GamerSpace ciekawostki

GamerSpace ciekawostki

Historia kanału GamerSpace zaczyna się w dniu 2012-02-22 11:52:43.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 5241 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 51108696 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 142758 użytkowników.

NOWA MODLITWA PoranneGranie: Graveyard Keeper 29 | PC |...Kupuj gry na G2A z kodem GAMERSPACE masz 3% zniżki! ;) ❤ Subskrybuj by być na bieżąco! Kliknij by być nie przegapić filmów! ⮟⮟⮟Rozwiń Opis⮟⮟⮟ ▶ Zostaw Likea na FB ▶ Snapchat: gamerspace ▶ Grupa FB ▶ Twitter: ▶ Streamy: ▶ Instagram: ▶ Napisz do mnie: ◆◆ Szukasz innych gier w moim wykonaniu? ◆◆ Sprawdź koniecznie! Zapraszam na tsa ;) gamerspace.pl Najwyższa jakość serwerów gier, najlepsze wsparcie techniczne, w rozsądnej cenie. ✉FANPOCZTA✉ Dane Adresowe! Wojciech Gutbier Poste Restante 95 110 UP Zgierz 2 Pamiętaj tylko o napisaniu maila że coś do mnie wysłałeś/aś! #porannegranie #gamerspace #GraveyardKeeperMODLITWA PoranneGranie: Graveyard Keeper GAMEPLAY

Najlepsze komentarze:

puszkap... Jakoś nie mogłam się zebrać żeby obejrzeć, więc robię to dopiero teraz ? Ja nie wiem co Ty masz za fascynację z tymi palącymi się zwłokami ? Dobrze by było ogarnąć kościół i cmentarz, bo trochę to leży i kwiczy ? Co ten osioł, ostatnio coś często Cię odwiedza xD Nie da się ukryć, że Graveyard z punktu widzenia zarówno gracza jak i widza, ale zwłaszcza gracza, jest wymagający, jednak gra jest miodna i ją uwielbiam ? Chyba pierwszy raz widzę odcinek z Graveyarda ponad pól godzinki, nice, i mimo, że szkoda, że będą tylko te dwa odcinki w tygodniu, to cieszę się, że będą dłuższe ? Lovki, kisski i uściski ?
Madziaa... Co do ulepszania cmentarza, to jak na razie nie opłaca Ci się ich ekshumować, najpierw dobrze będzie ogarnąć te lepsze balsamy do ciał, które usuwają dwie czaszki czerwone i dodają dwie białe. Jak na razie to chowaj w miarę dobre ciała, i pozamieniaj drewniane ozdoby na kamienne. Co do osła, to ja w pewnym momencie przestałam na dłuższy czas ogarniać zwłoki, miałam stare zapasy organów, a więcej kasy dostawałam z Kościoła. Kurczę, szkoda, że nie udało Ci się ogarnąć tej modlitwy przed kazaniem, ale za to teraz w przyszłości będziesz dostawać więcej wiary i pieniążków :D Co do tamtych notatek, to przerabiając złotą opowieść masz mały procent szansy na złote notatki, tak samo jest ze srebrną opowieścią, masz mały procent szansy na srebrne notatki, więc wyszły Ci jedne srebrne notatki i dwie brązowe, a nie działało Ci wykonanie rozdziału, bo źle zaznaczałeś jakości :D A książka miałaby lepszą jakość, gdybyś dał lepszą okładkę oraz lepszy rozdział. Atrament z piórem Ci się kończą, ale mają dużo użyć. W piwnicy pod Kościołem skrzynkę zastępuje Ci stojak alchemiczny i półka na zwoje, zrób je i będzie spokój xD Możesz zrobić zadanie z Kupcem, odblokuje Ci się nowa możliwość zarabiania pieniędzy, z tego co pamiętam. Dobrze jest też zrobić te zadanka z Wdzięczką i Żmijem, żeby już mieć pieczęć. A dzięki temu, że masz już pióro z atramentem, to możesz zrobić ulotki dla Inkwizytora, to odblokuję Ci winiarnię, myślę, że dobrze będzie zacząć od tego, bo niestety kolejne zadanie dla niego będzie bardzo czasochłonne :D
Adam Zi... Wojtek to pióro się psuje
Max Cro... Pióro z atramentem ci nie zniknie (jeszcze ci się przydadzą) . Jeśli masz surowce to zrób sobie te stojaki alchemiczne i półki na zwoje ( potem jeszcze będzie możliwość polki na książki ) .
bartek ... Mam zbagowane żelazo a nie mam pełny ekwipunek ???
Ania Ma... Super odcineczek ?
Kamelia... hahaha też zrobiłam ten sam błąd z atramentem chociaż nie aż w takiej ilości jak Ty :D:D:D No powiem Ci, że ja bez notatek nie byłabym w stanie grać w tę grę więc nie umiem zrozumieć czemu się tak przez tym wzbraniasz :P. Stanowczo mniej czasu zajmuje zapisanie sobie coś i później wykreślenie niż latanie w tę i we w tę ;). Żeby się pozbyć tego bloku żelaza co sobie tak leżakuje - potrzebujesz najlepiej w kamieniołomie wytworzyć sobie 'skład żelaza' (4 opołu) oraz obrabiarkę kamienia (4 opołu, 4 gwoździe). I to robisz tak, że ten wielki blok żelaza kładziesz na składzie żelaza, a następnie podchodzisz do obrabiarki kamienia i zamieniasz go na rudy żelaza - polecam bo możesz na prawdę sporo żelaza nachapać. (możesz też już tak będąc i wytwarzając wcześniej wymienione rzeczy wyrobić sobie skład kamienia: 8 opołu 8 gwoździ oraz pień: 4 opołu, 4 gwoździe, 5 prostych części z żelaza) Podsumowując by móc robić samo żelazo potrzebujesz łącznie 8 opołu i 4 gwoździe. Jeśli jednak chcesz już większość ważnych rzeczy postawić to: 20 opołu 16 gwoździ oraz 5 prostych części z żelaza. Gdy będziesz chciał wydobywać bloki z kamienia potrzebujesz jak największej ilości klinów :). Tu nie ma znaczenia ile zrobisz i tak z czasem je wytracisz :).
Polecam na swojej farmie zrobić drugi skład drewna to zombiak Ci go uzupełni i będziesz miał jeszcze więcej drzewa :) a miejsce i tak masz przecież sporo :).
Musisz sobie jak najszybciej odblokować w technikach stal i stalowe narzędzia - zmieniają mocno życie :P. chociaż musisz mieć też wykupione zaawansowane hutnictwo xD Bo tak to chodzenie do kopalni bardzo szybko zużywa nam kilof :(.
No a gdy chcesz mieć dużo niebieskich punktów to ja poświęcam na to wodę piasek i węgiel. Nakopałam węgla jak głupia, zrobiłam dwa zaawansowane piece i przetapiam szkło -> kolby -> zaawansowane kolby w masakrycznych wręcz ilościach! ale mam stały dochód niebieskich punkciorów, które wypadają z obu rodzajów kolb :D.

