Jak ZAMIESZKALIŚMY w Toskanii Gladiator, Montepulciano i widoki...


Spodobało się? Daj suba kanałowi. Dla motywacji ► W najnowszym vlogu przeniesiecie się z nami do Włoch, skąd wróciliśmy 3 tygodnie temu. Spędziliśmy cudowny czas przed majówką w kamiennym domu w okolicy Montepulciano, odpoczywając i zażywając włoskiego Dolce Vita. A co najważniejsze dużo wędrując. O tym jak zamieszkaliśmy w Toskanii w kamiennym domu, odnalezliśmy miejsce z filmu Gladiator, zwiedziliśmy Montepulciano i Pienzę. Bez auta. WPIS: Blog Pauliny i Michała: Informacje o punktach widokowych Toskanii znajdziecie też u Natalii: Nowy podróży dron w naszej flocie, dzięki: Muzyka: Sufjan Stevens Mystery of Love, Gino Paoli Senza Fine, Jimmy Fontana Il Mondo, Gladiator Soundtrack Dj Nikander remix Montaż: Bartek Pudełko Muzyka: ArtList. Zakładając konto z tego linka, wpierasz nasz kanał: Kliknij, aby subskrybować nasz kanał ► Zobacz całą serię o Polsce ► Zobacz całą serię o miastach Europy ► Zobacz naszego bloga ► ://gdziewyjechac.pl/ Nasz FACEBOOK ► INSTAGRAM ► VIMEO ► ZAMIESZKALIŚMY Toskanii Gladiator, Montepulciano widoki dOrcia

Najlepsze komentarze:

balkany... Toskania to moje spore marzenie, ale ze względu na włoskie ceny, raczej na ten moment poza zasięgiem (jednak wciąż Bałkany wychodzą dużo taniej) ;)
Trips W... Jedna para i mnóstwo dzieci, to chyba o nas ;) 2:24
Szerok?... Uwielbiamy takie klimaty. :)
Pola la... WOW SUPER! Uwielbiam Wlochy :)
Gadulec... Jak cudownie było wrócić do Montepulciano! Byłam tam miesiąc temu po raz pierwszy i to miasteczko totalnie mnie zauroczyło. W ogóle Toskania jest przepiękna szczególnie wiosną! I ta muzyka i ujęcia z drona. Ach, cud, miód i orzeszki <3
Barwak... Jakim cudem Macie tylko 5 tyś. subskrypcji? Od wielu lat Was oglądam i nie umiem wymyślić sensownego powodu ?. Latajcie dalej ??
Zachara... Jakiś nowy LUT wszedł? Bo coś kolorki inne niż zwykle.
Piotr P... Fajny, przyjemny material ale nie uzywajcie tego LUTa bo wszystko wyglada nienaturalnie. Macie pomaranczowa skore, a cienie sa niebieskie...
Malena ... Beautiful video! Which time of the year was this shot in?
Beata W... Bylam w Toskanii 2 lata temu a w maju bylam w Italii na Polwyspie Gargano zwiedzilam Bari z katedra sw.Mikolaja gdzie sa jego relikwie i sarkofag krolowej Bony,Aberobello,Vieste.
Piotru?... Suz swiete miejsce i ta zieleń.Byliscie może w Anglii w hrabstwie Somerset?Miejsce równie urokliwe mający swój klimat.
ANDrzej... Film przepiękny.. Toskania cudowna.
Początek mnie rozbawił.. "Nie będziemy liczyć, która to nasza podróż do Włoch... dziesiąta, albo jedenasta." .. Nie licząc liczyć, to jest sztuka ?
Izabell... swietna relacja
NTDTV... Szanowni Państwo, z tej strony Mikołaj Jaroszewicz z NTD Television (Epoch Media Group). Następujące wideo wydało nam się wspaniałe: https://www.youtube.com/watch?v=5PqmPj4KNMI. Naszą misją jest jest inspirowanie ludzi poprzez dzielenie się wartościami Prawdy, Nadziei i Człowieczeństwa. Chcielibyśmy poprosić Państwa o zgodę na udostępnienie powyższego filmu z Państwa kanału na naszych stronach, a więcej informacji znajdą Państwo tutaj: https://goo.gl/WHMfJQ. Będę wdzięczny za napisanie do mnie pod następującym adresem mikolaj.jaroszewicz@epochtimes.nyc, jeśli są Państwo właścicielami praw autorskich. Serdecznie dziękuję.

Podaję adres naszej strony: www.epochmediagroup.com
slawek ... A wiec co polecacie jako nr 1 Prowancja,Andaluzja czy Toskania?Pozdrawiam
mieszaj... Stare te chalupy jakies,ja bym ze szwagrem steropianem zaprawą w miesiac to otynkowal.
Zbignie... Profesjonalne video podróżnicze. Nie jakieś "siedzimy na pięknej ławce, za nami piekny budynek i piekne kwiaty". Polecam ?
Jan Ka?... Winorośl montepulciano pochodzz Abruzji, nie z Toskanii, czyli znad Adriatyku. Wino toskańskie znane jako Montepulciano produkowane jest z innego szczepu, a nazwa wzięła się rzeczywiście od nazwy miasteczka. Jednak w istocie nie jest to prawdziwe wino mpntepulciano.
W?drown... Naszym zdaniem to jeden z najfajniejszych naszych wypadów od dłuższego czasu. I może najfajniejszy vlog. Dajcie znać co sądzicie o takiej wersji Toskanii :) No i dla fanów filmu Gladiator - polecamy szczególnie fragment od 8:40
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UC6UFyO_1BJQfMiH7F1UGqWw


Wędrowne Motyle ciekawostki

Wędrowne Motyle ciekawostki

Historia kanału Wędrowne Motyle zaczyna się w dniu 2012-04-11 11:46:10.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 221 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 2185952 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 13860 użytkowników.