Ujawniam SEKRET! PatiTV


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=HgFLn_flyXkNajlepsze komentarze:

Anna Ko... Super! Gratulacje!
Its Seb... Bravo peti ?
Joasia... Antoś słodziak
Patrycj... Mega gratulacje ?? uwielbiam cie oglądać jesteś mega pozytywna osoba zakupię książkę jak tylko będzie dostępna dziękuję że jesteś pozdrawiam. Ostatnio nie jem mięsa po prostu nie mam potrzeby chętnie spróbuję wege przepisy zainspiruje ??? antos ??
Joasia... Super i gratulacje:-)
Anna Wo... Kobieta 'skazana na sukces.Gratuluje bardzo serdecznie i naprawdę podziwiam Twój zapał,ambicje ,pomysłowość i nietuzinkowosc.
Kar85... Dobra.dobra. Połowa filmu to skupienie się na twojej kresce w środku, A połowa na książce. Ps. I tak kupię.:D
Magdale... Będę szczera. Bałam się tego, że będzie to kolejny produkt taki jak u większości tych ...... youtuberów!!! Te żałosne produkty!! Jestem z Ciebie dumna, że nie poszłaś ich śladem!
Klaudia... Super pomysł! Czekam bardzo. Myślę że to bardzo dobra cena jak za taką obszerną (i wyjątkową na rynku) treść. Mam książkę Jamiego Olivera w ktorej fajnie pokazuje jak wykorzystywać różne rzeczy, ale jednak wiele przepisów tam jest opartych na mięsie. Super! Trzymam kciuki za szybką premierę :)
Natalia... Wspaniały pomysł. Gratulacje. Zastanawiałam się czy kupię Twój produkt. Teraz wiem, że na 100%. Czekam z niecierpliwością.
Sabina ... Ooo nie spodziewałam się książki ? Jeśli będę miała fundusze to kupię, chociaż szkoda, że tylko e-book bo ja i tak będę ja drukować jakby co ? Fajna sprawa z wegetariańskimi przepisami, dla mnie wege a dla męża mięsożercy coś się dorzuci ?
mas?o o... Wow, nie spodziewałam się!
Moni Re... Myślałam że to może być książka ale wydawało mi się to zbyt oczywiste. Gratulacje ??
ol magd... Mimo całej sympatii to chyba raczej nie zakupie. Przykro mi ale nie kojarzysz mi się raczej z gotowaniem. Z dziesiątkami innych rzeczy jak najbardziej i czekałam jak na szpilkach Ale dla mnie osobiście raczej nie... Niemniej jednak życzę powodzenia i dalszego rozwoju:)
Ewa Sza... Co jak co, ale książki, w dodatku kulinarnej to się nie spodziewałam. Natomiast byłam pewna, że kupię Twój produkt i.... już się nie mogę doczekać, bo z pewnością mi się przyda ;) pozdrawiam Cię serdecznie
Dagmara... Super. Gratuluję ! Nie moge się doczekać E booka .Jesteś mega inspirująca kobietą . ?
Zaczyta... szkoda, ze będzie too ebook nie lubie tej formy i wole papierowe wersje. A cena 50 złotych za ebook też wydaje mi się wygórowana.
Ruta Sz... Jeja ale super. Jak będą pieniążki to z przyjemnością cię wesprę i kupię ?
Amelia ... Jejku,TAAAK ? Kupię na 100% ?
Katarzy... Kupuję ❤?
Jesteś wielka ! Wielkie gratulacje:-)!
PatiTV ciekawostki

PatiTV ciekawostki

Historia kanału PatiTV zaczyna się w dniu 2013-06-18 10:15:20.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 602 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 7905541 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 27300 użytkowników.