SPRAWA SHAFILEI | KAROLINA ANNA Karolina Anna


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=47rgsqVncw4Najlepsze komentarze:

Love Fo... Oni nigdy sie nie dostosuja nawet mieszkajac kilka pokolen w Europie
Syl Ka... No i takie sprawy pokazują jak bardzo imigranci nie są w stanie asymilować się w Europie. I niestety tylko garstka chce się asymilować i nie narzucać swoich przyzwyczajeń, a reszta niestety mają zbyt zakorzenione swoje tradycje, które chcą narzucać i myślą, że ich prawa są ponad regionami do których przyjechali. To jest zbyt odmienna religia dla Nas, że należy im pomagać na miejscu, a nie przyjmować jak leci do Europy.
Zresztą zwróćcie uwagę, że to jedyna nacja gdzie przemoc wobec dzieci i kobiet są legalne (!) Dziura w spodniach na kolanie jest pretekstem do gwałtu.
Cobain ... Świetnie, że przedstawiasz sprawy mniej znane ❤️
Melanix... Znałam tę sprawę już wcześniej, ale za każdym razem przechodzą mnie ciarki, zwłaszcza gdy ty o tym opowiadasz. W tym dobrym znaczeniu oczywiście, chodzi mi o to, że jesteś stworzona do opowiadania zwłaszcza tego typu historii, jak ty to robisz? :-D
Znów cudna bluzka/koszula(?), ale fryzura najbardziej mi się spodobała, kiedyś uwielbiałam podobnie sobie spinać włosy :-)
Czy planujesz w przyszłości robić tą serie, ale skupiając się na polskich sprawach kryminalnych? Myślę, że byłaby to ciekawa odmiana, zwłaszcza, że osobiście nie słyszałam o wielu polskich sprawach, choć z pewnością jakieś są.
Astero ... Cudowny filmik ? Piękna jak zawsze ??
elsalan... Jakież mamy szczęście, że urodziłyśmy się w normalnej kulturze.
Justyna... Uwielbiam cię ❤️
Kesja H... Szkoda dziewczyny. Według mnie jej matka sama nie przestrzegała prawa którego tak za żarcie chciała aby córka respektowała
Bo niby dlaczego sama w ciąży opuściła Pakistan ? Przecież jej mąż nie wyraził zgody na jej przylot chociaż o tym nie było mowy nie sądzę że chciał aby ona mu zawracała głowę gdy był związany z inną kobietą!
Po drugie za dużo się rządziła wydaje mi się że nawet mąż się jej bał!
(Po trzecie ta cała Farzana sama powinna zostać honorowo ubita bo w gruncie rzeczy była kochanką bo nie jest dopuszczona poligamia w Wielkiej Brytanii ani Pakistanie o ile mi wiadomo!)
r o s e... pięknie wyglądasz ❤
Janek N... w jaki sposob wsadzili ja do samolotu skoro spala?
DragonG... Islam religia pokoju i miłości w czystej postaci
Katlin ... Dodam jeszcze że aranżowane małżeństwa występują również u hindusów. Znam pewną parę z 20letnim stażem. Dla nich obojga było to bardzo trudne na początku ale w końcu zaakceptowali rzeczywistość. Najokrutniejsze w tym wszystkim jest to, ze mamy 2019 rok a takie rzeczy zdarzają się do tej pory...
Gabriel... Jak można zamordować własne dziecko... To jest właśnie to co robi z ludźmi religia.
Hej jes... Nie rozumiem kultury i religii muzułmańskiej. Islam to coś okropnego.
Katlin ... Oglądałam kiedyś dokument o tej sprawie i wydaje mi się że tam był również chłopak, który próbował jej pomóc. Z tego co pamiętam nie był muzułmaninem i miał chyba ciemną skórę. Poprawcie mnie jeżeli się mylę...
heliosm... za każdym razem jak włączam nowy odcinek to nie mogę się napatrzyć na ciebie? przepiękna jesteś i zawsze masz cudowny makijaż i włosy?
Natalia... Zawsze jak widzę, że dodałaś filmik czuje się jakbym dostawała prezent niespodziankę❤️
Zas?osz... Co za zwyrole. Jak można zgotować takie piekło własnemu dziecku...
Aga Che... Proponuję nagrać o zabójstwie pakistańskiej kim kardashian
Wiktori... Straszna sprawa... Nie potrafię sobie wyobrazić jak wyprane mózgi musieli mieć rodzice dziewczyny.

To bardzo przykre, że dziewczyna przypłaciła życiem chęć do swojego własnego życia.
Karolina Anna ciekawostki

Karolina Anna ciekawostki

Historia kanału Karolina Anna zaczyna się w dniu 2017-02-01 10:22:35.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 220 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 44607349 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 277000 użytkowników.