Telewizja wPolsce ciekawostki

Telewizja wPolsce ciekawostki

Historia kanału Telewizja wPolsce zaczyna się w dniu 2017-05-05 13:04:45.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 9042 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 36717819 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 67335 użytkowników.

Prof. Robert Gwiazdowski: Nie ma dobrych polityków, ale jedni są...Prof. Robert Gwiazdowski, Polska FairPlay, odpowiada na pytania, do kogo skierowana jest Polska FairPlay, czy będzie wchodzić w koalicje do Parlamentu europejskiego, jak postrzega podatki i gospodarkę liberalną.Prof. Robert Gwiazdowski: dobrych polityków, jedni mniej drugich

Najlepsze komentarze:

Domi Na... Takich właśnie rozsądnych polityków nam trzeba! I mówi o wolnym rynku bez Korwinowskich głupot, które ośmieszały idee wolnej gospodarki i zniechęcały do niej rzesz ludzi.
Adam Wo... Witamy następnego geniusza w branży czyli udającego znajomość wszystkich przykazań, następnego złodzieja. No ten już na pewno wszystko uzdrowi jak tylko sie dostatecznie na kilka pokoleń nachapie. On wszystko wie, zna i na wszystko radę ma. Mówi takie idiotyzmy , ze aż strach. Ale strachem nas nie speszy. Dlatego bedzie w sejmie i wychodząc na mównicę jest w stanie przebić Palikota, Petru a nawet stado zgłodniałych gowna pedalow oraz naturalnie , bezsprzecznie piękna Anne z jajami jak dzwony. Cieszmy sie , ze nie siedzi na wózku imwalickim. Bo takiego to nawet w dupę nie ma jak kopnąć. A kraj nie ma wyjścia i dalej będzie sie rozp....zwijał.
Komenta... Pan Gwiazdowski nie ma zaplecza,, brak młodych, nie idź Pan tą drogą z tymi dziadkami bezpartyjnymi. Radni będący już przy korycie i zgrane twarze i Same dziadki chcące do kolejnego koryta. Karwelis stary wyjadacz 16 lat przy korycie, porażka. Gwiazdowski - tak, Bezpartyjni - nie. Panie Robercie, ci radni to wizerunkowa katastrofa. A i mam pytanie, podejrzewam że to oni wystartują do PE z jedynek i dwóje a dla zwykłych członków już miejsca nie będzie, niech Pan tworzy projekt z zupełnie nowymi ludźmi których jeszcze nie było, polacy nie lubią ciągle tych samych twarzy politycznych.
Maria L... Kolejny najmądrzejszy, mam wrażenie że nic dobrego dla Polski nie zrobi.
makey98... Chciałem nie głosować ale jednak jest ktoś dla mnie :p Korwin od lat powiada: "Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz." Mam wrażenie, że ciągle jest na etapie śmiania się z niego.. (co mówię ze smutkiem).
Dariusz... sra ta ta Panie Gwiazdowski ,tyle zrobi co Palikot Petru , , ,wentyl bezpieczeństwa ja tamci
Aleksan... I tysiąc prawicowych partii i dupa z tego wyjdzie niestety
Mateusz... Gwiazduś chce zalać Polskę milionami imigrantów! Nie dla partii pseudo-prawicowych!
B B... Pięknie. Macie mój głos.
Barakun... banderowska szmata
Czes?aw... Dobry ekonomista ale żaden polityk
Voez 14... I ogólnie Korwin mówi to samo :) - a Gwiazdowski mówiąc że da się wrócić do korzeni to chyba nigdy tam nie był - wiele osób wracając z tego burdelu mówi że się nie da - pierwszy z wierzchu - filmik sośnierza
Tam parlament nie ma władzy nawet jak większość będzie chciała zmiany - to komisja czy tam wyższa władza sobie nic z tego nie zrobi
OpcjaSp... wrócić do korzeni , nigdzie nie wrócisz kolego Balcerowiczów i Kwasniewskich. POlska i bez Unii jest w Europie jak tego nie wiesz do widzenia . Zyłeś z podatków emerytów jako szef ZUS . Oglosił się w Wyborczej że zakłada partię. Ogłoście w gazetach że chcecie założyć kurwa partię. Oszustwo na partię.Teraz sobie wybierze posłów.
Piotr M... Przecież to samo mówi Korwin przez lata tylko ludzie go nie słuchają.
OpcjaSp... to oszust komunistyczny , kolega Balcerowiczów
Imie Na... ten falszywy prawicowiec chce sprowadzic 15 mln imigrantow do Polski
Mateusz... Mądry człowiek, dobrze że coraz więcej takich ludzi dochodzi do głosu
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCPiu4CZlknkTworskK79CPg