Ona mnie ignoruje – Pytania do Kielbana 25 Czas Gentlemanów


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=QzLvgeaiYGINajlepsze komentarze:

Hubert ... Miałbym do pana prośbę a mianowicie o ocenienie pod względem bycia gentelmenem bohaterów serialu House of Cards a mianowicie Franka Underwooda (i jego tak zwaną ,,klasę" która została skrytykowana w serialu) Douga Stempera i może Remiego Dantona a jeżeli żaden z nich na to miano nie zasługuje w pełni przez swój pragmatyzm to czy mógłby pan wskazać osobę najbardzej pasującą do owego miana w tym serialu
(Wiem wymagam obejrzenia owego serialu ale jest też książka podobno na podstawie której jest serial a sam serial polecam więc książkę zapewne też)
alivang... Byłoby super, gdyby ocenił Pan wizerunek Hanka Moody'ego z serialu Californication granego przez Davida Duchovny'ego.
Michaks... Ale przecież była już jakaś seria z przemianą stylu
Rotmist... Haha przyjaźń a może kiedyś coś więcej, nie ma takiej opcji
MTWODZU... Fantastyczny film Milordzie :)
D T... Jak zawsze bardzo dobry materiał. Dzięki :)
ostatni... Witam panie Łukaszu czy można nosić krawat pod swetrem
Michal... Witam
Zastanawiam się nad swoim pewnym planem zahaczającym niejako o marzenie. Otóż, gdybym się kiedyś żenił to widziałem siebie we fraku, gdyż bardzo podoba mi się wizualnie ten strój. Pytanie tylko, czy jako Pan Młody we fraku na własnym ślubie i weselu strzeliłbym olbrzymią gafę wybierając ten strój zamiast klasycznego garnituru?
Wszędzie gdzie widzę osoby we fraku to albo na największych ślubach bądź najwykwintniejszych balach.

Jeśli chodzi o pierwsze spotkanie z rodzicami partnerki to warto byłoby myślę dopytać jakie jej mama na nastawienie. Ja osobiście miałem taką sytuację, gdzie byłem na pierwszej, zapoznawczej wizycie u rodziców partnerki przy herbacie. Po spotkaniu
okazało się, że nie ucałowałem dłoni mamie partnerki i otrzymałem wielkiego minusa zakrawającego o gafę. Myślę, że nie zaszkodzi wybadać grunt w rozmowie z partnerką na temat podejścia jej rodziców :)

Odnosząc się do samego filmu to uwielbiam :) Klasa oraz duża dawka pozytywnej, kojącej i wartościowej energii :)

Pozdrawiam serdecznie!
Bartosz... Wpadłem na pewien pomysł Panie Łukaszu! Co Pan sądzi o tym, aby nagrywać też odcinki o Damach, jak powinny się zachować w podobnych sytuacjach itd. Da to napewno niemały zastrzyk subskrybentów. Poza tym Pański kanał jest wśród moich znajomych dosyć znany i chętnie oglądany. ? (Dodam tylko, że mam 18 lat)
Wolf Bl... Ohoho jaki wysoki poziom tutaj szczyty
Mateusz... Panie Łukaszu, dziękujemy za odpowiedzi na nasze pytania. Jak już nas Pan do tego przyzwyczaił w miłej atmosferze. Pozdrawiam!
Piotrek... jak to jest być dżentelmenem, dobrze ?
Karlik... Panie Łukaszu, proszę, odpowiadając na pytania, również nawiązywać do młodszej publiczności, bo przecież w niektórych sytuacjach inaczej się zachowamy jako dorosły mężczyzna, a inaczej jako nastolatek. Pozdrawiam! :)
Suse?... Gdy mówił Pan o ubraniu na ślub, to mi się przypomniały moje plany. Na własny ślub chyba nie wypada się ubrać w kontusz i strój szlachecki? Pytam, ponieważ jestem mocno związany z takimi tradycjami.
JanKozi... Czy przy zaproszeniu na obiad z dziewczyną i jej rodzicami wypada przynieść np. domowej roboty ciasto lub inny wypiek, zamiast drobnego upominku typu kwiaty itd? czy może raczej nie wchodzi to w grę i może być źle odebrane?
An Sz... Jak ja lubię to "miejsce",mimo, iż jestem kobietą. Ciekawe rozprawy, przydatne rady, ale równie przyjemnie słucha się takiego języka, w gąszczu dzisiejszej mielizny. Przywraca również wiarę,że Gentelmani nie wymarli ;)
Patryk ... Moim zdaniem jeden z najbardziej wartościowych kanałów na polskim YouTube, dobra robota :)
Wolny z... Ja ten kanał traktuje jak internetowy klub gentelmana
Czas Gentlemanów ciekawostki

Czas Gentlemanów ciekawostki

Historia kanału Czas Gentlemanów zaczyna się w dniu 2011-10-11 22:37:18.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 286 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 14589867 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 156000 użytkowników.