TAKT. TV ciekawostki

TAKT. TV ciekawostki

Historia kanału TAKT. TV zaczyna się w dniu 2015-06-04 00:19:28.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 824 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 6964679 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 13449 użytkowników.

Pozwana Gazeta Wyborcza relacja z procesu.Sławomir Marczewski pozwał redaktorów Gazety Wyborczej Michnika i Czuchnowskiego.Pozwana Gazeta Wyborcza relacja procesu.

Najlepsze komentarze:

Aleksan... Brawo dla Pana -popieram.Trzeba bronic swojej godności.
Aleksan... Zydowka -Szulami Taloni -za życia powiedziala ,ze to taki trik.Jak ktoś krytykuje żyda ,-to jest antysemitą.Jeżeli sie krytykuje żydów,to wlaczaja -holokaust ,bo z tego maja kasę.
esto... Dlaczego jakiś Polak nie podał kanalii Michnika do sądu za antypolonizm? Przecież jest mnóstwo udokumentowanych wypowiedzi tego antypolonity, które można użyć przeciwko niemu. Byłby to precedens, ale otworzyłby drzwi do sądzenia się z żydowskimi kalumniami nt. Polaków! Trzeba walczyć ich bronią!
esto... Chuj udaje głuchego! Nie ma gorszej antypolskiej szmaty jak Szechter vel Michnik. Jak te żydowskie szumowiny nienawidzą Polaków!
UFOdriv... To jest farsa, Marczewski nie miał wsparcia prawniczego? Prawniczka wyborczej zrobiła mu "przesłuchanie" śmiejąc się w twarz przez połowę rozprawy. Trzeba mieć nadzieję że sąd tych wszystkich dywagacji nie będzie brał pod uwagę. Zostało coś napisane w Wyborczej i tylko do tego powinni się wszyscy odnosić, reszta wątków pobocznych to tylko próba wyprowadzenia z równowagi Marczewskiego, zmuszenie go do błędu lub, jak zasugerował syn ozajasza że nie jest psychiatrą, zrobienie z oskarżyciela świra. Ciekawe było się też dowiedzieć, że syn ozajasza, redaktor naczelny Wyborczej, nie ma zielonego pojęcia co jest drukowane w tej jego gazecie, to co on tam robi? Szczyt kuriozum nastąpił gdy syn ozajasza palnął, że piszą w zasadzie jak leci i skoro nikt nie zgłasza zastrzeżeń, to przyjmują to za prawdę HAHAHA,...bo wszyscy muszą czytać Wyborczą, żeby przypadkiem nie przegapić kłamstwa? Co to za pokrętna logika? Mam nadzieję, ze polskie sądy są bardzo logiczne, bardzo! No ciekawe co będzie 15 maja.
Agentka... Bardzo dobrze, że ktoś wreszcie się postawił temu kłamcy Michnikowi i jego gazetce. Oby byli następni!
Aleksan... P.mec .wyjatkowo chamska i pewna siebie. Strasznie pyszna i rozbawiona. To wyborcza jest oskarżona o pomowienie. Jest poprostu złośliwa.
Aleksan... Dziwne,ze naczelny nie wie -co podwładny pisze i drukuje?-klamcy
Aleksan... Adama michnika-.....syna ozjasza szechtera.
Katarzy... Dziękuję za wsparcie tego Pana. ????????????????
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UClCD9blON5yTvISWflPk7hg