Tylko wRealu24.tv! Ramówka na Wtorek 12.02.2019! Serdecznie...

15:00 Dr.Pawłowski 16:00 Dr. Anna Mandrela 17:00 Dżentelmeni Sklepowicz i Rola 18:00 Katarzyna Treter 19:00 Dr Krajski "Brzytwa" Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę nr konta (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193 tytułem: darowizna na wRealu24 Darowizna PayPal Subskrybuj i wspomagaj naszą platformę medialną: Zapraszamy na: Subskrybuj Kanał: Facebook: Twitter: Stronę: Tylko wRealu24.tv! Ramówka Wtorek 12.02.2019! Serdecznie zapraszamy!


Najlepsze komentarze:

Marek O... kom i like to wieksze za siegi dla naszej ulubionej tv wRealu24 ;)
Polish ... sklepowicz to taKI DŻENTELMAN ŻE IDZIE SIEDZIEĆ ZA SŁOWA "kto to rucha" :)
Wojciec... Czekam na panią Dr. Annę Mandrelę :)
Marek G... DEMOKRACJA BEZPOŚREDNIA: Czy jesteś za zorganizowaniem konferencji bliskowschodniej w Polsce?
Marek G... Marcin. Czy mógłbyś wprowadzic tv-referenda? Online. Pozdrawiam. Demokracja Bezpośrednia.
magda.m... Po niedzielnej emisji tematu o dzieciątku po szczepienie na pneumokoki nie trzeba było długo czekać bo już w poniedziałek publiczna telewizja pokazała szpital w którym maleńka dziewczynka zmarła na pneumokoki- bo nie była szczepiona!!!
Odniosłam wrażenie że szpital był bardzo ostrożny w ocenie całej sytuacji ale telewizja i przedstawiciele prawa już prawie zlinczowali rodziców. Czy ktoś wie coś więcej?
Lora Be... a może coś na temat powstania nowej partii( nie ruchu jak go nazywają)Gwiazdowskiego w otoczeniu byłych partyjnych politykierów z SLD...a miał być to ruch prawicowy:)))
Tomek G... Prosze o wsparcie https://zrzutka.pl/sa8hfv
Gracjan... Czy moi rodacy,Polacy potrafią rządzić państwem i ojczyzną ?
Ewa Klo... A o panie Grzegorzu Braunie NIC ?
Józef ... A może by tak podebatować o sprawach poważnych: http://nikander.neon24.pl/post/147677,o-nowe-uwlaszczenie-na-podkarpaciu
Miros?a... Chciała bym usłyszeć o naszym szanownym Panie konsulu Kowalskim .Medal za zasługi trzeba Mu przyznać za zaśługi dla polskich rodzin .
Sherman... Coś się dzieje / stało, że aż 2ch doktorów w ciągu 1 dnia??? A Polska Dyplomacja ostatniego 30-lecia to jest już legenda nieudolności.
quosoul... Weź już skończ z tymi " kochanymi" i "będzie się działo" bo pierdolisz jak yyy Owsiak kochani
Marek G... DEMOKRACJA BEZPOŚREDNIA: Czy jesteś za odwoływaniem pracowników sejmowych przez Suwerena?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCiwsDgj8mJnsGOr6oN-2OVQ