Tula ciekawostki

Tula ciekawostki

Historia kanału Tula zaczyna się w dniu 2014-02-18 19:03:57.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 2144 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 26291415 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 100371 użytkowników.

Identity V z chłopakami Ziuuummm!Zapraszam Was na kolejny odcinek z gry Identity V :) To takie trochę DBD, z cudną grafiką i humorem :) Kanał Sebastiana: Kanał Mateusza: Moje Id: 1889729 Grupa: Sklep: FanPage: ... Zapraszam do oglądania i komentowania:) Jeśli się podobało,zostawcie łapkę w górę,będzie mi miło :) #identityvIdentity chłopakami Ziuuummm!

Najlepsze komentarze:

Beata B... Cześć tula super fajnie ekstra mega odcinek z identity 5 bardzo mi się podoba pozdrawiam serdecznie ciebie matusz i Sebastiana miłego piątku i wieczoru dla ciebie Gosia ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Wojciec... Ej błagam was zagrajcie wszyscy razem jako the minds eye ?. Ona czasem jest darmowa więc... Mogło by być ciekawie.
Ma?gosi... "Bezużyteczna" ja bym się wkurzyła :/ to jest jednak wasza widzka a nie random
Zbignie... "Agata tak! Przypomniało mi się!" haha fajnie, że pamiętasz niektóre imiona napewno dziewczynie się miło zrobiło ?
Inga... Mam pytanko, bo na wersji na komputer zaraz po wczytaniu na mapę cały czas kręci mi się kamera .... Resetowałam grę, używałam "repair client", odinstalowałam i zainstalowałam grę, ale z tego co już robiłam nic nie pomogło.... Czy ktoś wie (może nawet Tula <3) co mogłoby pomóc?
Emilka ... Jak będziecie tak mówić widzom, że są bezużyteczni to nikt z wami nie będzie grał ? niestety kamperzy są wszędzie a żeby ktoś przeżył to najlepszym sposobem jest dać się uderzyć i zdjąć wybraną osobę nic innego nie zrobisz :/
Shiba I... Ale hoty można rozpoznać potym że ty się schowasz a oni odrazu cię widzą i idą w twoją stronę gdzie się schowałaś ale też jak się zatrzymują hehe
Agata B... To było dobre na początku "Agata! Tak! Przypominało mi się" ??? A co do meczu to niestety sami kamperzy, to już zostanie w tej grze na zawsze chyba ?
EDIT: Przepraszam bardzo jaka "bezużyteczna" następnym razem nikogo nie pościągam zobaczycie ?
Dawid L... Nowa łowczyni jest kiepska
pavvom ... Tula gdzie tomuś
Boty są wtedy kiedy zatrzymują się do atakowania tylko oni
KITTY W... Jej kolejny odcinek oglądałam wszystkie odcinki!!! :]
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCH21mW_BF5KzmLR3dVQRzfw