5 FAKTÓW o MICHALE BONIM! Wyzwala we mnie najgorsze instykty


Z czego #MichałBoni zostanie zapamiętany? 1️⃣ Był Tajnym Współpracownikiem SB o ps. "ZNAK" 2️⃣ Został spoliczkowany przez Janusz Korwin Mikke za podłe kłamstwa, które publicznie wygłaszał nt. "listy Macierewicza". 3️⃣ Jego żoną była Barbara Engelking, która zasłynęła stwierdzeniem: "śmierć Polaka to śmierć jak śmierć, a dla Żydów to była tragedia", Boni zdradzał nie tylko kolegów opozycjonistów również żonę. Aktualnie jest żonaty trzeci raz. 4️⃣ Jest twarzą #ACTA2 w Parlamencie Europejskim. 5️⃣ Wielokrotnie na arenie międzynarodowej domagał się nałożenia sankcji na Polskę oraz bezpośredniej ingerencji Komisji Europejskiej w wewnętrzne sprawy Polski.FAKTÓW MICHALE BONIM! Wyzwala najgorsze instykty

Najlepsze komentarze:

marcin ... kolaborant agent=szmata suka
Adam St... szkoda slow , kawal szuji komucha , po facjacie widac jaki gnojek klamliwy z boniego !!
Anthony... Boni to najgorsza kanalia..
restura... Raz zdradził dla własnej korzyści, będzie zdradzał dalej.
Mariusz... Jakub Bauer
K#O#R#I... Zgadzam się ten skurw. Powinien zostać rozstrzelony pod murem taka kanalia jest totalnie pograzona polacy go zapamiętaj jejku ale dl pod polskimi nazwiskami kryją się takie gnidy jak boni żenada. Popieram cię Darku i trzymajcie się płacy my prawdziwi Polacy. Bóg jest z nami . PS a ja dostałem bana na 30dni za post z jedwabne :/
Adolf J... należy mu sie specjalna posada w Genewie, PO juz go nie interesuje
Krzyszt... Zdrajca Hańba dla Polski SB-k wszystko co najgorsze Judasz
three i... według mnie spoliczkowanie to może być między gentelmanami a takiemu boniemu to można splunąć w miejsce gdzie normalny człowiek ma twarz
alina f... widać to po jego facjacie ze kapuś na 102 Boni jak sie nie wstydzisz pokazywać ludziom, pod tobą ziemia powinna sie roztąpić nasza Polska ziemia, za całe to zło z twojej strony do nas Polaków.
Marcin ... Nie dziwie się że Pan Korwin dał mu w pysk. Choć nie jestem wielbicielem Pana Korwina, to za to, ma u mnie dozgonną wdzięczność.
artur z... Spółka Carpatia: pompowanie kasy z Polski przez właściciela geronimo (biedronka) I Owsiaka. Fundacja Batorego założona przez Sorosa w 1986 r, w totalnej komunie przy akceptacji Jaruzelskiego i Kiszczaka.
Mobi Se... Wredne żydowskie sukinsyny.A przecież ten sprzedajny zaprzaniec nie jest osamotniony w opluwaniu Polaków i Polski.Szkoda się denerwować takimi kanaliami ciągnientymi na sznurku bolszewików.
MrLajon... No normalnie mówisz jak by PiS był pro polski
Pawe? K... Spoliczkowany honorowo boni nie honorowo doniósł na policzkującego.
Krzyszt... Kto się kurw.... urodził to kanarkiem nie zdechnie
Pomorza... Bardzo przypadł mi do gustu Pana materiał o Michale Bonim. Jestem za ukaraniem komunistów żyjących w 3RP. Jednak przyjżałbym się też przeszłości Mateusza i Kornela Morawieckich. Dla mnie strasznie podejrzane osoby. Facet skończył historię a został w 2007 prezesem banku WBK. Raczej w tym banku nie zatrudniają osób które nie mają o tym pojęcia. To samo z Czaputowiczem. Nie obraź się ale od kiedy odeszła Beata Szydło PIS zmienił się w Unię Wolności pod patriotycznym płaszczykiem. Nie podoba mi się to.
Andrzej... Co najgorsze to masz racje
Mariusz... odnoszę wrażenie że PO to partia założona przez WSI jako przechowalnia byłych TW
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCvsuGPIEIzRam2GfUPiY_Cg


PrawicowyInternet ciekawostki

PrawicowyInternet ciekawostki

Historia kanału PrawicowyInternet zaczyna się w dniu 2008-11-16 01:23:41.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 4810 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 73538119 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 101850 użytkowników.