2 tygodnie na Sri Lance. 15 dni zwiedzania w 15 minut


Spodobało się? Daj suba kanałowi. Dla motywacji ► Co zobaczyliśmy w ciągu 2 tygodni na Sri Lance. Wytypowaliśmy najciekawsze miejsca i momenty. Trochę ciekawostek, trochę informacji praktycznych, trochę wiedzy. To pierwszy tego typu film na naszym kanale. Postanowiliśmy połączyć styl "teledyskowy" z formą "mówioną" w jednym. Dajcie znać, czy Waszym zdaniem to dobry pomysł. [ROZWIŃ OPIS] Wszystkie wpisy i relacje ze Sri Lanki na naszym blogu będą tutaj: Miejsca na filmie w kolejności chronologicznej: Negombo, Dambula, Sigiriya, Kaudulla, Polonnaruwa, Kandy, Nuwara Elija, Mirissa, Unnawattuna, Galle, Colombo Kliknij, aby subskrybować nasz kanał ► Zobacz całą serię o Polsce ► Zobacz całą serię o miastach Europy ► Zobacz naszego bloga ► ://gdziewyjechac.pl/ Nasz FACEBOOK ► INSTAGRAM ► VIMEO ► SNAPCHAT ► motylowy Muzyka w tle: Mint Julep Tame, Mint Julep Soon The Sea, Mint Julep Aviary, Mint Julep White Hot Heart

Najlepsze komentarze:

W?drown... Po raz pierwszy połączyliśmy vloga z ciekawostkami, film z głosem lektora oraz teledysk w stylu naszych tripklipów. Dajcie znać czy takie połączenie przypadło Wam do gustu
Niuszpi... Nie chce się czepiać ale nie puszczajcie tej dziewczyny jako lektora , bez urazy ?
taanzen... Z całym szacunkiem, ale nie da się słuchać głosu dziewczyny z tego filmu. Rozumiem, że razem tworzycie te filmy, ale o wiele lepiej byłoby, gdyby mówił tylko mężczyzna.
Brave H... w grudniu jadę :)
Bartosz... W jakim miesiącu byliście ?
magdale... Wybieram sie na Sri Lanke za trzy miesiace. Super material, bardzo konkretny. :)
Julia K... Ciekawy film, pomagający zdecydować się na podróż. Udanych kolejnych podróży!:)
Pawel P... Hej z tej strony Pawel, znalazlem Wasz filmik nie co przez przypadek i jestem pod ogromnym wrazeniem. Za okolo szesc tygodni wybieramy sie tam z moja Pania . nasz wyjazd planujemy na miesiac. Nigdy w zyciu jeszcze nie bylem tak daleko , ale moje pytanie wiaze sie o zakwaterowanie , gdzie mieszkalisci w hotelach czy w hostelach ? i Jakie sa ceny za noclegi ?
Rimán... Check this out! Our trip movie in Sri Lanka:
https://www.youtube.com/watch?v=yWFebUduAZ0&t=
Michal ... fajny i ciekawy filmik...gratulacje
Skorup... Łączcie dalej !:)
LUCYFER... dużo w pigułce z sensem i bez etosu pozdrawiam Lucjan
Daniel ... bardzo fajne ujęcia, super filmik!
Marek Z... Super pomysl na vlog, wykonanie jeszcze lepsze, tak się zajarałem oglądając wasz film, że kolejnym moim celem podróży będzie Sri lanka. Pozdrawiam i czekam na kolejny film.
Geeki P... [Magda] Dzięki za ten 15minutowy powrót na Sri Lankę! Może w końcu się zmobilizuję, żeby skleić nasze filmy stamtąd z zeszłego roku :P Dobrze, że wybraliście Polonnaruwę, nam podobała się dużo bardziej niż Anuradhapura. No i zazdroszczę tego widoku z Pidurangali - nam akurat wypadła z planu. A, i ten eksperymentalny format mi się podoba! Jest dynamicznie i fajnie się ogląda! :)
Readme ... Im więcej religii w życiu człowieka tym więcej niepewności, strachu i zagubienia.
KKbushc... pałac, fortyfikacje?
Pawe? ?... Pamiętajcie o tym aby nie stawiać siebie na środku kadru. Ustawiając osobę po lewej lub po prawej stronie pokazujecie ładny widok i ciekawszą perspektywę. np w 11:26 dałoby się pokazać bardziej miasto w tle gdybyś zrobił krok w prawo o 1m. :)
Poza tym zazdroszczę tych wycieczek.
Tomasz ... Bardzo dobry pomysł z tym filmem... Czym to było kręcone? (dosyć dobra stabilizacja)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=CXO_QqtYm4k


Wędrowne Motyle ciekawostki

Wędrowne Motyle ciekawostki

Historia kanału Wędrowne Motyle zaczyna się w dniu 2012-04-11 11:46:10.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 222 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 2781425 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 18200 użytkowników.