Misja Futbol Rewelacyjny Piątek, Wisła Kraków uratowana!

#MisjaFutbol liderzy opinii omawiają najważniejsze wydarzenia ostatnich dni na piłkarskich boiskach. W programie: Krzysztof #Piątek znowu trafił Polak zdobył 4 gola w 4 meczu w barwach #ACMilan! Ponadto m.in: Jakub #Błaszczykowski wrócił do Wisły Kraków! Na co stać Białą Gwiazdę w tym sezonie? Lewandowski krytykowany w Niemczech Dietmar Hamann nie szczędził gorzkich słów kapitanowi reprezentacji Polski. Daj suba i komentuj: Misja Futbol Rewelacyjny Piątek, Wisła Kraków uratowana!


Najlepsze komentarze:

hary Wl... A co ma Owsiak albo zlodziej z Gdanska do tej sytuacji co sie stalo w Krakowie!!
Jacob Z... ściepa na fryzjera dla Pola!!
Karo l... Panie Michale. Mam pytanie do Mateusza Borka co z ustawą o bezpieczeństwie na stadionach o którą Pan tak zabiegał. Teraz w sobotę lech gra z legia w Poznaniu. Kibice są źli na to jak gra ten zespół. Więc to znów może być ten mecz gdzie dojdzie do starć.
Tomasz ... najlepszy kanał na bardzo dobrym poziomie!
Hadrian... Tomek do quizu!
Szymon ... Ojojoj, panie Pol, niech się Pan zastanowi co Pan wypowiada w 9:30 minucie.. “Nie mieli takiej historii"? Proszę się zastanowić co dla polskiej piłki zrobiły takie kluby jak ŁKS czy Ruch. Ruch to 14-ktotny mistrz Polski i Panu jako “eksperowi“nie wypada wypowiadać takich słów, z tego co pamiętam w innym materiale o Ernescie Wilimowskim mówił Pan troszkę inne rzeczy. Pozdrawiam.
Mateusz... Pan Szpakowski jakiś cichy, chyba dlatego że jako jedyny dziś jest samcem Alfa. Gorzej jak przychodzi Borek
Mateusz... nie wiem o co chodzi tym znawcom z tą kamerą... ?! Ja jak nie zszedłem do komentarzy, to nie wiedziałem że coś się zmieniło. Nie jest to wielkie utrudnienie
Costecz... ta nowa kamera to DNO! Nic nie zmieniać, zostawić taki format jak był, tj. kamera, rozstaw itd....!
Mateusz... dźwięk się z wizją rozjeżdża
Nolan... Kamery do dupy! Lubezki się znalazł...
Karian ... PANIE MICHALE, wielka prośba! Jestem ogromnym fanem projektu Misja futbol od samego początku i wg mnie Pan Ćwiąkała absolutnie nie pasuje do tego programu. Wg mnie program opiera się na lekkiej, nieco humorystycznej konwencji z dobrymi tekstami, ciętymi ripostami, ciekawymi anegdotami rzucanymi przez resztę doświadczonych dziennikarzy. Jest To wszystko bardzo lekkostrawne w odbiorze, na każdą okazje, nawet dla niedzielnego kibica. Natomiast Pan Ćwiąkała jest trochę jak chodząca wikipedia. Ma dużą wiedzę, ale tylko sypie faktami, jest sztywny, sztuczny, zbyt poważny, żeby nie powiedzieć, po prostu NUDNY. Nie chce się go słuchać. Równie dobrze można otworzyć sobie newsy na dowolnej stronie i dowiem się tego samego. Cała reszta barwnego zespołu jest na 5+, Mati Borek na 6 :). Dlatego też w imieniu moim, moich znajomych, którzy również są fanami i śledzą program, proszę o nie zapraszanie więcej Pana Ćwiąkały. Jest to poprawny dziennikarz, ale na pewno nie nadający się do tego projektu.
Dziękuję.
Tony Mo... a Pan Rudzki to musi tak się wpier... innym???
Sobiesk... Nowe studio super, kamera nie koniecznie, bardzo lubię ten program, powinien być dłuższy. PZDR.
Marshal... Borka ni ma to se Szpaku pograndzil
Mateusz... Raz na jakiś czas dynamiczna kamera okej, no ale nie non stop...
Adrian ... Po Czynach , nie po słowach ich poznacie - Kuba Błaszczykowski
brihoo... Borka nie ma i od razu spokojniej. Takie są fakty.
Rafa? K... Potwierdzam. Wróćcie do statycznych kamer!
Judyta ... Bardzo źle się ogląda. Też wolę poprzednią kamerę i studio.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCBQ6nCw9FL3Xbb4bJo6_N5w