NV306 Na świecie jest za dużo samotnych ludzi Vanila Records


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=8LDtt6G9A3oNajlepsze komentarze:

jadwiga... Dziękuję bardzo ojcze z Panem Bogiem
Bogus?a... Czekamy na ojca w Wałbrzychu, jeszcze 3 dni do zobaczenia??
Jola To... Z darem modlitwy dla wszystkich, którzy podejmą pierwszy krok, osobiście nie rozumiem samotności, nie doświadczam samotności, sensem mojego życia jest Jezus, nie da się być samotnym, kiedy jesteś przekonany o Jego obecności, wtedy samotność jak dla mnie jest niemożliwa.
Servizi... Jeśli twoje życie nie będzie skupiało się tylko na tobie samym to nigdy nie będziesz czuć się samotny. Rzekomą pustkę zapełni ci twoja troska o innych, tak jak uczy nas tego Jezus. Ojciec Adam jak zawsze fajnie mówi.
Ps. Mam 53 lata, praca, dom, rodzina, odpoczynek, ale w wolnych chwilach pamiętam też o innych, o tych którzy mają w życiu gorzej ode mnie. ..i nigdy jeszcze nie czułam się samotna, bo po prostu nie mam na to czasu.
Powodzenia i wam życzę.
picasso... Dzięki ojcze że nagrales, zmontowales i wrzuciles. Kolejny twój krok i nasz że odpalilismy YT i LNP i znowu liczymy że coś się zmieni i odmieni. Kolejne kroki aż w końcu się odmieni
Monika ... Pierwszy krok.?ile mozna . ,?wykonalam tysiace . po tym zawiodlam sie , zrazilam., stalam sie nieufna . , tylu spotkalam ludzi pozbawionych uczuc ze sama sobie zadaje pytanie czy ja zwarjowala m czy swiat.
Joanna ... Nareszcie ‚Niedzielny Vlog’!!!!! Yupi już się nie mogłam doczekać ? ??? Bardzo mocno Cię ściskam o. Adasiu ??
Kasia J... Obejrzałam "Green book" w ostatni czwartek, i poza wspomnianym cytatem, w pamięć zapadło mi jeszcze inne zdanie, nie wiem nawet, czy nie mocniejsze...
Mianowicie po koncercie muzyka, szofer siedzący na podwórzu z innymi szoferami i pomagierami, na swoją wypowiedź, że został na zewnątrz z pozostałymi, usłyszał : " Ale inni nie mieli wyboru (gdzie będą w trakcie koncertu) a Ty ten wybór dostałeś ( i nie skorzystałeś).... "
Jak dla mnie wręcz najmocniejsze słowa z tego filmu, na temat szans, jakie niejednokrotnie marnujemy, choć inni oddaliby wszystko, co mają, za takie możliwości, jakie my mamy, a z nich nie korzystamy z trywialnych wręcz powodów. ..
Aleksan... Passaaaaaaaaa 123455678900087533135780098642114690964313689074214898621 Krok no i!
Beata K... Ojcze , czy w tym roku nie zrobimy razem Postu Daniela?
Ma?gorz... Ojcze jak ja Cie kocham za te piekne kazania?ps.mysle czy jest ktoś do kogo mogę zrobić pierwszy krok..??ściskam wszystkich ??
Wanda M... No film cudny absolutnie naprawdę ? aż podejrzane, że tak dobry a doceniony
Alicja... Dzięki Boże za o. Adama?
Arek K... Pięknie Ojcze Adamie zawsze w sedno. Pozdrawiam serdecznie dziękuję ❤
Maciej ... Przydało by się ojcu wyspać
Karolin... Podrawiam! Dokładnie rok temu też byłam w Buda i Peszcie!:)
Ewa REC... Cudownie jest posłuchać Przyjaciela.......
Ewelina... Kto walczy może przegrač, kto nie walczy już jest przegranym.
Tak mi sie skojarzyło z przeslaniem tego vloga? Pozdrawiam!
Vanila Records ciekawostki

Vanila Records ciekawostki

Historia kanału Vanila Records zaczyna się w dniu 2009-10-25 12:46:32.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 626 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 802510633 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 546000 użytkowników.