SAKSONIA na weekend Mrocznie, baśniowo, bajkowo, sielankowo


Spodobało się? Daj suba dla motywacji ► A najnowszym odcinku naszego programu odwiedzamy Saksonię. Zaczynamy w Zgorzelcu a kończymy w Dreźnie. Zobaczcie co zobaczyliśmy i jak nam się podobało. Perełki: Filmowy Grand Budapest Hotel, musztarda Budziszyńska, Szwajcaria Saksońska, największa twierdza i wino ze słynną rzeźbiarka. Jest już wpis na blogu: Montaż i ujęcia wspólne: Bartek Pudełko Kooperacja: Saksonia na Weekend i Germany Tourism Pod tym linkiem zamówicie darmowe przewodniki: Kliknij, aby subskrybować nasz kanał ► Zobacz całą serię o Polsce ► Zobacz całą serię o miastach Europy ► Zobacz naszego bloga ► ://gdziewyjechac.pl/ Nasz FACEBOOK ► INSTAGRAM ► VIMEO ► SAKSONIA weekend Mrocznie, baśniowo, bajkowo, sielankowo

Najlepsze komentarze:

Aleksan... Cudnie o cudownej krainie :) .Uwielbiam taki sposób narracji, podobnych klimatów szukam w swoich wyprawach i zapewne wiele osób tak ma ;) .Dzięki za ucztę dla oka i wyobraźni.A może teraz kolej na Czeską Szwajcarię?Czy film promujący Saksonię będzie można zobaczyć na waszym kanale, gdzie go szukać?Pozdrowienia!
MagicPl... Piękne krajobrazy. A tak w ogóle to chcielibyśmy kiedyś montować tak fajnie jak Wy :)
Hiszpan... Przepiękne ujęcia! A te skały przy moście wyglądają jak olbrzymie paluchy. Uwielbiam wasze szybkie przejścia z kadru do kadru, a i zazdroszczę trzeciego operatora ;)
C1nkSS... Może coś o Schwarzwaldzie?
Tom Tom... Hej, mam pytanie. Jakim sprzętem filmujecie swoje wyprawy i w jakim programie później montujecie wszystkie ujęcia? Dziękuję z góry za odpowiedź.
Timothy... Pełen profesjonalizm! Jak zawsze bardzo ciekawie!
bastek.... Ciekawy odcinek. Pozdrawiam
Daniel ... jak kiedyś będę filmowcem to także zorbie tam plener ;) Pozdrowienia
Maryna ... Piękny film!
Patryk ... Miodzio! Ładnie pokazaliscie piękną Saksonię, szkoda tylko, że nie byliście w więzieniu Stasi w Bautzen, bo jest ciekawy - przy okazji wdepnijcie tam ☺
Trips W... Ale nam się to podoba! To rejon tak blisko od Polski, a jeszcze przez nas nie odwiedzony. Koniecznie musimy się tam wybrać
Polegyt... Kto by pomyślał, że Zgorzelec to takie piękne miasto! Przejeżdżałam obok tyle razy i nigdy nie pomyślałam żeby się tam zatrzymać... Piękne miejsca pokazaliście, nigdy nie sądziłam że Saksonie jest taka ciekawa :) Spotkaliście może jakiś ludzi posługujących się językiem łużyckim w regionie? :)
Beata H... Dziekuje?❤❤❤
Beata W... Bylam w Saksonii-w Budziszynie-muzeum musztardy,w Pirnie,Bad Schandau i Königstein.
Beata W... Piekny filmik.
Judyta ... Piękne krajobrazy pokazaliscie i bardzo mnie zacheciliscie do odwiedzenia tych miejsc. Z niecierpliwością czekam na film o Dreźnie! Pozdrawiam :)
Dorota ... Góry baardzo klimatyczne, wracając do pasma polskich gór na pewno je włączę, film świetnie zrobiony, miejsce ciekawe bardzo i bohaterowie też sympatyczni. Tak trzymać!
Aldona ... Bardzo piekny film, obejrzalam z przyjemnoscia
Iwsound... Jestem oczarowana zdjęciami z tego odcinka :) ujęciami, kolorami, światłem, dynamiką, przejściami itd.
Nie wiem jak to fachowo się nazywa, ale wszystko jest piękne i tworzy naprawdę niesamowity klimat przenosząc człowieka w jakiś baśniowy świat... :) Gratuluję talentu!
W?drown... No i z jakim serialem kojarzą Wam się te sceny od 5:47 ? :)))
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UC6UFyO_1BJQfMiH7F1UGqWw


Wędrowne Motyle ciekawostki

Wędrowne Motyle ciekawostki

Historia kanału Wędrowne Motyle zaczyna się w dniu 2012-04-11 11:46:10.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 221 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 2185952 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 13860 użytkowników.