Wojciech Sumliński o skazaniu M. Roli, wyborach w Gdańsku, G. Braunie i kryzysie z Izraelem! LIVE! wRealu24


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=o5H9HTDhKx4Najlepsze komentarze:

FILOZOF... Mam już trochę lat nie wiem jak bym zachował się na wojnie ale zabolało mnie że premier polski podpisał
deklaracje polska-izrael 28 czerwca 2018 według której Polacy inwidualnie dopuscili się okrucieństwa
wobec żydów .mój Dziadek zginął w czasie obrony polski 1939 roku więc ma alibi,mama była wywieziona
na roboty do niemiec więc też ma alibi,ojciec z siostrami byli wysiedleni poza tym byli zbyt młodzi.
jakim prawem ktoś ocenia tamte czasy i nasze Rodziny
Pozdrawiam z Panem Bogiem
ArcheoT... Jako Polak nie życzę sobie żadnego sojuszy z Izraelem. Nic z tego nie mamy. Żadnej korzyści gospodarczej, a jeszcze jesteśmy opluwani. Chciałbym aby Polska trzymała z Iranem, a jeśli USA się to nie podoba to niech sobie poszukają innego sojusznika. Z USA podobnie jak z Izraela nic nie mamy i mieć nie będziemy dopóki będziemy lizać im buty.
dziadzi... Gdyby nie wRealu24.pl to dalej był bym nie świadomym głupim lewakiem , pięknie dziękuje panie Marcinie za wrócenie mnie na odpowiednie tory. Od jakiegoś czasu chodzę po wszystkich znajomych i im tłumacze żeby zaczęli oglądać wRelu24, znakomita większość odbiera to pozytywnie, mała część baranów się jeszcze stawia , ale walczę i pomalutku zaczynają rozumieć.
Adan... Przykład polskich skoczków narciarskich Kubackiego i Stocha w dzisiejszych zawodasch na mistrzostwach świata w Seefeld pokazuje, że polska idea, polska wola i polska wiara może czynić cuda. I tego życzmy w Braunowi w wyborach i wygranej z układem gdaskim. AMEN.
tmlodzi... Jaka precyzyjna robote wykonuja organizacje zydowskie. Jak sie przesledzi media za ostatnie 40-50 lat to widac jak na dloni. Nagonka na polakow z roku na rok przybiera na sile. W latach 80 problem wlasciwie nie istnial. Pierwsze publikacje swiadomie falszujace historie zaczely sie pojawiac po naszej transformacji ustrojowej. Wlasnie ta transformacja otworzyla zydom furtke. Furtke to malo powiedziane. Otworzyla WROTA. Zydzi maja czas czas. Pokolenie czy dwa nie ma dla nich znaczenia. Za kolejne 50 lat o niemcach zbrodniarzach nikt nie bedzie pamietal. Tylko polacy pozostana jako mordercy i antysemici.
Musze rowniez przyznac, ze w UK diaspora zydowska jest bardzo dobrze zoorganizowana. Prze do celu po "trupach".
Problem holocaustu pojawia sie prakrtycznie co tydzien w mediach. Prasie, radiu czy telewizji. Ma to na celu wdrukowanie spoleczenstwu polprawdy o nich. Uzytecznych faktow, ktore zostana kiedys wykorzystanne. Podejrzewam, ze podobnie to musi wygladac w innych krajach.
