2 tygodnie na Sri Lance. 15 dni zwiedzania w 15 minut


Spodobało się? Daj suba kanałowi. Dla motywacji ► Co zobaczyliśmy w ciągu 2 tygodni na Sri Lance. Wytypowaliśmy najciekawsze miejsca i momenty. Trochę ciekawostek, trochę informacji praktycznych, trochę wiedzy. To pierwszy tego typu film na naszym kanale. Postanowiliśmy połączyć styl "teledyskowy" z formą "mówioną" w jednym. Dajcie znać, czy Waszym zdaniem to dobry pomysł. [ROZWIŃ OPIS] Wszystkie wpisy i relacje ze Sri Lanki na naszym blogu będą tutaj: Miejsca na filmie w kolejności chronologicznej: Negombo, Dambula, Sigiriya, Kaudulla, Polonnaruwa, Kandy, Nuwara Elija, Mirissa, Unnawattuna, Galle, Colombo Kliknij, aby subskrybować nasz kanał ► Zobacz całą serię o Polsce ► Zobacz całą serię o miastach Europy ► Zobacz naszego bloga ► ://gdziewyjechac.pl/ Nasz FACEBOOK ► INSTAGRAM ► VIMEO ► SNAPCHAT ► motylowy Muzyka w tle: Mint Julep Tame, Mint Julep Soon The Sea, Mint Julep Aviary, Mint Julep White Hot Hearttygodnie Lance. zwiedzania minut

Najlepsze komentarze:

Tomasz ...Bardzo dobry pomysł z tym filmem... Czym to było kręcone? (dosyć dobra stabilizacja)
Pawe? ?...Pamiętajcie o tym aby nie stawiać siebie na środku kadru. Ustawiając osobę po lewej lub po prawej stronie pokazujecie ładny widok i ciekawszą perspektywę. np w 11:26 dałoby się pokazać bardziej miasto w tle gdybyś zrobił krok w prawo o 1m. :)
Poza tym zazdroszczę tych wycieczek.
KKbushc...pałac, fortyfikacje?
Readme ...Im więcej religii w życiu człowieka tym więcej niepewności, strachu i zagubienia.
Geeki P...[Magda] Dzięki za ten 15minutowy powrót na Sri Lankę! Może w końcu się zmobilizuję, żeby skleić nasze filmy stamtąd z zeszłego roku :P Dobrze, że wybraliście Polonnaruwę, nam podobała się dużo bardziej niż Anuradhapura. No i zazdroszczę tego widoku z Pidurangali - nam akurat wypadła z planu. A, i ten eksperymentalny format mi się podoba! Jest dynamicznie i fajnie się ogląda! :)
Marek Z...Super pomysl na vlog, wykonanie jeszcze lepsze, tak się zajarałem oglądając wasz film, że kolejnym moim celem podróży będzie Sri lanka. Pozdrawiam i czekam na kolejny film.
Daniel ...bardzo fajne ujęcia, super filmik!
LUCYFER...dużo w pigułce z sensem i bez etosu pozdrawiam Lucjan
Skorup...Łączcie dalej !:)
Michal ...fajny i ciekawy filmik...gratulacje
Rimán...Check this out! Our trip movie in Sri Lanka:
https://www.youtube.com/watch?v=yWFebUduAZ0&t=
Pawel P...Hej z tej strony Pawel, znalazlem Wasz filmik nie co przez przypadek i jestem pod ogromnym wrazeniem. Za okolo szesc tygodni wybieramy sie tam z moja Pania . nasz wyjazd planujemy na miesiac. Nigdy w zyciu jeszcze nie bylem tak daleko , ale moje pytanie wiaze sie o zakwaterowanie , gdzie mieszkalisci w hotelach czy w hostelach ? i Jakie sa ceny za noclegi ?
Julia K...Ciekawy film, pomagający zdecydować się na podróż. Udanych kolejnych podróży!:)
magdale...Wybieram sie na Sri Lanke za trzy miesiace. Super material, bardzo konkretny. :)
Bartosz...W jakim miesiącu byliście ?
Brave H...w grudniu jadę :)
taanzen...Z całym szacunkiem, ale nie da się słuchać głosu dziewczyny z tego filmu. Rozumiem, że razem tworzycie te filmy, ale o wiele lepiej byłoby, gdyby mówił tylko mężczyzna.
Niuszpi...Nie chce się czepiać ale nie puszczajcie tej dziewczyny jako lektora , bez urazy ?
W?drown...Po raz pierwszy połączyliśmy vloga z ciekawostkami, film z głosem lektora oraz teledysk w stylu naszych tripklipów. Dajcie znać czy takie połączenie przypadło Wam do gustu
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UC6UFyO_1BJQfMiH7F1UGqWw


Wędrowne Motyle ciekawostki

Wędrowne Motyle ciekawostki

Historia kanału Wędrowne Motyle zaczyna się w dniu 2012-04-11 11:46:10.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 220 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 2178859 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 13737 użytkowników.