Robert Gwiazdowski Kiedy Polacy zaczną w końcu zarabiać...

Spotkanie z Robertem Gwiazdowskim w Krakowie. Na spotkaniu Gwiazdowski przedstawił swoją koncepcję podatków, prawa, służby zdrowia, a także obronności i innych aspektów funkcjonowania państwa. 11 lutego 2019Robert Gwiazdowski Kiedy Polacy zaczną końcu zarabiać więcej? Kraków, 11.02.2019


Najlepsze komentarze:

Marek M... Wtedy jak usuniemy takich jak ty i podobnych od po 89 roku z polityki.
Michal ... Jedynym socjalem jaki powinien byc w Polsce to emerytura. Reszta to gra polityczna za pieniadze wszystkich podatników. Rząd powinien zajmowac sie rozbudowa infrastruktury, bezpieczeństwem Państwa i obywateli a nie zabieraniem wszystkim a dawaniem np 500 plus tym którym sie nie chce pracowac, mieszkan komunalnych tym którym sie nie chce pracowac (mnie nikt nie dał nic bo pracuje a nie stoje pod sklepem).Potrzeba tez zmian w podatku vat od wystawianych faktur. Przedsiebiorca jak wystawi fakture na 10 tysiecy muszapłacić 2300 podatku bez wzgledu na to czy mu zapłacono za usługe czy nie, i jesli ktos nie zapłaci przez 3 miesiace faktury to przedsiebiorca musi skads znalezc ponad 7 tysiecy na sam podatek vat ( nie mowie juz o dochodowym). Robi sie ludziom wode z mózgu przed kazdymi wyborami obiecywaniem gruszek na wierzbie ale jest to skuteczne bo wygrywa ten co wiecej obieca.
Leszek... OK tylko asystent dupa nie podaje mikro pytającemu.
Krzyszt... Problem pana Gwiazdowskiego to jego nieobecnosc w mediach. Internet to nie caly swiat, a szczegolnie nie swiat wyborcow w Polsce. No i zalozmy, ze pan Gwiazdowski jest przy wladzy. I realizuje to co mowi - no to wciaz jest zalozenie, ktoremu niezwykle daleko do realizcji. A szkoda.
Harc Ow... Ten oto dżentelmen jest jak miś. i ten Miś odpowiada moim życiowym problemom. Nie wiem jeszcze dlaczego, ale będę szukał dziury w całym bo to co Ten Pan mówi jest zbyt dobre.
BY... Chocbyscie zaglosowali na partie Kukiz bedzie to zdecydowanie lepsze od partii aktualnie rzadzacych. Swieze realne podejscie do panstwa jako firmy, ktora trzeba zarzadzac a nie piaskownicy w ktore urzadza sie bitwe
Julian ... Każdy chce być ,,języczkiem u wagi''Gwiazdowski,Kukiz,Biedroń !!!!!! Już tylu ,,profesorów'' nam naprawiało kraj że w ,,pale''się nie mieści !!!!!! Przed każdymi wyborami następny ,,mądrala''chce pozyskać głosy by wylądować w Brukseli !!!!!!!
Ela Zam... wyskakujecie przed wyborami jak kukiełki z kapelusza, nawet nie śmieszne tylko żałosne, każdy teraz tylko o interesie narodowym odmienianym przez wszystkie przypadki.
TeSa172... A co ze zdrowiem... już prawie 3 lata temu Jerzy Zięba zostawił u Prezydenta ustawę (dotyczącą lepszego, skuteczniejszego i tańszego leczenia Polaków)... i nic
Roman M... RODACY Nie dajcie się zwieść .szkoda czasu słuchać tej nowomowy .oni mają nas głęboko w du...... ...OBUDŹ się POLSKO.POPIERAJMY GRZEGORZA BRAUNA. POZDRAWIAM PRAWDZIWYCH POLAKÓW PATRIOTÓW
Smok Wa... Na pewno głosuję na Pana. Mam nadzieję, że Pan i koledzy się nie poddacie i nie b dogadacie z tą postkomuszą hołotą.
jan now... "Potrzebujemy 5-10 milionów imigrantów" To Gwiazdowskiemu już podziękujemy.
Maciej ... Fantastyczny człowiek.
on34343... Jakiś powiew świeżości do tych spotkań zdominowanych przez Korwina, Brauna, klub Ronina i inne cepelniane ruchy. W końcu coś poważnego.
Hamilka... DO CHOLERY JASNEJ - chyba już 7 spotkanie a wy organizatorzy nadal nie możecie przezwycieżyć problemu logistycznego by dać mikrofon pytającym
marekfr... Super .Następny królik z kapelusza Spin-Doktor uzdrowiciel .Balcerowicz wraca.Ludzie PO tym doktorze do dzisiaj nie mogą się pozbierać .Och jak ta gadająca głowa mądrze gada chyba po szkole Duracza.Ten to by nabudował drug mostów fabryk Jęzorem BL BL BL a w garnku pusto .Ci jego słuchać słuchają jak świni grzmotu miód na uszy Ludzie to następny projekt PO czerwonych zielonych liberałach i reszcie szczujni zdrady i zawszaństwa .
fugazi... my man!
Grzegor... bezpartyjny samorządowiec zasiadający w radzie nadzorczej spółki Solorza. Zuch chłopak :-)
Grzegor... Kogo Ty chcesz nabrać Panie Gwiazdowski, lepiej Pan graj tego co kazali grać, a prowadzący niech przygotują lepsze frazesy, niż te chwytliwe gadki dla ubogich umysłowo. Naród baranów to pewnie znajdzie takich co uslyszą to co chcą usłyszeć i grupka będzie mu przytakiwała.
Jurek K... jak Gwiazdowski dojdzie do wladzy, a przdtem PO, PIS, PSL itd
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCGl0H7peV8Hlg3NT7I5M1Sw