asmeredakcja ciekawostki

asmeredakcja ciekawostki

Historia kanału asmeredakcja zaczyna się w dniu 2007-03-29 20:37:33.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 2981 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 50047715 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 74202 użytkowników.

Prezydent Duda NIE został mianowany przez środowiska żydowskie!...


Wspieraj niezależność telewizji internetowej TVASME! Prześlij dowolną kwotę na konto: 39 7999 9995 0652 4104 2004 0001 z dopiskiem "Darowizna na rzecz TVASME". Adres dla wpłat na TVASME przez PayPal: Prezydent Duda NIE został mianowany przez środowiska żydowskie! Stanisław Michalkiewicz o wątpliwościach dotyczących obecnego najwyższego urzędnika Rzeczypospolitej, fragmenty dyskusji z publicznością spotkania "Polska w roku wyborczym" w Gdańsku 17.01.2019 r. Zapraszamy do Klubu TV ASME: Nagranie pochodzi z witryny ASME: Nagrania TVASME w całości są dostępne w Klubie TVASME! #StanisławMichalkiewicz #Michalkiewicz #Michalkiewiczkanał #MichalkiewiczwykładyPrezydent został mianowany przez środowiska żydowskie! Stanisław Michalkiewicz

Najlepsze komentarze:

asmered...Zapraszamy do jedynej grupy poświęconej propagowaniu twórczości redaktora Stanisława Michalkiewicza - publicysty prawicowego, którego oryginalne komentarze i analizy spotykacie później powielone wśród pseudoprawicowych intelektualnych popłuczyn medialnych :)
https://www.facebook.com/groups/Michalkiewicz/
oraz jedynego niekomercyjnego profilu (jedynego bez spamu!) redaktora Stanisława Michalkiewicza
https://www.facebook.com/0Stanislaw.Michalkiewicz/

Jednocześnie zwracamy się o wsparcie finansowe - w każdej wysokości - telewizji internetowej TVASME, najstarszej w polskiej części internetu (emitującej materiały już od 1998 roku i wywodzącej się ze środowiska konserwatywnych liberałów gospodarczych)!
Numer konta dla wpłat i przelewów - z dopiskiem "Darowizna na rzecz TVASME":
39 7999 9995 0652 4104 2004 0001
Adres dla wpłat na TVASME przez PayPal:
kpawlak26@gmail.com
Ewa Jas...J.Kaczyński wyciągnął Wałęsę, Dudę z kapelusza. jak tam u tego kapelusznika z cholesterolem?
Nowe At...A czyim wynalazkiem jest Jarosław Kaczyński? No właśnie. Natomiast z tą felonią to ładnie brzmiące bajki: co ma p. Duda do dopuszczania się, albo nie dopuszczania? On nie jest od tego. Jeśli zapowiedział, że zawetuje, to widać taki dostał rozkaz i działał z Kaczyńskim wspólnie i w porozumieniu w ramach tego samego gangu kontrolowanego przez sanhedryn, dla wytworzenia mitu pozornej niezależności, aby tumanić lokalną publiczność. I nie żadne mityczne "stare kiejkuty", tylko p. Daniels et consortes - proszę sprawdzić jak głosował. Duda w PE w sprawie potępienia Izraela za zbrodnie wojenne operacji "Płynny Ołów", jednej z wielu.
Ignacy ...Po tych wszystkich, Żydowskich ekscesach, Polska powinna zerwać stosunki dyplomatyczne z Izraelem, oraz wydalić Jonny Daniels'a! Wprowadzić obostrzenia wizowe dla Żydów z Izraela (np. 10 tys € za wizę—przecież stać ich) My tam nie musimy jeździć, a jak wprowadzą retorsje, to dotyczyć będzie Żydo-pochodnych, chcących odwiedzać swój ? vaterland!
Gniewko...kobieta dobrze powiedziala,po czym Michalkiewicz zaczal lac wode. Michalkiewicz boi sie mowic jak jest.
marabut...Dudę wynalazł Ziobro (czym publiczne się chwalił) i podsunął Kaczyńskiemu. Zastanawia mnie, że go nie sprawdzili albo desygnowali z premedytacją. I dziwne, że Kaczyński mu ulega, skoro z tej uległości ma więcej strat niż korzyści.
asus as...Stachu wracaj,potrzebujemy Cie teraz bardziej,niz kiedykolwiek.WRACAJ JUZ.
Galaxy ...PIS = zydoskie Dupolizy ! + ukrainskie .
Dominik...PAD często mówi to,na co czekaliśmy wiele lat. Także jest bardzo czynny i reprezentuje nas w bardzo wielu miejscach.Czy już mąż stanu? Na pewno słucha dziwnych doradców i nie chce cichych dni w rodzinie.
Marian ...Zabijajmy bestie!!!!
Tomek L...Nie tylko duda to porażka . Cały nierząd jest taki . Antypolski , niebezpieczny i służalczy obcym , zagranicznym , korporacjom ! Wszystkim służy zwłaszcza usa i zydom - tylko nie Polsce
Ola...Myślę, że pan Michalkiewicz nie docenia prezesa Kaczyńskiego. Wszystko było zaplanowane i koniec końców wyszli na swoje. Jeśli ma się tak głupią opozycję to żeby utrzymać poparcie trzeba stworzyć problem a potem go bohatersko rozwiązać. Wszyscy się słuchają prezesa? A zróbmy mały bunt. Europa się czepia? Udajmy że się boimy i rekonstruujmy rząd. Co więcej, gdy sami robimy problem, opozycja nie szuka kolejnego, na który nie mamy łatwej rady. Polityka to serial, nikt nie będzie patrzył i lubił postaci jak nie będą robić niczego interesującego.
yo bro...a TW bolek przed laty tez zgłosił swój wynalazek w postaci dziubdziusia p.r.e.m.i.e.r.a
2 Metre...Redaktor Michalkiewicz, niczym frontmen popularnego zespołu rockowego, też ma swoje groupies.
Paul Fu...Ocieplić stosunki - dać dupy.
Papko A...Staszek chyba zamoczy :)
Tomasz ...Duda to zdrajca Narodu Polskiego
Krzy? K...Mam pytanie do lewackich polaczków z POPiSu czy możecie jeszcze skorzystać z toalety samodzielnie czy musicie pytać o zgodę waszych Unijnych Panów z UE?
marekge...Niestety jeśli chodzi o Dudę to Pan Michalkiewicz mija się z prawdą. Robi to świadomie jak przypuszczam. Nie chce skończyć jak Andrzej Lepper.
Adam Eu...najsmutniejsze jest to , ze większość tych dziadków tak się zachwyca Nim -i słusznie , ale i tak nie wyciągnie wniosków z tego co mówi-i tak zagłosują na partię socjalistyczną , np. PIS.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCBfN8PrJkCgQrjqo66cuQ8w