Wędrowne Motyle ciekawostki

Wędrowne Motyle ciekawostki

Historia kanału Wędrowne Motyle zaczyna się w dniu 2012-04-11 11:46:10.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 222 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 2781425 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 18200 użytkowników.

JAK SPĘDZILIŚMY Długi weekend WE LWOWIE?


Spodobało się? Daj suba kanałowi. Dla motywacji ► W długi weekend listopadowy pojechaliśmy do Lwowa. Plan był taki: zwiedzanie, chodzenie, fotografowanie i jedzenie. Tym razem dużo jedzenia. nawet powstał osobny wpis na blogu o tym: Aaaaa Dziękujemy za pomoc w realizacji materiału i ujęcia Mateuszowi :) Hyperlapse: W środku fragmenty utworów przedwojennych "Ta joj ta Lwów" Kapela Warszawska oraz "Tylko we Lwowie" Staśka Wielanka oraz wersja ukraińska (znają tylko właściciele knajpy Kumpel, gdzie leci super playlista" Kliknij, aby subskrybować nasz kanał ► Zobacz całą serię o Polsce ► Zobacz całą serię o miastach Europy ► Zobacz naszego bloga ► ://gdziewyjechac.pl/ Nasz FACEBOOK ► INSTAGRAM ► VIMEO ► SNAPCHAT ► motylowy

Najlepsze komentarze:

Rzeczpo... Polske miastą
Daniel ... Jakie narodowości? 64% Polacy 28% Żydzi... i jakieś 7% Ukraińcy ..
Beata W... Byłam we Lwowie i na kresach w 2012r
Marcin ... Fajnie trza się wybrać, no, może szkoda tylko, że się hrywna nieco umacnia ostatniol;) https://hrywny.pl/
Daniel ... jebana cebulandia, polakow stac tylko zeby jechac na ukraine i do mołdawii
Pan Bul... Polskie miasto w każdym calu i nie ma nic wspólnego z UPAdliną - wystarczy pojechać dalej na wschód do naprawdę ukraińskich miast i od razu czuć różnicę.
ZoV Hax... 90% kamienic, wszystkie budynki użyteczność publicznej zostały wybudowane przez Polaków. Dlatego Lwów to Polskie miasto, a że Stalin przesunął granice po 45r. To nie ma dla Polaków znaczenia, wracamy na Kresy.
ZoV Hax... Lwów nie tylko był, ale jest Polskim Miastem. Nic się nie zmieniło, tylko chwilowo w granicach jakieś dziwnej 'republiki' ukraińskiej, ale to już niedługo. max 5 lat, i Lwów wróci do ojczyzny.
Zabakcy... Super wszystko przedstawione! Kibicuję Wam w podbijaniu YouTube! ;-)
Magda... Fajny powrót do wspomnień :)
Xpress ... Bałkański przemytnik <3 mega audio, zawsze przyjemnie się ogląda jak widać że ktoś powalczył z audio i napisami
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=jp08hCssymc