Strasznie Ciekawe ciekawostki

Strasznie Ciekawe ciekawostki

Historia kanału Strasznie Ciekawe zaczyna się w dniu 2015-11-17 02:46:04.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 138 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 30740266 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 338135 użytkowników.

Spotkania ZAWODOWYCH PILOTÓW z UFO i nie tylko! Mega ciekawe!Podobał Ci się filmik? Podeślij go swoim znajomym może im też się spodoba :) Dzięki! Chcesz ze mną pogadać? Wpadnij na Discorda! Kontakt: Social Media: Strona na Facebooku: Instagram: @michal_strasznie_ciekawe link do śledztwa UFO: #strasznieciekawe historie kosmici fakty ciekawostki straszne kosmosSpotkania ZAWODOWYCH PILOTÓW tylko! ciekawe!

Najlepsze komentarze:

kubigam... W 3:50 to może być test rakietowy.
Gamebos... A miałem się uczyć
jacek n... niech przyleca i sie ukarza
Mariusz... Tajny samolot i chemtrails nie raz to widze na niebie biale smugi lub czarne
marian ... Te nie zidentyfikowane obiekty latające to DEMONY a nie żadni kosmici którzy nie istnieją.
robertc... To z nad Morza Egejskiego to lecący nieco niżej samolot ze smuga kondensacyjną.
Mając numer lotu pasażera który to filmował oraz godzinę i dokładne miejsce nagrania - można mając konto premium na flightradar24 sprawdzić dane samolotu który pod nimi przelatywał.
Przebie... Dlaczego w Polsce jest zakaz mówienia o historii POLAKA Andrzeja Domały - największej historii uprowadzenia przez UFO, historii, która jako jedyna może rozwiązać tajemnicę UFO !!!
Dlaczego polscy "czołowi ufolodzy" mają zakaz o niej mówić ? Kto i dlaczego stara się wymazac historię Andrzeja Domały i nie chce aby ludzie się o niej dowiedzieli ?
https://youtu.be/R86lKRd3ADQ
jan jan... genialne uważam że dodanie kolejnych odcinków tego typu byłoby świetnym pomysłem. Pozdrawiam :)
Katsune... 3:55 To je Voldemort, szuka nowej pracy.
Pawel P... 3:03 zwykły samolot transportowy turbośmigłowy one tak zadymiają.
Krystia... Co za różnica czy nagranie jest prawdziwe czy nie wszechświat jest za duży tylko dla ziemi i ich mieszkańców wierze ze gdzieś tam sa setki innych cywilizacji i oby mnie jedna z nich zabrała od was ??
Marek w... Fajny odcinek. Czekam na nastepny. Warto wyjorzystac slowasamego hermaszewskiego o pewnych obiektachktore widzial kiedy polecial na orbite.
Third E... To oczywiste że nie jesteśmy sami we wszechświecie. Na całym globie rejestrowane są różne obiekty nieznanego pochodzenia. Myślę że rządy państw o tym wiedzą.
Franek ... 1 fake
2 real
3 real
4.fake
5 real
6. fake
7 real
8.real
Chomicz... Weźcie to na logikę, może w naszym układzie słonecznym żadna planeta nie nadaje się do życia, ale jest jeszcze bardzo dużo innych układów i innych galaktyk. Więc trochę nie logiczne by było gdyby tylko planeta Ziemia nadawała się do życia. Jak dla mnie istnieje życie poza ziemskie.
Rafa Bs... i akurat jest nagrywany pracownik i pilot hehe jedynym dziełem wszystkich tv you tub itp zastraszać ludzi bo bd wojna itp janusz ma sie bać wtedy oni robią swoje
Nabucho... Zrób jeszcze jeden odcinek bo bardzo ciekawe to :D
DEALEQ... 2:38 Według mnie to nie mógł być statek bo w końcu paliły by się npewno świała pokładowe ale odrazu nie mówie że to napewno UFO ale no światła powinny się świecić
Malinow... 4:00 to po prostu samolot zostawiał smugę kondensacyjną i nie zmieniał kursu o 90° tylko zmieniał kurs względem innego samolotu w ten sposób że wyglądało to jak obrót o 90°. Aczkolwiek nie mam pomysłu czemu ta smuga była czarna
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCyzKizDnclRc7mR6F4FW6uw