Chretie... Kobiety także protestowały przed działaniem PIS, ktory zbratał się z Kościołem Katolickim osadzonym przez Zydów, którzy chcieli doprowadzić do tego aby kobieta Polska mogła być w Polsce bita, gwałcona i poniewierana i która nie miałaby praw człowieka.
Jerzy P... Polacy nie glosujmy na pasozytow zydowskich , - PIS , PO , PSL , Nowoczesna , SLD , I na partie homusia Biedronia . Jezeli polacy nie chca awansowac na stopien goja zydowskiego i zostac sluzacymi i podwladnymi zydostwa swiatowego USA i Izraela
, to w nastepnych wyborach zaden Polak nie powinien glodowac na wyzej wymienione partie . Chyba ze chce zeby nasza Ojczyzna Polska zostala opanowana przez zydostwo calego swiata i nazywala sie Polin .. Co przewiduje ustawa 447 USA , a rzad Morawieckiego temu nie zaprzecza , co wiecej unika wyjasnien dla narodu polskiego zwiazanych z ta ustawa . Polacy zapytajcie Morawieckiego dlacz
Chretie... ROLA Nie powiedział prawdy o feministkach!! Może przemyśli sobie stosunek do kobiet w Polsce.
Krzyszt... Panie Wojtku, czy katastrofa samolotu z pod Miroslawca z 2008r przewija się w Panskich sledztwach?
Chretie... Odnośnie dziennikarza Roli: Mnie także uderzyły jego słowa o kobietach polskich, których nie rozumie, a które protestowały przeciwko likwidacji Ustawy Aborcyjnej z 1993r!! Wypowiadał się prześmiewczo o kobietach polskich, które Państwo Kościoelne Zydowskie zmusiło do wyjścia na ulice aby protestować przeciw przedmiotowemu ich traktowaniu.
LeRoi71... ja nie ufam Sumlinskiemu i tym nowym konfederatom zycze jak najlepiej ale czyz oni nie sa zwiazani z PiSiakami jako mniejszym zlu? cosik mi tu nie pasuje POPiSowo Magdalenkowo!!!!!
Jarek C... tak sobie mysle ze jak pis zobaczy kilkuset ludzi ze szpadlami w jedwabnym to - chce czy nie chce pan prezes - ruch bedzie musial wykonac !!!
Janusz ... Pan Andrzej Pilecki powinien zrobić testy D N A I je upublicznić Nie jest to drogie i rozwiało by Żydowską hucpę raz i na zawsze
Jarek C... brawo !!! - dziekuje za wspanialy wyklad . gratuluje rowniez odwagi w pochwaleniu spolecznego programu pisu - uwazam tak samo . pis to niestety tchorze i zdrajcy ale program spoleczny jest propolski i prokreacyjny . na pewno nie jest mi po drodze z korwinem i partia wolnosc . idac za panskim apelem o przyznanie sie do nienawisci do zydow - moze mi pan wierzyc - ja szczerze zydow nienawidze . -i ostatnie - narodowcy to kiedys byli zolnierze wykleci a teraz to basia poleszuk i piotr rybak - obydwoje nie walcza o europejskie mandaty - sa zajeci prawdziwa walka na ulicach - kiedy nie siedza .
Imie Na... Kochany Pis i ich 67 +