P.S. Nie wiem czy to co robię ma sens w dalszej perspektywie rozrywki bo dopiero pierwszy raz gram :D ale jak działa to dla mnie najważniejsze :D
Tamaara... Do tej gry potrzeba dużo cierpliwości i czasu ?
Weronik... hejka super odcinek . a atrament się psuje masz go na kilka użyć ,pod nim masz taki pasek niebieski który pokazuje jego stan, mam nadzieje że zrozumiesz PS nie umiem wyjaśniać :)
Anna By... Super odcinek :)
Epitopu... Jeżeli zjesz ciasto winogronowe lub z porzeczek to dostaniesz bonus do badań przy stole
Ania KS... Dożywotni zapas atramentu masz zapewniony xD
Kuma... W kosciele nie mozesz zrobic dodatkowego pnia... Co juz pewnie zauwazyles xd
Ale mozesz zrobic ten stojak alchemiczny, polke na zwoje lub polke na ksiazki i mozesz w nich chowac wszystko (nie jest to tylko zarezerwowane na tylko na zwoje itd.) ;p
Beata B... Cześć Wojtek jestem pierwsza w komentarzu super fajnie ekstra odcinek z grrueyrrd kreeper bardzo lubie te serie bardzo ciebie lubie pozdrawiam serdecznie ciebie i cynamona ???❤️????
kamil k... Hehe pierwszy
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UC9Ca7vkt4eUPFCGQisLF-qw