Hans G. skazany za mowę nienawiści wobec Polaków

Hans G. skazany za mowę nienawiści wobec Polaków. Natalia Nitek Płażyńska opowiedziała Aleksandrze Jakubowskiej o dzisiejszym (11 lutego 2019 r.), korzystnym dla Polski, wyroku Sądu Okręgowego w Gdańsku. Były pracodawca N. Nitek Płażyńskiej, Hans G., nawoływał do zabijania Polaków teraz musi wpłacić 50 000 zł. na rzecz Muzeum Piaśnickiego.skazany mowę nienawiści wobec Polaków


Najlepsze komentarze:

Bazyli ... Co trzeba miec we lbie, zeby ciagac po sadach goscia za jakies slowa wypowiedziane w prywatnej rozmowie. Przeciez polowa Polakow mysli tak samo o Niemcach.
Piotr W... Wielki szacunek dla Pani Natalii za obronę dobrego imienia Polski. Dziękuję i pozdrawiam.
iwo gaj... Modnych i nowoczesnych uwalniaj Panie z pułapki zagubienia moralnego i duchowego doświadczając ich radością z bezinteresownej służby bliźniemu!
KristVl... Liczy się podejście. Jak to się dzieje że ten niemiecki brud nadal chodzi po polskiej ziemi?

Jak to się dzieje że taka sprawa trwała w Polsce ...kilka lat?

Inna sprawa, to anegdotyczna odsłona tej sytuacji:
Ten niemiecki nazi-podczłowieczek, z nierasową gębą, obrażający czystą rasowo Polkę..:D

..twierdzi że jest hitlerowcem, modli się do tych czterech złamanych murzyńskich kutasów (hakenkrojc), oraz że nienawidzi Polaków.

To akurat nic dziwnego, brudne, gówniane niemieckie nazi-świnie niczego tak nie lubią jak Polskich Panów, jak Postawy, dumy, uśmiechu.
------------
Ludzi których nie chcą zapłacić za zniszczenie mienia nazywa się złodziejami, przestępcami, a tu Niemcy stwierdzają że nie będą płacić za ogromne szkody wyrządzone Polsce.

Przecież ich pozycja finansowa w Europie polega także na tym iż zniszczyli a następnie nie zapłacili za to, gospodarkę RP, dalej, że swoją wojną (i tak przegraną) wtrącili Polskę w komunę.I socjalistyczną gospodarkę.

Musimy działać tak aby Niemcy nie mieli możliwości funkcjonowania na luzie w Polsce bez zapłaty za swoje ohydne, mściwe zbrodnie i zniszczenia.
To jest do zrobienia.
Marcus ... Wreszcie jakiś promyk nadziei na sprawiedliwość we własnej Ojczyźnie.
Andrzej... Podziwiam Pani klasę
Wspaniała kobieta , Polska mając takich ludzi może liczyć na odzyskanie całkowitej niepodległości od mafijno komunistycznych układów zżerających naszą UKOCHANĄ OJCZYZNĘ
Tadeusz... Pięknie to wygląda, ale dlaczego ta sprawa tak długo trwała. Takie jest Polskie sądownictwo, a może dlatego, że chodziło o Niemca.
Lechos?... Ta świnia niemiecka powinna mieć zakaz stąpania po Świętej Polskiej Ziemi do końca jego zasranego życia.
KristVl... Bezsilny Psychiczny Włodzimierz Stanek proponuje Polkom i Polakom aby jechali do swojego kraju.
Choć w nim są.

Twierdzi że ci którzy leją Niemców-nazi-podludzi typu Hans G., sprawiają im tym przyjemność.
Naiwna niemiecka niechlujność w temacie walki z mądrzejszymi od nich. :)

Nie pozostaje nam, eleganckim ludziom, nic innego nie robić, jak z pewną wyniosłością, acz bez przesady!..
...bić ich na każdym froncie.
Wlodzim... Do Krist Vladic. JEDZ PRZYDYPKU DO SWOJEGO KRAJU BO TU JUZ PRACUJESZ U POZWANEGO DLATEGO TAK SIE WDZIECZYSZ
Wlodzim... Piekna ,wspaniala,naiwna
Mirek K... Brawo pani Natalio! :) Wielki szacunek dla pani ale także podziękowania, że walcząc z butą i nienawiścią niemiecką pana G. broniła pani także dobrego imienia Polski i Polaków. Z pewnością nasi przodkowie walczący kiedyś o wolność naszego kraju byliby z pani walki bardzo dumni. Myślę też, że prawdziwi Polacy także są z pani bardzo dumni i wdzięczni jednocześnie :) Dziękuję i pozdrawiam piękną i dumną Polkę Słowiankę :)
Irena S... Ciekawa jestem czy nasi rządzacy słyszeli o tej Pani. Powinni z niej brać przykład . Nie klękać przed wrogiem.
Irena S... Myślę że ten szwab nie będzie miał wstępu do naszego kraju. Nie możemy tolerować takiego ścierwa w Polsce.
Jacek K... czas spalic szkopowi bude i wygnac z Polski
Tomasz ... Niemiecki nazista, hitlerowiec. Niemiec, hitlerowiec i nazista to synonimy, tak nas nauczono. Ot skutek uboczny proby reletywizacji historii przez nazistow, hitlerowcow, niemcow.
Lidia L... Pani Natalio, ten Niemiec dla przykladu powinien zaplacic 50 tys. euro a nie 50 tys. zl. Dziekuje Pani za odwage.
Rafa? X... Pani Natalio - BRAWO! A z diagnoza odnosnie programu nauczania - nie sposob sie nie zgodzic. Antyczne bzdury przedkladane sa nad wazne fakty historyczne.
Program nauczania TRZEBA ZMIENIC.
Rafa? X... No to teraz Hans G. - otluszczony synu pohitlerowskieej linii degeneratow - plac kase, a pozniej idz udus sie swoja miazdzyca ;)))
Blanka ... P.Natalia wspaniała kobieta , takich ludzi potrzebuje Polska , życzę wytrwałości i zdrówka :)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCPiu4CZlknkTworskK79CPg