CZAS SKOŃCZYĆ TEN NONSENS Nakolanniki, buty, suple i ból kolan

Zostań Patronem: ➤ Przydatne linki: ➤ Sklep: tu znajdziesz e booka o budowie siły oraz koszulki i gadżety ➤ Facebook: ➤ Instagram: ➤ Grupa facebookowa: ➤ Sprzęt Monster: Kod MLEKO 7% ➤ Suple od KFD: Kod MLEKO 2 5% ➤ Kawa wysokokofeinowa Golden Bow Solutions: Kod MLEKO10 10% ➤ Współpraca: SKOŃCZYĆ NONSENS Nakolanniki, buty, suple kolan


Najlepsze komentarze:

Olgierd... Mnie bolą piszczele jak sztangą w martwym po niej nakurwiam.
JONG LI... Jaki jest sens kupować neopreny w swoim rozmiarze ja się pytam ?‍♂️?‍♂️?‍♂️
BloodyK... Ja ostatnio w ramach intensywnej (stosunkowo) rehabilitacji kolana zaopatrzyłem się w Rehbandy. Te 7 cm, rozmiar o niecały 1 niższy (bo byłem na pograniczu M/L i wziąłem M). Byłem już po zabiegach fali uderzeniowej (miałem dawno temu wypadek z udziałem kolana i po latach porobiły mi się zwapnienia na więzadłach). Do tego mobilizacja, rozbijanie pasma piszczelowo-biodrowego i takie tam pierdoły. No ogólnie te powyższe pomogły, ale Rehbandy IMO też swoje zrobiły. Głównie dlatego, że miałem trochę za dużą mobilność kolana na boki (ciało robiło obejścia i pewnie ruch zamiast być idealnie w osi zawiasu to był lekko "naokoło"). Fizjoterapeuta kazał stabilizować, więc stwierdziłem że spróbuję Rehbandów, bo naprawdę to kolano dokuczało mi już od lat i przez nie w przysiadzie miałem wynik niekiedy niższy niż w wyciskaniu na płaskiej (impuls bólowy, odcięcie siły na milisekundy i cyk -20 kilo do wyniku + zerowy progres w czasie).

No i choć nie lubię tych Rehbandów jak cholera (średnio toto wygodne i strasznie się noga grzeje) to już po pewnym czasie jak używam ich do przysiadów (tylko) zauważyłem, że kolano przestało mnie boleć nie tylko podczas przysiadów (aczkolwiek na początku to jeszcze i w Rehbandach bolało) - ale także podczas wchodzenia po schodach. Czemu tak jest? No pewnie temu, że Rehbandy po pierwsze dogrzewają staw, więc ślizga się on trochę luźniej i same pomagają na pewno samą sztywnością stabilizować to kolano żeby nie latało na boki - natomiast najbardziej wydaje mi się chodzi o sam fakt, że mam tam "coś" co pozwala mózgowi lepiej poczuć obecność tego kolana. Lepiej kontroluję kolano (bo mnie wkurwia ten Rehband i nie pozwala o sobie zapomnieć) i nie pozwalam mu na te mikro-ruchy boczne które mi załatwiły tą nadmierną mobilność -> no i zaczyna się to majtanie cofać a kolano boli coraz mniej, właściwie to już prawie wcale. Jest już na tyle stabilne w tej płaszczyźnie, że bez strachu i bólu targam MC sumo (tutaj bez stabilizatorów) bez obaw że kolano mi się "zapadnie" do środka -> a wcześniej robiłem klasyka mimo, że jestem lepiej predysponowany do sumo właśnie, bo "coś" mi z tyłu głowy podpowiadało, że ten ruch się może skończyć się dla kolana dosyć tragicznie. Najpierw wzorzec ruchowy się zaczął prostować w przysiadach, potem przy wchodzeniu po schodach i innych ruchach wstępujących, kto wie - może nawet wykroki jeszcze kiedyś porobię, bo to było dla mojego prawego kolana absolutne morderstwo i gwarant rozpieprzenia go na następne kilka dni (bo kolano jest bardziej podatne w tym ruchu na skrzywienie się do wewnątrz).

Na podsumowanie tego długiego pierdolenia mogę powiedzieć, że stabilizator może pomóc jak serio mamy jakiś problem ze stabilizacją, niedogrzanym kolanem. Nie dodał mi NIC do ciężaru, ciężar zaczął powoli rosnąć dopiero gdy kolano zaczęło wracać do stanu normalności i przestałem łapać odcinę wywołaną "kujnięciem" pod rzepką przy około 90 stopniach ugięcia.
AAA... Prawda jest taka, że niszczycie kolana. Jak się ma 20 lat to każdy myśli, że jest niezniszczalny. Każdy fizjoterapeuta Ci powie, że sport to zdrowie...
Tejt101... Mleko bawi i uczy :D
Toru Po... Mleko kupił mikro love u <3 ;D
Szewcze... Lata temu jak cie cos bolało kupowales metrowy bandaz elastyczny i obwiazywales co cie bolało i jeszcze na siurka starczało...A teraz usztywniacze na kolana,lokcie,glowe,czapeczki,okulary,bidoniki kolorowe i każdy w pasie chodzi(mam na myśli lans o którym mówisz).Swiat oszalal!
terIKaH... zacząłem oglądać, zaczęło mnie boleć kolano, dzięki XD
johnyy ... Buty do przysiadów
Mateusz... Mleko co do tego że w trójboju klasycznym nie startuje się w taśmach , w większości federacji w trójboju klasycznym używa się taśm , tylko nie w ipf
Przemys... O jakim filmie mowa na początku?
Micha? ... Nie mozna cwiczyc z glowa bez sprzetu! Elo
Konrad ... Ej.. boli mnie kolano. W opisie wyniku rezonansu mam 8 różnych schorzeń po urazach 20-25 lat temu. Ortopeda mnie wysłał do fizjo, ale mówi, że kiedyś i tak wrócę do ortopedy na stół. Jakiego koloru neopreny polecasz? Aha - nóg nie robię, bo boli mnie kolano.
xTissue... moge te nakolanniki założyć na bica żeby było mi w niego cieplej i żebym miał więcej siły?
Mateusz... A co to za reklama po prawej stronie? ?
Piotr K... o jakim "drugim filmie" mówi mleko wspominając odnośnie nakolanników? czyj to był film
twuj mi... "zobaczy, obmaca" ale mój stary nie jest fizio
asf ads... A usztywniacze na nadgarstki i łokcie wpłyną na wyniki czy tylko prozdrowotne?
Asvalt ... W którym filmie jest mowa że neopreny szkodzą ?
Miguel ... Mleko,a co z łokciami.
Czy jest sens kupowania pasków?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCzQSF_yulmp9hQQHpTebZpA