Prezes IPN jest Gotów do Ekshumacji w Jedwabnem Poznaj Nieznane Fakty Analiza Komentator PIS TO JUŻ JUTRO


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=fgRGvJEhUpINajlepsze komentarze:

K M... Albo celowo albo przez nieuctwo kłamie Pan o niemożliwej ekshumacji z przyczyn religijnych -patrz u dr Ewy Kurek
Adam Br... #KDS
jarek n... polecam książkę dr Ewy Kurek JEDWABNE ANATOMIA KŁAMSTWA tam jest wszystko dokładnie wyjaśnione a autorka zajmuje sie tematyką polsko - żydowska pół życia i co ważne zajmuje sie nią z pozycji stojącej a nie klęczącej jak co po niektórzy .
Krzyszt... w Jedwabnem to nie cmentarz tylko mogiła zbiorowa
Volksde... 30:20 XD no to dobry argument XD
MS Klar... Jak to jest że na własnym podwórku musimy się pytać sąsiada o zgodę na wykopki. Odpowiedz wydaje się prosta, zbyt wielu potomków Żydów rządzi naszym krajem.
Polach.... MUSIMY TO ZROBIĆ.!
Calvin ... Ja to w ogóle podziękował partii PIS za współpracę jak dlamnie nic się tu realnie nie zmieniło
Precz z... Kurek: Żądam uwolnienia historyków

- Opinia o zakazie ekshumacji to wymysł naczelnego rabina Gminy Żydowskiej w Warszawie pana Michaela Schudricha. Znajomi Żydzi podesłali mi informacje, że gdy w Izraelu toczy się sprawa ws. ekshumacji, nikt nie widzi w tym problemu - mówi Wirtualnej Polsce Kurek. 
WIĘC NIE ROZPOWSZECHNIAJ BREDNI!!!
ilo... Panie Krzysztofie proszę odpocząć od tego wszystkiego, widać po panu że jest pan wykończony
Tom Tra... A trzeba to polaczyc z 2.5 milionami Polakow za granica noszacych koszulki #germandeathcapms bo zdrajcy udajacy Polakow potrafia tylko sie wypinac I przepraszac!
666papc... jest gotowa na pis
Grzegor... Co do Jedwabnego ,mieszkam koło Łomży,znam te fakty i zrobili to niestety Polacy ale byli to nicponie ,ludzki śmieć- typowy margines społeczny w liczbie kilku osób (nazwiska znane w Łomży)którzy zagonili do stodoły 100-200 osób i spalili było to inspirowane przez SS - manów którzy robili czystki w taki sam sposób na Białorusi i Rosji - typowa SS- mańską metodą . Dlaczego to zrobili te oprychy? Zazdrość ludzka,Bo żydzi byli bogaci a na wsi panowała bieda a chodziło o to by zabrać żydom rzeczy,a właściwie ubrania i inne ochłapy bo złoto i tak wzięli SS mani.-I o tym będzie cisza.
Wspomnę na przeciwwagę - Wieś w drodze na Jedwabne nazwa Janczewko i tam przez całą wojnę pod podłogą w chlewie polska rodzina ukrywała całą rodzinę Żydów za co groziła im śmierć ,niestety wskutek złych warunków umarło dziecko żydowskie zimą ,ale reszta przeżyło karmione w nocy ziemniakami,po wojnie rodzina ta żydowska była w Polsce i podziękowała całej wsi Janczewko - Czemu o tym cisza?
MrKrake... #PisPoJednoZło
Rafa? ?... no nie, panie Krzysztofie... jeśli mówi pan 'co by było gdyby doszło do ekshumacji', a później dodaje pan że "może już jest za późno", to nie może zabraknąć drugiego wariantu - "a co jeśli nie będzie ekshumacji?". Więc mamy się przyznać do winy czy wyjaśnić całą sprawę? Nie można rodzić wątpliwości bez jasnego przyjrzenia się sytuacji...
Oczywiście, jestem za decyzją o wznowieniu + popieram jak mówisz, aby się do tego wzorowo przygotować, bo wiadomo, że każdy mały błąd zostanie nam wytknięty.
Jaka by nie była prawda, to zatajanie bardziej szkodzi niż pomaga.
Pozdrawiam!
Precz z... Wstydził byś się grossa tytułować per Pan!
pl Kill... Okaże się że w Jedwabnem Żydzi mordowali Polaków
Tom Tra... Szkoda, ze dr Ewy Kurek nie zaprosiles zeby opowiedziala o tym, jak to naprawde bylo!!
TO JUŻ JUTRO ciekawostki

TO JUŻ JUTRO ciekawostki

Historia kanału TO JUŻ JUTRO zaczyna się w dniu 2016-05-06 12:40:23.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 157 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 40397801 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 446000 użytkowników.