TURNIEJ RYCERSKI! 4 Kingdom Come: Deliverance DLC


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=VgX8rF18wJsNajlepsze komentarze:

MrMichA... Tyle że biorąc udział w turnieju dostajesz ekwipunek taki sam jaki ma przeciwnik, więc nie biłeś ich swoim mieczem ;)
Leszek... "Mam nadzieję,że moje żądło to jest krótki miecz" :D

SETO wiele kobiet się zawiodło! :D :D
Ad Wu... Kopa to 60... więc skoro wpisowe to 3 kopy to w 20:00 nie powinieneś zapłacić 180 groszy?
Arek Pa... Seto mógłbym cię prosić o nagrywanie dwóch odcinków w soboty i niedziele kiedy nie ma streamu na twitchu, bo siedzę w domu i się nudzę a tak przynajmniej oglądam fajną grę z twoim udziałem przez co robi się jeszcze lepsze.
LEXX27... Widzę Seto że się nieźle zabawiasz z Henrykiem i do tego w Turniej! No to ciekawe kto go wygra? :D
TheILDH... Nawet nie chce komentować, jakiego miałeś cufa, że wygrałeś jednym ruchem i ani razu, nie musiałeś walczyć długim mieczem, którym pikanie nie działa :P Nie oszukujmy się, to nie było chwalebne zwycięstwo :P Powtórz turniej, ale najpierw odwiedź kilka osób (kowala z Samopszy, młynarza w Ratajach, Jana Ptaszka), które dadzą ci dodatkowe bonusy za wygrany turniej, nie pamiętam wszystkich nagród, ale Ptaszek da ci na wpisowe i złote ostrogi za wygranie. Dodatkowo, przy młynie w Ratajach zaatakuje cię Czarny Piotrek, który nie umie się pogodzić z przegraną, uważaj na trujące pułapki :P Fajnie się ogląda tą serię u Ciebie, zanim będzie się kasa zbierać w Przybysławicach porób zadania poboczne, których zostało ci jeszcze sporo :)
Mateusz... Spróbuj wgrać mod na kasę u kupców powinno pomóc
Halszka... Super odc jak zawsze. O i turniej!❤??
Ragnar ... Masz napisane że albo płatnerz albo miecznik CZYTAJ TO!
Mateusz... I tak się zarabia pieniądze
Soupris... Trochę za bardzo próbujesz 1 ciosu , tej samej mechaniki dźgania spróbuj pomachać nim ciecie z lewej potem z prawej i z góry itd wkoncu to miecz nie pika :p
Krzysie... no i jest turniej no ale seto napewno Wygra :P
Pawe? P... Mistrzowska seria <3 Pozdrawiam
Kircia... Oooo turniej :D turnieje się fajne ;]