Zaginiona Ekspedycja rywalizacja czy kooperacja?

Dzisiaj tytuł All In Games który trafił na rynek już jakiś czas temu, a my jak zwykle opowiadamy o tym co nam się w grze najbardziej spodobało. Facebook ► Subskrybuj i bądź na bieżąco ► Instagram ► Zaginiona Ekspedycja rywalizacja kooperacja?


Najlepsze komentarze:

T?czowy... Ale łukasz
Tomasz ... Widać że Przemo wyrył instrukcje na blachę, wie więcej niż Wookie. Niespotykane :D
Ryszard... generalnie bardzo fajna gierka. Lekka i przyjemna, ale ma sporo kombinowania. Zazwyczaj fajnie wytłumaczycie grę, jednak tym razem strasznie nie jasno podeszliście do tematu. Gdybym był graczem początkującym i nie miałbym tej gry nic bym nie zrozumiał:). Pierwsze co najważniejsze bardzo myli ta wyłożona przed wami ścieżka po której poruszają się meeple. Wy ciągle mówicie o ścieżkach, i każdy mógłby pomyśleć że ta ścieżka to ta przed wami :). Najlepiej pokażcie jeden dzień i noc z gry. To wyjaśni wszystko.
Mario M... Gra, którą przyniósł nam święty pod choinkę i była hitem świąt. Nie jest łatwa, ale cię nie denerwuje, jak przegrasz, tylko się włącza tryb – próbujemy jeszcze raz. Zasady nie są trudne, ale najlepiej je tłumaczyć grając. My (ja, żona plus córka) graliśmy głównie w kooperację i rozmowy, jaki wariant proponowany przez daną kartę wziąć, były fantastyczne. Co ważne, nie ma też syndromu wodza, który kieruje innymi jak pionkami, co jest spotykane kooperacjach, bo po każdym dniu zmienia się przewodnik wyprawy i to on podejmuje ostateczną decyzję. I jeszcze dwie rzeczy – dla naszej córki (10 lat) dodatkową zabawą było opowiadanie historii, która się dzieje na kartach i układa w klimatyczną przygodę, to raz. Gra jest mała i bez problemu można ją wziąć do plecaka na wakacje.
shaman ... Mało przejrzyście tłumaczycie panowie
Voytas... Dla mnie nie do końca jasne są zasady. Gdyby tak chociaż fragment rozgrywki z widokiem na grę to pewnie byłoby bardziej zrozumiałe. Zainteresowało mnie to że są trzy warianty rozgrywki, ale wiele więcej się nie dowiedziałem z tego filmu. Pozdrawiam ;)
apopo... Gra wydaje sie mega klimatyczna. Wiecie gra sie i czuje sie ten klimat za to duzy plus! Z Waszych opinii wydaje sie byc skomplikowana bo nie bardzo skumałam o co w sumie chodzi. Ale przyjrzę się jej na pewno.
T?czowy... Hejj odpiszesz??
BARTeL... Łukasz ma Xiaomi ? Który model?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCf_b6FbYA_opZ2bSb35U7VA