Adrian ... Jak zawsze super odcineczek
Stenbar... Te kanały zawsze przypominają mi etap w kanałach z Divine Divinity. Procek powinieneś kiedyś spróbować tej gry.
dzik74... Sam gram teraz na singlu paladynem ale jakoś zamiast sam grać wole oglądać twój gameplay hahahaha :D
Arczie7... Aż nie można się doczekać kolejnego odcinka następnego dnia! :D
Kronek... Fajnie się tą serię ogląda jak Procek bardziej się przykłada do obchodzenia lokacji i szukania itemków. We wcześniejszych seriach to był czysty speedrun do hella, a teraz wszelakie transmutacje amuletów i pierścionków, krwawe berdysze itd.. Czuć że granie barbą nawet teraz wymaga większego skupienia :D
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCnujz6g9JSlcM7YhVhSM7Og