Nareszcie NOWOŚCI! Czarszka czarszka


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=qeLBBV5ORRUNajlepsze komentarze:

Bogumi?... Cudownie !!!! Samozaparcia , konsekwencji i przede wszystkim entuzjazmu w tym co robisz wszyscy powinniśmy się od Ciebie uczyć . Szacun za ogrom pracy , jaki wkładasz w to abyśmy szanowały i rozpieszczały swoją skórę. Czarszko twoja idea oczyszczania i ogólnie dbania o siebie zaraża masy ludzi.Gdy odkryłam Twój kanał odniosłam wrażenie że istniejesz po to aby nam pomagać.No musiałam to napisać bo wdzięczność i podziw dla Ciebie wylewa się ze mnie wszystkimi porami ( tymi nie zapchanymi dzięki Tobie ). Życzę CI samych sukcesów i serdecznie pozdrawiam z Torunia.
m... Ja już się nie mogę doczekać tego ogromnego toniku z atomizerem :) zastanawiam się tylko czy będzie buletka 0,5 l czy cały litr :D
Kolorow... Ogromne gratulacje Czarszka! :) Przepięknie wyglądasz w tym filmie. A przez cały czas jak jego oglądania powtarzałam sobie w myślach "proszę, coś na opuchnięcia pod oczami, coś na opuchnięte oczy, proszę, proszę, proszę!" i tak w kółko ;) no to chyba będę musiała jeszcze poczekać ;)
frozen7... Gratulacje! Oby się Twoje cacuszka super sprzedawały. ? Pozdrawiam.
Agniesz... Kurczę... już nic nie ma z maseczek? Film dodany 33min temu. Gratulacje!
babette... Gratulacje??chce wszystko, ale portfel nie pozwala?jakiej pianki używałas w tym zaktualizowanym filmie o balsamach?
Kath Ar... Gratulacje :) Miło jest patrzeć jak się rozwijasz i kochasz swoją pracę.To wielkie szczęście móc łączyć pasję z pracą.Brawo Ty :)
Curly M... ?? Gratuluję! ?
Anna Sm... Jak ja się cieszę! Gratuluję! ?
Teresa ... Gratulacje! Bardzo się cieszę że takie super produkty są dostępne. Ale nie mogę się skupić na oglądaniu tego filmu, bo skupiam się na tym pięknym makijażu oczu. Jejku! Jest niesamowicie pasujący do twoich włosów i oczu! Bardzo pięknie podkreśla twój wygląd. Spróbuję sobie taki zrobić.
Przemyt... Paulino. Jesteś najfajniejsiejsza. ?
Katarzy... Wpadłam na Twój kanał i dołączyłam do subskrybentów w momencie, kiedy wchodziły balsamy myjące, dlatego cieszę się bardzo, że mogę uczestniczyć w Twoim kolejnym święcie :D Gratuluję! Cudownie jest wspierać takich wspaniałych ludzi jak Ty!
Gabriel... Fantastycznie ??????
Dagi lo... Jak będę w PlL to kupię w końcu te balsamy , maski i co tam jeszcze????
Magdale... Wielkie gratulacje! ?
Ola Jac... Wielkie gratulacje! Dziękuję, że jesteś i robisz takie cudowne rzeczy ? Najbardziej zainteresowana jestem sauną oczyszczającą, nowym balsamem myjącym i maską odświeżającą. Can't wait ?
Ula1239... Gratulacje ? czy można liczyć na nową odsłonę filmu z masażem manualnym twarzy, może coś się zmieniło? ?
czarszka ciekawostki

czarszka ciekawostki

Historia kanału czarszka zaczyna się w dniu 2009-09-18 19:33:43.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 832 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 13512363 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 76400 użytkowników.