MMOPLAYA ciekawostki

MMOPLAYA ciekawostki

Historia kanału MMOPLAYA zaczyna się w dniu 2010-01-09 23:40:26.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 2383 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 17674394 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 48565 użytkowników.

NASZ WIDZ ROBI MMORPG oraz ... MMONews 14.03.2019Dzisiaj między innymi o produkcji jednego z naszych utalentowanych czytelników o nicku Korseus. W pojedynkę stworzył działającego już, klasycznego mmorpga i zamierza go rozwijać. Trzymamy kciuki za sukces Arnmoire! ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA INNYCH FILMÓW INTERESUJE CIĘ E SPORT? KUP FOTEL RAZEM Z NAMI! KOD RABATOWY 10%: MMOPLAYA KOD RABATOWY: XMMORPGX Nasz Discord: Nasz Portal: Nasze Forum: MMORPG MMONews 14.03.2019

Najlepsze komentarze:

Darth R...Życzę miłego dnia wszystkim co czytają ten komentarz
Darth R...Lecę grać w tego mmo
Darth R...gdzie to mmo?
Darth R...Co gdzie kiedy
FunkyTr...Ludzie się spuszczają nad Gimper Simulatorem 3, a mi się nie podoba. Mimo to nie wylewam swojego hejtu w internecie i nie pisze o nim nic, co mogłoby tworcę obrazić, bo wiem, ze chłop się nad tym napracował a skoro chce się bawić w tworzenie gierek i chce być "jedno-osobowa drużyną" Gość pokazał efekt swojej pracy po 3 miesiącach samotnego grzebania w plikach, a ludzie spodziewają się chyba jakiegoś tytułu 3xA. Mam nadzieje, że gra się uda, a wszyscy hejterzy zjedzą sobie na tym zęby.
remek26...Ten MMO jest tragiczny. Powinno się wysłać SMS o treści POMOC na nr 112
JamnikA...Sprawdzile to mmo... To przerobione pliki metina2, a dokladnie tylko grafika i mapa
Nexux15...Zaden news mnie nie zainteresowal przykro
Tedu...?? cryofall już jest na PC, od bardzo dawna... ostatni miesiąc w ta grę przegrałem... Wystarczy oficjalny launcher od atomic i tam można ją pobrać. Odnośnie „fabuły”... to nie prawda, po prostu Cię wrzuca na mapę z innymi graczami i sobie tak żyjecie. Wątek fabularny nie został w jakikolwiek sposób ukazany.
Sharo...Ten MMORPG od waszego widza jest chujowy
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCvXJn9KUYNjxRtiQYHN-HQQ