Telewizja Republika ciekawostki

Telewizja Republika ciekawostki

Historia kanału Telewizja Republika zaczyna się w dniu 2013-10-31 14:02:23.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 32661 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 172013743 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 133621 użytkowników.

ANNA I ANDRZEJ KOŁAKOWSCY SKANDALICZNY ZAMACH NA POMNIK...Oglądaj nas i czytaj także na portalu www.telewizjarepublika.pl codziennie nowe wiadomości z Polski i świata!ANDRZEJ KOŁAKOWSCY SKANDALICZNY ZAMACH POMNIK PRAŁATA JANKOWSKIEGO GDAŃSKU

Najlepsze komentarze:

001rade... Może lepiej przenieść ten pomnik do innej parafii ? Zazwyczaj to działało.
Weles W... Bogdan Borusewicz: Ksiądz Jankowski był agentem. Donosił na mnie i innych

ksiądz Jankowski, którego pomnik w Gdańsku został niedawno zdewastowany, donosił na działaczy "Solidarności" bezpiece.
Borusewicz przytacza kilka historii na dowód swojej tezy. W 1984 r. Borusewicz z rodziną ukrywał się w mieszkaniu w Sopocie. Kryjówkę załatwiła Borusewiczom pracownica księgarni. A jednak SB zdołała ich namierzyć (zdążyli wówczas uciec). Po wyjściu z więzienia w 1986 r. zaczął drążyć sprawę tego mieszkania i ustalił, że ks. Jankowski doniósł SB na ową pracownicę księgarni, gdy ta prosiła go o leki i jedzenie dla Borusewiczów.
W rozmowie z "GW" Borusewicz powołuje się także na informacje pochodzące od zastępcy szefa wydziału IV SB w Gdańsku - majora Berdysa.
"Ja od początku trzymałem się od tego człowieka (Jankowskiego - przyp. red.) z daleka. Nie miałem do niego zaufania i irytował mnie jego styl bycia, ten blichtr, przepych, jego portrety naturalnej wielkości na plebanii. To się dla mnie kłóciło z tym, jak starał się prezentować - jako ksiądz wspierający podziemie i Solidarność. Nie darzyłem go sympatią i on mnie również" - stwierdził Borusewicz.
"O tym, że Jankowski był agentem, mówiłem arcybiskupom Gocłowskiemu i Głódziowi. Mówiłem także osobom, które stawiały mu pomnik i przestrzegałem, że to wyjdzie" - dodał wicemarszałek Sejmu.
Wg niego SB "musiała wiedzieć o skłonnościach seksualnych księdza Jankowskiego". Z reportażu "Dużego Formatu" wynika, że Jankowski przez wiele lat wykorzystywał seksualnie dzieci.
VeganVo... Cenzura w sieci – PiS jak komuniści cenzuruje kulturalną wypowiedź?

Mój komentarz o tym jak prezes Kurski (nie jego brat) próbuje za wszelką cenę zamieść pod dywan sprawę ks. Henryka Jankowskiego – abstrahując od tego czy ks. Jankowski jest winien tych potwornych czynów czy nie – ks. Jankowskiego, uznanego przez społeczeństwo już powszechnie jako pedofila, przy tym, za wszelką cenę broniąc jego pomnika, naraża PiS na społeczne posądzenie PiS-u o obronę księży pedofilów.

Ten mój komentarz o tym, nie został tu pod tym filmem wpuszczony.

Przeczytacie go, razem z linkami do wypowiedzi ks. Isakowicza, tu – "Ks. Isakowicz-Zalewski: Papież Franciszek przerzuca winę na Jana Pawła II ws. pedofilii w Kościele": https://www.youtube.com/watch?v=pecRSePllgA&lc=Ugx_VKfCEqBjeXNYqUZ4AaABAg

– najprawdopodobniej już na samym dole po zorganizowanym klikaniu na łapki w dół.
amabeli... Za "urodziny Hitlera" TVN zapłacił wynajętym menelom 20 tys. Ciekawe ile żyd Mrozowski z TVN-u zapłacił tym 3 menelom.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCc282c_TN8xIba_Z6GaDnQw