wRealu24.pl ciekawostki

wRealu24.pl ciekawostki

Historia kanału wRealu24.pl zaczyna się w dniu 2016-01-28 19:07:08.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 2395 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 110984536 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 239384 użytkowników.

CENZURA zniszczy wRealu24? Po naszym trupie! Rozliczenie plan...Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę nr konta (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193 tytułem: darowizna na wRealu24 Darowizna PayPal Subskrybuj i wspomagaj naszą platformę medialną: Zapraszamy na: Subskrybuj Kanał: Facebook: Twitter: Stronę: CENZURA zniszczy wRealu24? naszym trupie! Rozliczenie działania telewizji wRealu24.tv!

Najlepsze komentarze:

nealani...Kur...lewackie fiuty.Nie damy sie p Marcinie.Nigdy nam nie zamkna ust.Lewackie bydlo sra w gacie jak slysza prawde.Polish power.
Maria J...Zerwać kontakty z Izraelem, czy nasz naród ma jakąś korzyść z tego, nie, przyjechali jak natrętny gośc i robią burdel w naszym kraju. Takich gości się wyprasza i koniec współpracy.
Stanisl...Najważniejszy jest interes skąd my to znamy ???
Stanisl...Zawsze prawda wyjdzie na wierzch wcześniej czy później.
3847 23...Jerzy Owsiak ?? ?
jaznzz...Mam nadzieję, że cenzura nie będzie Pana blokować. Wrealu24 jest moim ulubionym tabloidem. Jestem wielkim fanem teorii spiskowych i pseudonauki.
Andrzej...Należy Żydom się przeciwstawić, zerwać stosunki z Izraelem, których nigdy nie było! Zamkną ambasady Izraela w Polsce!
Wprowadzić Wizy dla Żydów i Jankesów! Państwo służy małpom !
Zabrać wszystkie finanse dla Żydów i zabawki pozabierać , bo się nie znają małpy!
K Z...Google Dochód netto: 30,74 miliarda USD (2018). Obawiam się że marne szanse na własnego youtube. Pytanie czy to w ogóle dobry pomysł. Będzie to kolejny prawicowy portal, na który będą wchodzić przekonani.
Ryszard...Nigdzie - zrobili to złośliwie, jak to mają w zwyczaju lewaccy hipokryci.
TV asm...W Polsce są zdolni ludzie, wieć mów częściej o tym by tworzyć polskeigo YT! To nie jest trudne! Wystarczą chęci a można stworzyć wielkie dzieła!
Maria J...Nie poddamy się, od Izraela odciąć się, pozamykać granice dla nich. Pozabierać im paszporty i won do Izraela. To Izrael próbuje nam wcisnąć swoje głupi antysemityzm i Holokaust, idiotyczne kłamstwa. Temu plemieniu nie jest wstyd spojrzeć nam w oczy za to co nam zrobili. Dosyć szkalowania Polski przez Izrael i Żydów amerykańskich. Niech spojrzą na siebie jak współpracowali inne państwa z Hitlerem. Wszyscy wszystko wiedzieli, a teraz strugają wariatów, wstydzcie się. My jesteśmy dumni z Polski a wy nie macie się czym szczycić.
stanpia...Słowo Kluczowe jest stanisław kubrak, oni boja się tego że wyda się conajmniej dwie rzeczy


a/ Fałszywe loty i lądowania na Księżyc, które nagrywał ten reżyser... publiczna wiedza o tym fałszerstwie ma te same skutki jak bomba atomowa zrzucona na Nowy Jork
b/drugi problem to film kubraczka o oczach szeroko zamkniętych... a pokazuje on czym zajmują się elity światowe...i rezyser nie miał szansy obejrzeć swej produkcji na ekranach kin... szybka śmierć i wycięcie aż 20 minut filmu i oglądamy go okrojonego- gdyby publicznie ogłosić to co wykrył kubraczek to równa się jak druga bomba atomowa na Waszyngton
Dodam że w Polsce nikt nie chce zrezygnować z Kłamstw Kopernika! Na świecie te teorie heliocentryczne sa juz rozwalone w proch...
ps
Co tam było w tym filmie o Oczach?
pedofilia elit, homo elit, ofiary z ludzi, ...te 3 tematy wziął na Cel przez D Trump -human trafficking ... wprowadzil nawet Stan Wyjątkowy aby tych wilków wziąć za kagańce... módlmy sie aby udało mu się osuszyć te bagna gadów!
Bartek ...Usunięto mi subskrypcje waszego kanału szukam w subskrypcjach i nie ma ale już ponowiłem.
Eghffb ...Dlaczego w polscenie powstaje cosalayotube
Gonzo A...Ty lysy wezu
Halina ...Marcin tak trzymaj.
Marek O...pamiętajcie o komentowaniu lajkowaniu, to polepsza zasięgi dla naszej TV
Biszibo...Propolska z polskim kapitałem to już jest tv Trwam! a ty Rola ruski trollu chcesz oderbać widownie!! o. Rydzykowi! i przestańce też wpłacać Roli pieniądze!!!
TheMaty...akurat oglądałem live z Grzegorzem Braunem, myślalem że macie jakiś problem techniczny, bo nie padły żadne nieprzyjazne słowa nienawiści tylko zdrowo rozsądkowa ocena sytuacji, która jak widać bardzo się komuś nie podoba ...
Ania El...Marcin jeśli chce się kogoś uderzyć kij się zawsze znajdzie.
Gnebią nas i krzyczą: "NIE WOLNO WAM MYŚLEĆ"
11 1110...Zróbmy zdecentralizowaną platforme! Tak aby każdy kto może/chce u siebie w domu postawił serwer i zapisywał na nim filmy, jeżeli będzie 1000 takich osób to nasza platforma będzie nie możliwa do rozwalenia. Ludzi znających się na rzeczy zapraszam do zapoznania się z technologią IPFS.
Tupac A...Super tak trzymać. POLSKA
Andrzej...Ci wszyscy politycy tak mocno lgną do europarlamentu , za srebrniki , żeby obrażać naród Polski, żeby obdzierać Nas z honoru , wstrętne małpy!
Andrzej...Ci nasi mali politycy robią wszystko , żeby utrzymać stosunki z Izraelem! Oni nie mają honoru , oni mają pogardę dla Naszego Narodu! Wstrętni politycy, czy oni biorą pod uwagę , że Polacy mają rodziny za granicą, znajomych, naukowców, biznesmenów, ludzi kultury i sztuki!
Przecież ci mali politycy odbierają twarz Polakom!
Czy oni nie rozumieją , że honor to niezbywalna wartość!
Wstrętne typy władzy i niemal wszyscy politycy Polski, hańba wam!
sk1200...Dyskusja ,dyskusja i jeszcze raz dyskusja która nic nie wnosi . Narobiło się tych niezależnych TV na tym YouTube . Lepiej powiedzcie ludziom co mają do zaoferowania ,jaki program i co chcą zmienić przeciwnicy obecnej władzy? No i na kogo oddać głos .Bo jak pytasz przeciętnego zjadacza chleba to zna tylko LSD ,PiS i PO.
Marek Z...Wszyscy się nakręcają a PiS-owi znowu żyd Kac nasrał do michy w jedzenie i jeszcze się odgraża, że nie przeprosi, bo tak należy, właśnie tak im srać.
A to ci dopiero się porobiło.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCiwsDgj8mJnsGOr6oN-2OVQ