L. Sankowska Grabczuk: Widzowie mogą czuć się zażenowani ja...

L. Sankowska Grabczuk: Widzowie mogą czuć się zażenowani ja mówię o faktach, nie o poglądach. W programie Piotra Barełkowskiego wystąpiły Lidia Sankowska Grabczuk z Prawicy RP i Dagmara Misztela z partii Zieloni. Tematem rozmowy były postulaty osłabiania prawnej ochrony życia ludzkiego przed narodzeniem pod różnymi pretekstami.Sankowska Grabczuk: Widzowie mogą czuć zażenowani mówię faktach, poglądach


Najlepsze komentarze:

Maciej ... Zabijania dzieci… co za niedouk. Jak je jajko, to je kurę, jak zjada orzech, to je drzewo…
Pawe? M... ale ta baba jest głupia, podstawowa wiedza szkolna !!!
Pawe? P... Lewica i caly ten... Ruch "zielonych". Niech zaczna aborcje i eutanazje na zyczenie, od nich samych. Niech dadza przyklad praktyczny i udowodnia ludzkosci skutecznosc tych dzialan.
Jan Kow... Mam jakieś takie skojarzenie z Rancorem oraz jasną i ciemną strony mocy(panie dobrze dobrały swoje stroje) po obejrzeniu tego filmu :)
Jan Kow... A może by tak karać śmiercią wszystkich tych, którzy domagają się mordowania nienarodzonych ludzi?
Mark Za... Ta kobieta naprawdę jest zielona. Odpowiada pytaniem na pytanie, nie rozumie prostych zagadnień. Chyba ciężko i smutno jej się żyje, teraz rozumiem dlaczego jest za za zabijaniem dzieci.
Piotr W... Pani z "zielonych" (nomen omen) nie ma żadnych logicznych argumentów w temacie ludzkiego życia. Pozdrawiam.
obserwa... Wystarczy popatrzeć, a bez problemu można dokonać wyboru. Ja wybieram życie od początku.
Katarzy... Ona nie kreci,to kwestia jej bezmozgowia a nie swiadomego dzialania
Katarzy... Ta klempaa obraza nas wszystkich swoim poziomem inteligencji..jestem za eutanazja,......
Mateusz... ta z zielonych zostala zaproszona do programu zeby przedstawic swoje poglady. Problem jest taki ze ta kobieta nie ma pogladow i nie byla w stanie przedstawic swojego zdania co do granicy mozna/nie mozna usuwac dziecka. Po co ona robi polityke skoro nie ma nawet wyklaryfikowanego zdania ... Czesiek spod alkoholi świata ma więcej sprecyzowanych przemysleń.. no jest ewidentnie ZIELONA kobieta :)
Jacek P... To jest prawdziwa madrosc Lewacka
Jacek P... Ona nie polemizujac jest bezdennie ........... To tyle
bolek l... To mówi szmata która nie może mieć już dzieci
TheNWOC... Liberałowie to największy ściek tego świata.
Grzesie... jak zwykle lewica chce dyskucje sprowadzic na swoje ukochane poletko ideologii, a nie faktow. Nie potrafi nawet zdefiniowac kiedy zaczyna sie czlowiek. Z jednej strony broni mordercow przed kara smierci, z drugiej strony odmawia zycia niewinnym i bezbronnym. Jeszcze dodam, ze jesli ktos zostal zgwalcony to zglasza sie na policje i do szpitala, a wtedy decyduje lekarz, ktory chyba wie najlepiej, czy podac taki preparat wczesnoporonny czy nie. Totalnie nie trafiony argument ze ma byc dostep do tych srodkow kiedy sie chce i jak sie chce. Pania Lidie Sankowska-Grabczuk pozdrawiam i zycze duzo sil w walce ze zbrodniczymi ideologiamii jakie prezentuje lewica. PS. najwazniejsze jest to, ze trzeba uczyc dzieci i mlodziez odpowiedzialnosci, a z ideologia lewicowa ktora mowi "robta co chceta" i jak chceta to tak wlasnie sie konczy, ze zachodzi sie w niechciana ciaze. Potem te biedne dziewczyny, ktore nieswiadome sa tego ze sa ofiarami tych lewicowych ideologii, glosuja na lewicowe partie jak zielonii, wychodza w czarnych marszach. Tyle tylko ze psychika ludzka to nie smietnik ze wyrzucisz cos i zapominisz i juz tego nie ma.
Galaxy ... ta Stara to Frantenstein bez maski i przebierania ! ja Pierd………………..le ! strach w bialy Dzeb . co do zielonych to z Gury wiadomo ze to Lewackie Parchy !
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCPiu4CZlknkTworskK79CPg