Artur Kinomaniak Pietras ciekawostki

Artur Kinomaniak Pietras ciekawostki

Historia kanału Artur Kinomaniak Pietras zaczyna się w dniu 2013-02-20 15:28:56.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 524 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 13236956 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 68202 użytkowników.

FAWORYTA wykastrowana przez FOX recenzja :NIESTETY MUSIELIŚMY USUNĄĆ NAJLEPSZE FRAGMENTY FILMU... Jakże dzielny dystrybutor światowy FOX uznał, że NIE MOŻEMY pokazać światu fragmentów filmu FAWORYTA, fragmentów, które obejrzało jakieś skromne pół świata... Gdyby głupota mogła latać... Emma Stone, Olivia Colman, Rachel Weisz i reżyser LANTHIMOS... Twórca Kła i Lobstera powraca w królewskim stylu... I to jak!!! :)) Jego FAWORYTA to faworyt tegorocznych Oscarów, ma 10 nominacji!FAWORYTA wykastrowana przez recenzja

Najlepsze komentarze:

Zygmunt... Dzięki Mistrzu
Krzyszt... Wygląda na to,że warto będzie rzucić okiem, Panie Artur.Ocenimy grę aktorską...Pań :)Lubię taki humor,chyba."Czarna pantera"????To tam chyba palili coś.
A recenzja,jak zawsze w punkt,9,90 na 10 ;)Pozdro.
Marta W... ? Przekonałeś mnie. Jeszcze zdążę przed ceremonią Oscarów. Dla Emmy i Rachel chociażby
Tomek... Jest w tym rodzaju humoru jakaś obrzydliwość. Tak trochę odrzuca ale nie da się przestać oglądać. Cudo.
poczwar... Jak na razie to wszystko co widzialam tego rezysera bardo mi pasowalo. Taki powiew swiezosci i ciekawego spojrzenia ?
Stadnic... Faworyta do koryta :)
KK73... Niesamowity reżyser. Co film to lepszy i w sumie mroczniejszy. Już dawno nie było reżysera o tak czarnym humorze. Nie mylić z innym "czarnym ...nieszczęściem". ? Pzdr.
Mieszko... Ostatnio oglądałem botoks vegi
Zastanawiam się jakim cudem wytrzymałem do końca
Grzegor... Nie jestem obiektywny, bo znam dość dobrze taką królową. Mi po prostu było jej strasznie żal. Może dlatego nie mogę powiedzieć, że film mi się podobał.
Nie mogę powiedzieć, że to zły film. Jest na pewno dobrze zrobiony, ale ja się nie bawiłem dobrze, ani nie wyszedłem mądrzejszy. Dla mnie film powinien zapewnić jedną z tych dwóch rzeczy.
Towarzy... Kapitan Afryka nominowany do Oscara to jakiś nieśmieszny żart.
Anita H... Dziękuję i pozdrawiam
Aleksan... "Roma, Faworyta.... Czarna pantera... " hahahaha , boskie!!!
The Pri... Współczuję. Wiadomo nie od dziś że w hollywoodzkich wytwórniach siedzą półgłówki.....
Vi Frol... A mnie zastanawia coś, co pewnie nie nęka nikogo, ale angliści są zboczeni (zawodowo);) Którą z dwóch obecnych w filmie faworyt tłumacz wybrał jako postać tytułową? Dla wyjaśnienia: film w oryginale to "The Favourite " czyli Ulubione/i, ulubieńcy itp ( w ang. the+przymiotnik daje liczebnik zbiorowy jak np the young to młodzi, the rich to bogaci etc) ,może faworyta jest bardziej nośnym tytułem niż np faworyty?
Raduss ... Kocham Rachel Weisz. Nie zrobiło się trochę intymnie? ;-) Film trzeba obejrzeć.
Jaros?a... no nie wiem.Dziewczyny świetnie grają, ale film jako całość, nie zachwycił mnie. Może jestem już za stary i ujęcia typu "rybie oko" nie pasują mi do scenografii.
Jakoush... Miałem przyjemność obejrzeć już Faworytę, chyba nigdy tak bardzo się nie zgadzałem z recenzją jak teraz ;)
Green Book nie oglądałem jeszcze, ale jak na razie Faworyta faworytem do Oscara :)
Co do Czarnej Pantery, może jednak kategoria dla najbardziej popularnego filmu by się przydała, to byśmy nie mieli tego absurdu w nominacjach. Jestem ciekaw jaki będzie rezultat Captain Marvel, której publikę nabije to, że będzie w kinach chwilę przed Avengers (tak jak to było w przypadku Pantery..).
Mag Net... za ten pojedynek "trójki" dałbym pełne 9 - dla każdej po 3 punkty żeby było sprawiedliwie ;P
Kris.L... Czarny humor:))),film jest na liście "DO OBEJRZENIA NA WCZORAJ!!"...ps.a czarnym humorem to się wykazali ci co wstawili do nominacji Panterę pomiędzy filmy o "czymś",jeśli wiecie o co mi idzie...
Monika... Jestem świeżo po seansie, i dopiero teraz zdecydowałam się obejrzeć recenzję Kinomaniaka, bardzo chciałam mieć własne spojrzenie na ten film, a dopiero później skonfrontować je z opinią profesjonalisty :) Nie można spoilerować, ale- można napisać , przeciez, że film wbił mnie w fotel. Zachwycił. Dawno nie widziałam czegoś tak świetnie zrobionego zagranego- wszystkie trzy role kobiece są FENOMENALNIE zagrane- świetnie z pazurem zmontowany, groteskowy i bardzo bardzo ironiczny, i to cyniczne poczucie humoru...zdaje się, że pójdę na ten film raz jeszcze. Co za kino ! rewelacja. Polecam. Ps.- Ten film nie był być żadnym manifestem feministycznym, ale ...troszkę- chyba niechcący, bo nie sądzę, żeby scenarzyście czy reżyserowi o to chodziło- troszkę nim jednak, zupełnie przez przypadek, jest.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCYnNeZjU0r92oQjYyZH8Iuw