1.Brak reakcji na podpisanie przez USA aktu 447 (żydzi domagają się 350 mld dolarów, za tzw mienie bez spadkowe)2. Przymusowe szczepienia pod groźbą kary
3. Wodociągi Polskie oddane spółce Tahal z Izraela
4. Wspomaganie banderowskiej Ukrainy : 4mld zł bezzwrotnej pożyczki, sponsorowanie gazu za free, przyzwalanie na banderyzm i jawne antypolskie działania, ukrainizacja Polski i rynku pracy
5. Polityka zagraniczna na kolanach ustawa IPN do kosza
6. 100mln na cmentarz żydowski, muzeum Polin ( 400mln) budowa muzeum getta warszawskiego, w kolejce kolejne chasydów polskich, przepraszanie za marzec 1968 to skandal i farsa.
7. Ustawa 1066 o bratniej pomocy
8. Ustawa o wydawaniu polskiej broni i amunicji obcym wojskom to skandal i jawna antypolska ustawa
9. Sprowadzenie JP MORGAN i dotowanie ich kwota 20mln zł
10. Brak repolonizacji mediów
11. Brak rozliczeń złodziei i zdrajców
12. Brak opodatkowania obcych kapitałów
13. Podwyżki podatków
14. Ustawa prawo wodne to farsa i skandal
15. Brak rozliczeń za reprywatyzacje i nie chodzi tu tylko o Warszawę
16. Kara za zabicie własnej świni której się nie zgłosi 3lata = jak za okupacji
17. próba likwidacji , branża przynosi mld zł zysku (pewnie po wyborach znowu wroci)
18. Nadmierne zadłużenie państwa między innymi przez 500+, zamiast tego należy obniżyć podatki VAT , zlikwidować pit i cit oraz wiele innych chorych antyludzkich podatków.
19. Obecność wojsk amerykańskich, to okupacja
20. Brak reformy sądownictwa lub niedołężne działanie, komunistyczni sędziowie i prokuratorzy jak byli tak są
21. Brak polityki historycznej ! Cały czas za coś przepraszają, jak nie Żydów to Ukraińców, niedługo Turków będą przepraszać za Wiedeń
22. Brak reformy górnictwa oraz dalszy drenaż kopalni węgla, brak innowacji w tym dziale, węgiel polski należy gazować a wtedy staniemy się samowystarczalni w gaz i staniemy na nogi gospodarczo
23 roszczenia zydowkie
24 przyjmowanie imigrantow z Nepalu , Uzbekistanu, Filipin i to bardzo duzo
25 CETA I GMO przegłosowane
26 zaklamywanie rzeczywistosci i bajdurzenie o samych sukcesach
27 caly czas odwlekanie ustawy w obronie najmlodszych
28 robienie wszystko z podkulonym ogonem co powie Usrael
29 zakup obligacji USA w sumie na kwotę 100 miliardów zł !! Co ciekawe , te obligacje są oprocentowane na 1.5% !! A Polska sprzedaje swoje obligacje na 5-6% !!! To naprawdę trzeba być idiota, żeby z całą premedytacją prowadzić politykę obligacji mając na starcie 3.5-4% starty !
30 sprawa aneksu do raportu o likwidacji WSI !
31 Ustawa "Mieszkanie na Start" która pozwala cudzoziemcom otrzymywać dopłaty do czynszu z polskiego budżetu przez okres 15 lat
32 Finansowanie obcokrajowcom studiów (dopłata z budżetu wynosi 13 tys. zł na zagranicznego studenta)
33 Trwają prace nad ustawą która zrefunduje pracodawcom część kosztów zatrudnienia obcokrajowca
34 Niektórzy cudzoziemcy mogą ubiegać się o emeryturę w Polsce po miesiącu pracy. Emerytura wyniesie 1000 zł.Jeżeli obcokrajowiec wypracował w swoim kraju 200 zł emerytury to Polska dopłaci mu 800 zł aby uzyskać minimalną emeryturę 1000 zł i wystarczy do tego miesiąc pracy w Polsce.
35 ponad 2 mln ukraincow w Polsce
36 za spawa kolejnych podatkow wyjazd polakow z Polski za chlebem
37 dziwne konszachty z ludzmi typu Jonny Daniels , Leib Fogelman, Stambler oraz sekta Chabad-Lubawicz
38 Podpisanie Traktau Lizbonskiego
39 Wzrost opłaty za przegląd techniczny samochodu z 99 zł do 126 zł
40 "Podatek od deszczu"
41 "Podatek denny"
42 wycofanie sie i kolejne kleczenie przed UE w sprawie Sadu Najwyzszego
43 Walka z Polonia
44 Afera KNF
45 Uleglosc wobec UE i wycofanie ze zmian SN
46 Rośnie liczba regulacji prawnych, które utrudniają prowadzenie działalności gospodarczej
47 Agenta Mossadu zatrudnia się w LOT za 15 tys. Euro miesięcznie i sponsoruje pieniędzmi podatników jego spotkania czyt Daniels z sekty Chabad
48 Wprowadza się szereg ustaw, które mają za zadanie inwigilować obywateli
49 zamiata się pod dywan sprawę ekshumacji w Jedwabnem
50 próbuje się zaostrzyć jedną z najbardziej restrykcyjnych ustaw o broni na świecie
Imie Na... Konfederacja panie i panowie , a nie zaden Pisrael ps pan Sumlinski jest typowym Pismanem niestety tzn zly pis zle robi ,ale glosujcie na pis
Wies?aw... Pan Sumliński cały czas myśli ze mamy kryzys z Izraelem ?
Anna An... U k ł a d g d a ń s k i spowodował podziały w społeczeństwie raniąc nieustannie niewygodnych i niepoprawnych politycznie ludzi, dlatego też tak bardzo utrudnione ma zadanie Pan Grzegorz Braun, który pragnie rozwalić tych mafiozów, którzy swoimi politycznymi świńskimi ryjami trzymają się koryta władzy.
wRealu24 ciekawostki

wRealu24 ciekawostki

Historia kanału wRealu24 zaczyna się w dniu 2016-01-28 19:07:08.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3528 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 154727134 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 300000 użytkowników.