EKSPRESOWE UZDRAWIANIE NA ŻYWO 2019 03 01. Woda Życia razem walczymy o cud. POPKO TV


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=kf9r4wtn6GgNajlepsze komentarze:

JAN Mik... Dziękuję za wodę. Bardzo pozytywne odczucie. Mamie też "zasmakowała".
Trudno opisać mi to niezwykłe doświadczenie po wypiciu wody. Problemy mam dwojakie i ze zdrowiem i przytłoczenie sprawami sądowymi (uczucie jakby ktoś na mnie wywrotkę cegieł wyrzucił w postaci półprawd) , mam nadzieję, że obie przestrzenie przynajmniej trochę się poprawią.
Jeszcze raz wielkie dzięki za działanie i niezwykłą wodę.
Ula Vu... Dziękuję bardzo za uzdrawianie i Wodę Życia Bracie.Bóg Zapłać.Pozdrawiam serdecznie.
Ma?gorz... Oglądałam uzdrawianie , moja mama miała wykupione też ale nie mogła uczestniczyć, wyobraziłam sobie że siedzi obok mnie , nie wiem na ile doładowała się dla niej woda ..... , pozdrawiam i dziękuję.
Tessa... Dziękuję, za wszystko ❤️❤️❤️
Malgorz... Serdecznie dziekuje. Tak sie ciesze sie ze tu jestem ?
Marcin ... Bardzo Ci dziękuję...
Ela El?... Zbysiu, w czasie Twojego działania i długo po... całe moje ciało dygotało, wibrowało itp. Teraz czuję błogi spokój i... jestem po prostu szczęśliwa. ZBYSIU KOCHANY ❤️ OGROMNIE DZIĘKUJĘ za WSZYSTO, co dla nas ROBISZ?!!!!!!?
Mati St... Proszę o odp to wazne dla mnie pozdrawiam cie Zbyszku
Mati St... Mam pytanie bo przegapilem uzdrawianie czy moge dokonać wplaty i uczestniczyc w tych 2 kolejnych spotkaniach czy mam poczekac na nową serię
Krzyszt... Dziękuje Bracie !!
Karolin... Odczucie jest super to jak synchroniczne drganie miliardów cząstek, jak zaśpiew uniwersum bardzo przyjemne uczucie. ?
anna Ka... Oglądałam doładowanie i w decydującym momencie przysnęłam, obudziłam się tuż po zakończeniu.. woda stała przygotowana obok, nie wiem teraz czy została doładowana mimo wszystko..czy nie ?
Marcin ... Pierwsze chwile po działaniu i to co się dzieje - niesamowite. Wszystko stało się takie wyraźne i oczywiste a to dopiero początek. Podczas działania pojawiła się zywa chmura światła, która zeszła i zamieszkała wśród Nas. Współlokatorzy zza ściany kichają i kichają, widocznie udziela się im wyższa wibracja w pobliżu. To co przed Nami w Świetle Życia skąpane, radujmy się, bo od Ojca jest Nam to dane. Przez Zbysia przepuszczone działanie, gdyby nie On i jego praca byłoby zapomniane. Na jego cześć głośne Hip hip.. HURA HURA HURA! Dzięki - jesteś gość ?
Dorothy... Wypiłam dzisiaj dwa lyki wody, po kilku minutach przestały mnie boleć oczy, (gdzieś od 3-4 dni miałam duży ucisk na oczy i uczucie jakby były spuchniete) Dziękuję bardzo, to duża ulga ❤️❤️❤️ Kolejny raz jestem wdzięczna Bogu, że jesteś ❤
Joanna ... Dzisiaj po pierwszych łykach wody przestały mnie piec i łzawić oczy., co się jeszczy wydarzy uprzejmie doniosę. Dziękuję i pozdrawiam
kryszta... Dzisiaj wyglądało to tak jakby ciemna strona nagle dowiedziała się , że coś zejdzie i to b. mocne. Więc miałam odwiedziny w postaci rodziny , Ale już chyba się przyzwyczaili do mojej inności. A tak naprawdę boją się zapytać co ja takiego robię. Czyżby przygotowywali się do ataku? Waw. !Pozdrawiam wszystkich niszczonych, Wiem , że nailepiej nic nie mówić i robić swoje. Choć czasami człowiekiem , nie powiem co szarpie, bo byłoby brzydko.
Halina ... to wielki krok do przodu dziękuje ZBYSZKU za twoją wytrwałość i wielkie serce dużo zdrowia dla Ciebie
i dla wszystkich którzy pragną tego jak ty
Ma?gorz... Tak bardzo podoba mi się ta plansza żywej wody, że spróbuję narysować ją ołówkiem, buziole
Anna Ko... ????☺☺dziś przełom..moja antypopkowa mama uczestniczyła na żywo..podejrzewam , że jej stosunek się zmieniał stopniowo obserwując od roku moje osnajdywanie się w prawdzie..a nie w sekcie jak sądziła..W tej chwili byłam w szoku , że już nie reaguje złością..na dodatek bez marudzenia zgodziła się uczestniczyć.. szok ???Zbyszku dziękuję..☺☺???
EMILIA ... Dziękuję Zbyszku :-) buziaczki :-D
POPKO TV ciekawostki

POPKO TV ciekawostki

Historia kanału POPKO TV zaczyna się w dniu 2012-05-16 16:04:28.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 1487 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 20847049 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 23900 użytkowników.