Wędrowne Motyle ciekawostki

Wędrowne Motyle ciekawostki

Historia kanału Wędrowne Motyle zaczyna się w dniu 2012-04-11 11:46:10.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 222 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 2781425 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 18200 użytkowników.

Zima w CZECHACH. Biegówki w Jesenikach: Ramzova, Pradziad,...


Kliknij, aby subskrybować nasz kanał ► Jeseniki. Po liczbie opolskich i dolnośląskich rejestracji szybko załapaliśmy, że góry te muszą być popularne wśród mieszkańców wspomnianych województw. Nic dziwnego, skoro dojazd samochodem to kwestia zaledwie godziny drogi. Od nas z Górnego Śląska nieco dłużej, bo dwóch godzin. Ale cóż to za odległość. Z Krakowa około 3 godzin, z Łodzi 3 i pół a Poznania 4. Najlepiej kierować się na przejście graniczne w Głuchołazach, a potem na miejscowość Jesenik – nieformalną stolicę Jeseników. Innymi większymi miastami są: Sumperk czy Bruntal. Ale najlepszymi miejscowościami wypadowymi, zarówno na szlaki widokowe, ale i trasy zjazdowe, czy biegowe, z których słyną Jeseniki, naszym zdaniem są: Ostruzna, Loucna nad Desnou, Bila pod Prededem albo Karlova Studanka – miejscowość z podobno najczystszym powietrzem w Europie Środkowej. Relacja i przewodnik na blogu: Podziękowania za pomoc w realizacji materiału: Bartosz Pudełko Zobacz całą serię o Polsce ► Zobacz całą serię o miastach Europy ► Zobacz naszego bloga ► ://gdziewyjechac.pl/ Nasz FACEBOOK ► INSTAGRAM ►

Najlepsze komentarze:

Mariusz... Szerak się mówi po prostu, nie żaden szerzak ;p Film świetny, znam te rejony jak własną kieszeń. Jakbyście mieli zamiar nagrać jeszcze jeden film o Jesennikach to mogę podesłać listę najbardziej ciekawych miejsc :)
Beata W... Mieszkam przy czeskiej granicy do Ostravy mam 25km.Uwielbiam zwiedzać czeskie zamki-Bruntal,Hradec na Moravicy,Radun, Jicin,Hukvaldy,Stramberk,Krumlov,muzeum Tatry w Kropnivnicy itd.Moze zrobicie vloga o Morawach-brama morawska-piekne gory.Pozdrawiam.
Zwiedza... ODWDZIĘCZ SIĘ SUBSKRYBUJ
Dominik... Użyliści Panasonic Gh5? Przyjemnie się ogląda, oby tak dalej!
W?drown... Są wśród Was jacyś fani biegówek? Już za 2 tygodnie jedziemy znów. Musimy się w końcu nauczyć "łyżwy", bo nas CZesi zawstydzili formą.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=zuAnn_9RnL0