pies? ja chcę!

Ten vlog będzie trochę inny, cykl vlogów właściwie. Częściowo zainspirowany przez instastories, a częściowo przez nowe urządzonko do nagrywania. Mam nadzieję, że się państwu spodoba, a jeśli nie, to mam nadzieję, że chwilowo, bo szlifuję dopiero ten sposób nagrywania i z pewnością będzie ciekawiej. Socialki Twitter Instagram Facebook #PorannyRock #Vlogpies? chcę!


Najlepsze komentarze:

JakoTak... Jak można kupować Newsweek??
ByQism... Rock ! Akurat w tym przypadku warto posłuchać się żony. Miałem najpierw kota ot taki kot z podwórka jak to się mówi żył 23lata (!) W tym czasie przeszedł 3 zabiegi czego jeden poważny i naprawdę trzeba było się wówczas nią zająć i poświęcić czas koszta ok 4 tyś. W trakcie posiadania kota doszedł pies jamnik (cholernie towarzyski pies ale z przerostem ego wobec innych psów) Wziąłem go z hodowli bo miał lekką wadę genetyczną i nikt go nie chciał koszt : 50 zeta oczywiście również były problemy ze zdrowiem i ostatecznie na leczenie poszło 2-3 tysiące W trakcie posiadania kota i psa doszedł kolejny pies tym razem za 2 złote bo pan koniecznie chciał się go pozbyć a że na giełdzie nic za darmo stąd ta cena Ostateczny koszt leczenia psa 2 - 3tyś jest to jedyny zwierz który jeszcze żyje Więc nie można mówić że na tym koniec No ale jakby tego było mało niedawno został wzięty pies ze schroniska co by ten nie czuł się samotnie będąc sam w domu wiek psa 14 lat full serwis jeśli chodzi o szczepienia ale jest stary i umie tylko łapę podać póki co koszt leczenia (grypa jelitowa) 400 zł Więc jak widzisz albo i nie bo trochę się rozpisałem Zwierzę to nie tylko obowiązek wyprowadzania Musisz sobie zdać sprawę, że żyjesz tak jak pies ma ustalone godziny wyjścia Inaczej narobi w domu i to nie jego wina Musisz po prostu zadbać aby pies o danej godzinie został wyprowadzony no i oczywiście kwestia Twoich wyjazdów kto się nim zajmę aaaa i jeszcze szukane dobrego weta na mieście
Pain... Gdzie można zakupić takie fajne okulary rocki ?
Pozdrawiam
Frektoo... Pieska chcesz no żeby twój syn nie czasem zgubił go
12toman... Z ciekawości. Mikołaj nie jest zazdrosny o Olę? ?
Steven ... Bez obrazy ale ta broda jest tak niechlujna, ze ogladac tego nie idzie. Nie lepiej byloby o nia zadbac ?
Dominik... super ze u mnie nie istnieje cos takiego jak rozliczenie podatkowe i brak jakis pitow...tego nawt moja zona by nie ogarnela..
Pan Pum... Rocki, masz domowy tryb życia. Streamujesz wieczorami, więc w przerwie możesz wyjść z psem na spacer. Podwórko macie, więc psiu też się wyszaleje. I jeszcze Mikołaj będzie wyprowadzał. Poradzicie sobie. A jaka to rasa jest?
Onegar... Świetne okulary co to za marka?
Bjorn... Sweet
M4jst3R... Rock, co masz na czole?
Matiko ... Super film! Rób tak dalej
Wexo... psa
Luckas ... Mam psa rasy Jack Russell Terrier i jest to bardzo fajny pies który może mieszkać w mieszkaniu/domu. Pełen energii , trochę uparty ale mimo to można go nauczyć wielu rzeczy.
KRIS B... Jak zawsze super Vlog. 30 min u złodziei to Express :P
Od 4:50 Aż oczka mi się pocą, końcówka rozwaliła system haha
Gorąco Pozdrawiam ;)
? anima... Brodaty gość chodzi po sklepie i kupuje książki, ale... to się ogląda zajebiście przyjemnie!
Conrad ... Panie Remigiuszu oglądam od duetu rock rojo. Moim marzeniem jest spalić z panem pożądanego splifa skurczybyka.
Franko ... w małym mieście takie zakupki zajmują 20 minutek :)
OgaRRR ... Ja to wole jak nasz Rock zrobi vloga z piekarni niż kurde jakieś vlogi nwm z Dubaju :D
KoziRec... @Remigiusz Maciaszek aka Rock :)
Prosze powiedz mi co to za model oprawek, marka/model
Dziekuje
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/user/RockAlone2k