USA uratuje Polskę przed Rosją! Rakiety gotowe... Jestem zszokowany

Jesli tylko masz ochote wspierac to co robie oraz nasz kanal, bardzo ci dziekuje. nr konta: PKO SA 93 1240 1444 1111 0010 3428 7685 Lub PayPal: Pozdrawiam Suwerenny PLuratuje Polskę przed Rosją! Rakiety gotowe... Jestem zszokowany


Najlepsze komentarze:

Marzenn... Nic trzeba sie wylaczyc jak wam ameryka pomoze to sie posracie ze strachu
Marzenn... Dosyc tego pierdolenia glupot nie jestesmy idiotami.
benek P... Kurwa najlepsze cymbale ruskie, ty jesteś pojebany jak pęk siana
Kamil P... Zdrowe relacje ????włazić w dupe Amerykanów ok słabo ale nie pierdol że Rosja się zatrzyma łbie! co z tego że nie mamy konfliktu?? ? zestrzelili Rosjanie 3 samoloty i mówią że to nie oni ukraina nie Gruzja też nie oni smoleńsk samolot dalej tam leży brak konkretów ? człowieku oni nie mają prawa atakować nawet ze by kawałek Ukrainy był kiedyś ich, Lwów też nasz i co kurwa mamy wjechać i się wbijać? Rosja ma takie ego że szok nie liczą się z nikim tylko z dyktatorami pierdolisz takie rzeczy chłopcze... Rosja by nas zjadła i wysrała i co wtedy byś powiedział? Gra polityczna swoją drogą wiadome to wszędzie jest ale pamiętaj Rosja jest mocna ale wiedzą że Amerykanie potrafią się nie pierdolic.
Damian ... Ozeasz 4;2-3
"Przeklinają, kłamią, mordują i kradną, cudzołożą, popełniają gwałty, a zbrodnia idzie za zbrodnią. Dlatego kraj jest okryty żałobą i więdną wszyscy jego mieszkańcy, zarówno zwierz polny, jak ptactwo powietrzne, a nawet ryby morskie marnieją."

Izajasz 24;1-6
"Oto Pan pustoszy ziemię, niszczy i przewraca jej powierzchnię, a mieszkańców jej rozprasza (…) Okropnie spustoszona będzie ziemia i bezgranicznie rozdrapana, bo Pan wydał taki wyrok. Żałośnie wygląda ziemia, zmarniała; świat opadł z sił, niszczeje, niebo wraz z ziemią się wyczerpały. Ziemia została splugawiona przez swoich mieszkańców, bo pogwałcili PRAWO, przestąpili PRZYKAZANIA, złamali wieczyste Przymierze. Dlatego ziemię pochłania przekleństwo (...)"

Mateusza 24
"A gdy siedział na Górze Oliwnej (Jezus), podeszli do Niego uczniowie i pytali na osobności: ➡ Powiedz nam, kiedy to nastąpi i jaki będzie znak Twego przyjścia i końca świata?»

Na to Jezus im odpowiedział: (...) ➡ Będziecie słyszeć o wojnach i o pogłoskach wojennych; uważajcie, nie trwóżcie się tym. To musi się stać, ale to jeszcze nie koniec! Powstanie bowiem naród przeciw narodowi i królestwo przeciw królestwu. Będzie głód i zaraza, a miejscami trzęsienia ziemi. Lecz to wszystko jest dopiero początkiem boleści."

Łk 21;25-26
"Będą znaki na słońcu, księżycu i gwiazdach, a na ziemi trwoga narodów bezradnych wobec szumu morza i jego nawałnicy. Ludzie mdleć będą ze strachu, w oczekiwaniu wydarzeń zagrażających ziemi. Albowiem moce niebios zostaną wstrząśnięte."

Szalom!
Przemas... Nie przypominam sobie aby rosja miała jakiekolwiek roszczenia wobec Polski za to jest act 447 oraz upośledzone,urojone rozczesywania terytorialne UPAiny.
KATARZY... niech se te rakiety wsadza tam gdzie słońce nie dochodzi i..:-))
Piotr B... Muszę ci przypomnieć,takimi słowami jakimi mnie nazwałeś,mogą stanowić podstawę do złożenia pozwu do sądu,ja cię nie obrażam,tylko przedstawiłem swoją opinie pal..
W?odzim... Rosjanie to nasi bracia politycy szczują pamiętajcie Polacy gdzie wojska amerykańskie tam wojna chcą skłócić Sławiańskie rody bo jak Słowianie się połączą to żydowstwo amerykańskie będzie w ciemnej dupie
Prawdzi... Pozdrawiam jeśli możecie wesprzeć Polskich Patriotów Proszę zróbcie to. Lewacy robią zbiórki My też możemy pomóc !!! Każda kwota się liczy choćby nawet i 1zl. Pozdrawiam Czołem Wielkiej Polsce ??????
Prawdzi... Ta zbiórka dla Piotra i dla Pana Teodora. Choć Pan Teodor powiedział że nie potrzebuje pomocy bo to człowiek Honorowy ale próbuje go przekonać że to dla jego dobra,może mi się uda go w końcu przekonać
Marek M... Mówisz prawdę - myślę podobnie ale jest wielu omotanych mgłą medialną tworzoną przez syjonistów...
Iris... Ta propoganda chazarska jest nie do słuchania. Te tłuki amerykańskie mówią, że pomogli odbudowac Polskę, i że Warszawa jest metropolią dzięki pomcy USA...To jest ten mądry sojusznik PiS i jego luminarze...I taki bzzzdury tu opowiadają mając Polaków za tłum idiotów, ktorym można każdy kit wcisnąc...Zagłosuję na każdą partię, która nie będzie lizać zadu USA oraz Watykanowi. Jest taka?
Piotr B... Na koniec powiem,chore to jest to o czym gadasz(mówisz,komentujac to wszystko)
Piotr B... I w tym temacie wlasnie zgina nasz prezydent
Piotr B... Pamietaj ze Ruski nigdy byl dla nas bratem,a Putin mogl bym powiedziec ze to drugi Stalin tylko w innej formie
Piotr B... Polska bedzie suwerenna jak nie bedzie takich ludzi jak Ty,Nie wiem kto subskrybuje twoj kanal ale to zalosne co mowisz
J. T.... Sprawdzony sprzęt i Iraku,Syrii itd w mordowaniu bezbronnych cywili !!
Leon Do... TYM BARDZIEJ ŻE TE MEDIA NIE SĄ NASZE TOTEŻ PISZĄ W ŚWIATY
Leon Do... DOBRZE PRAWISZ Z TĄ NAGONKĄ NA ROSJĘ TO JEST CHORE TE MEDIA JUŻ CAŁKIEM POBZIKOWAŁY
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCSGC6p8NYQPhk-Z7qfmmdBQ