Zima w CZECHACH. Biegówki w Jesenikach: Ramzova, Pradziad,...


Kliknij, aby subskrybować nasz kanał ► Jeseniki. Po liczbie opolskich i dolnośląskich rejestracji szybko załapaliśmy, że góry te muszą być popularne wśród mieszkańców wspomnianych województw. Nic dziwnego, skoro dojazd samochodem to kwestia zaledwie godziny drogi. Od nas z Górnego Śląska nieco dłużej, bo dwóch godzin. Ale cóż to za odległość. Z Krakowa około 3 godzin, z Łodzi 3 i pół a Poznania 4. Najlepiej kierować się na przejście graniczne w Głuchołazach, a potem na miejscowość Jesenik – nieformalną stolicę Jeseników. Innymi większymi miastami są: Sumperk czy Bruntal. Ale najlepszymi miejscowościami wypadowymi, zarówno na szlaki widokowe, ale i trasy zjazdowe, czy biegowe, z których słyną Jeseniki, naszym zdaniem są: Ostruzna, Loucna nad Desnou, Bila pod Prededem albo Karlova Studanka – miejscowość z podobno najczystszym powietrzem w Europie Środkowej. Relacja i przewodnik na blogu: Podziękowania za pomoc w realizacji materiału: Bartosz Pudełko Zobacz całą serię o Polsce ► Zobacz całą serię o miastach Europy ► Zobacz naszego bloga ► ://gdziewyjechac.pl/ Nasz FACEBOOK ► INSTAGRAM ► CZECHACH. Biegówki Jesenikach: Ramzova, Pradziad, Czerwonogórskie Siodło

Najlepsze komentarze:

W?drown... Są wśród Was jacyś fani biegówek? Już za 2 tygodnie jedziemy znów. Musimy się w końcu nauczyć "łyżwy", bo nas CZesi zawstydzili formą.
Dominik... Użyliści Panasonic Gh5? Przyjemnie się ogląda, oby tak dalej!
Zwiedza... ODWDZIĘCZ SIĘ SUBSKRYBUJ
Beata W... Mieszkam przy czeskiej granicy do Ostravy mam 25km.Uwielbiam zwiedzać czeskie zamki-Bruntal,Hradec na Moravicy,Radun, Jicin,Hukvaldy,Stramberk,Krumlov,muzeum Tatry w Kropnivnicy itd.Moze zrobicie vloga o Morawach-brama morawska-piekne gory.Pozdrawiam.
Mariusz... Szerak się mówi po prostu, nie żaden szerzak ;p Film świetny, znam te rejony jak własną kieszeń. Jakbyście mieli zamiar nagrać jeszcze jeden film o Jesennikach to mogę podesłać listę najbardziej ciekawych miejsc :)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UC6UFyO_1BJQfMiH7F1UGqWw


Wędrowne Motyle ciekawostki

Wędrowne Motyle ciekawostki

Historia kanału Wędrowne Motyle zaczyna się w dniu 2012-04-11 11:46:10.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 221 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 2185952 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 13860 użytkowników.