AFERA SIĘ ROZKRĘCA Jurny Stefan Niesiołowski i 45 lat Młodsze...

► O Aferze "Jurnego Stefana" ► ► Ator na Twitterze ► ► Cała seria ► ► Inne serie filmów ► (Lekkie vlogi) + (Życiowe tematy) + (Teorie Spiskowe) ► Daj lajka na "Fejsie" ► + + AFERA SIĘ ROZKRĘCA: Jurny Stefan Niesiołowski i 45 lat Młodsze "Łapówki" Analiza Komentator Krzysztof Ator Woźniak z YouTube Komentator na Wideoprezentacje mówi prosto z mostu jak jest bez owijania w bawełnę. Powiązane vlogi: 1. ► Policja u YouTuberów po "Incydencie" na Finale WOŚP w Gdańsku ► 2. ► Tajemnicze Zatrzymania za Finał WOŚP w Gdańsku + Owsiak Pozywa TVP za Plastusie ► 3. ► Wyjaśniam Spiskowe Teorie o "Incydencie" na Finale WOŚP w Gdańsku ► Darowizny (wsparcie dla twórcy) związku z ograniczaniem możliwości zarabiania przez YouTube: Bank (koniecznie wpisz DAROWIZNA w tytule przelewu): 85 1560 0013 2243 3952 8000 0006 Paypal (koniecznie wpisz DAROWIZNA w tytule przelewu): Kontakt biznesowy: ► Czytaj codziennie ► wideoprezentacje ► Źródło ► #niesiołowski #afera #platforma #pieniądze #polska #afera #komentator #ator #bankAFERA ROZKRĘCA Jurny Stefan Niesiołowski Młodsze Łapówki Analiza Komentator Pieniądze


Najlepsze komentarze:

Marcin ... jurny, nie jurny, ale zdrowie do tego trzeba mieć ;)
Kris89B... Niesiołowskiego nigdy nie lubiłem za jego chamstwo i sposób mówienia, ale fakt, że lubi młodsze i to 45 lat, absolutnie jest dla mnie zrozumiały. Nic w tym złego. Ma lubić 5 lat młodsze??? Co innego pozostałe kwestie, ale ten fakt akurat jest całkiem normalny. Panie lekkich obyczajów jeżeli robią to dla kasy to ich problem (a właściwie zawód). Jeżeli to ich świadoma decyzja, to niech się liczą, że czasem klient będzie ładny i młody, czasem brzydki i stary. Tak już jest. Taka praca.
Kacper ... kds
Zbignie... Nie tylko pedofil ale terrorysta bo dziewczyny musiały siedzieć cicho ale Sekuła ujął by to tak że Stefan dawał dupy dziewczynom.
bolek l... Pozdrowienia od Stefana co ma pyte po kolana
Trollu ... ?
J?dru?6... Co to was obchodzi
Piotr O... No przerażające 24-28 letnie prostytutki i co z tego? Ludzie się zawsze przypierdalają do rzeczy najmniej istotnych.
Mokotow... Nie myl dorosłości z pełnoletniością.
Waldema... a co miał to robic ze staruszkami? byłoby mniej obrzydliwe? hehehhe
KonJare... Skąd wniosek że przez "łapówki" polegające na fundowaniu dziwek przez prywatnych biznesmenów, jakiekolwiek instytucje samorządowe traciły pieniądze? Do tej pory nie dowiedzieliśmy się o jakimkolwiek przypadku załatwienia kontraktu dla tych biznesmenów. Słychać nawet że nigdy nie dostali żadnego kontraktu, gdzie więc jest w tym przypadku strata pieniędzy przez państwo? Czy gdyby doszło do przestępstwa, to prokuratura Ziobry czekała bezczynnie przez 3 lata ze zgłoszeniem sprawy? Mam nadzieję że nie bo to by oznaczało przestępstwo dokonane przez urzędników. Nie chodzi mi przy tym o obronę Niesiołowskiego bo nawet przyjęcie łapówki i nie danie nic wzamian też go w jakiś sposób obciąża, ale prawdziwą sprawą powinno być tutaj przestępstwo polegające na załatwianiu kontraktu, o ile takie miało miejsce, a nie robienie afery z tego że 65-latek potrafi przelecieć dziwkę. Takie stawianie sprawy jest wyłącznie nastawione na zniszczenie wizerunku człowieka a nie na ukaranie przestępstwa.
Starbod... wyjątkowo odrażające bydlę...
Hrober... Krzysztof nagraj coś o dwutlenku węgla i i tych pseudo badań naukowych że temperatura rośnie przez polski węgiel.
https://www.youtube.com/watch?v=D9UM-LX_xCU&t=3s&list=LLQEzvKjZ4dJx9LFISuxyPsg&index=4
Roma Ro... Ale interesujący temat- żenada.
kostrow... Mnie interesuje za co brał łapówki i że brał a w jakiej formie to nie ważne moim zdaniem. Ludzie zwracają uwagę nie na to co potrzeba.
jols da... Nazwijmy rzecz po imieniu;;pdofilia
Damian ... Jestem pod wrażeniem jak facet w wieku 70+ jest w stanie dostać wzwód >_>
Waldek ... Ćwok z pedalistycznym kucem...
trump... Krzysiu, kto jak kto ale ty mi wyglądasz na psa na baby
bluesca... Co jak co ale Stefka w neglizu zobaczyc to trauma nie do odzobaczenia - moje wyrazy współczucia.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCViVL2aOkLWKcFVi0_p6u6g