Wędrowne Motyle ciekawostki

Wędrowne Motyle ciekawostki

Historia kanału Wędrowne Motyle zaczyna się w dniu 2012-04-11 11:46:10.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 222 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 2781425 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 18200 użytkowników.

Poezje Z SAKSONII. Spot 1080p


Już jest. Oto nasz najnowszy #tripklip czyli większy film, precyzyjnie montowany (2 tygodnie). Tym razem pokazujemy w nim nie kraj a region. Sąsiednią Saksonię. Mamy nadzieję, że Wam się podoba, bo pracy było przy tym co nie miara. Właściwy film zaczyna się tuż po wierszu z animacjami. Wiersz "Wędrowiec" Joseph von Eichendorffa w przekładzie Ks. prof. Jerzy Szymika Specjalne podziękowania dla Bartka Pudełko, który pomógł nam w tym filmie. Zwłaszcza w ujęciach... z nami :) Podziękowania również dla Klaus Zimmerling i Małgorzaty Chodakowskiej za gościnę w winnicy i fantastyczny materiał na okładkę klipu. Podziękowania dla Bemix Media z Zabrza za wypożyczenie drugiego sprzętu ;) Wersja skrócona reklamy pojawi się w kinach i TV lenery to: Gorlitz, Budziszyn, Kolej Żytawska, góry Żytawskie, Stolpen, Szwajcaria Saksońska, Bad Schandau, Bastei, Konigstein, Pirna, Pillnitz, Drezno, Freiberg, Moritzburg, Miśnia Sprzęt: Tradycyjnie WSZYSTKO Z RĘKI. Panasonic Lumix Gh5 (2x), obiektyw Lumix Vario 12 35 I 2.8 DJI Mavic Air. postprodukcja Adobe Premiere Pro Muzyka: "Anymore" Marco Martini. W Saksonii byliśmy na zaproszenie Germany Tourism i Saxony Tourism

Najlepsze komentarze:

Romeo i... Piękny film. W ogóle dopiero wczoraj trafiłem na wasz blog gdziewyjechać.pl...
DOZOBA... Doooobreee to było :D Szacun :D
Krzyszt... Kawał dobrej roboty, musiałem obejrzeć kilka razy :) Nie jestem pewien czy montaż był pod muzykę, czy muzyka pod montaż. Jeszcze nigdy smocza klamka na mnie nie warczała ;)
Magiczn... Kolejny świetny film.
Joanna ... Świetny materiał - montaż i zdjęcia na mistrzowskim poziomie. Niecierpliwie czekam na kolejne filmy.
ewelino... cztery minuty magii - pięknie Wam to wyszło :)
Artus U... Czuje, ze przejade sie kiedys do Saksoni. Troche jak moj Dolny Slask, a ja lubie moj Dolny Slask.
Joanna ... Pięknie to pokazaliście,,, zachwycona doceniam ogrom pracy, którą w to włozyliście,,,,gratuluję dziękując jednocześnie za mozliwość śledzenia Was :)
wezsiet... Nie montuj już niczego nigdy
Izabell... genialne ! dostalam Was juz kilka miesiecy temu od przyjaciol - sama zas polecilam juz ponad dla wielu podroznikow....jest tylko lepiej i lepiej , a my korzystamy bardzo . Wielkie gratulacje
Micha? ... Wspaniały materiał !!! Świetna praca, sami z żoną mieszkamy w Saksonii więc te widoki są nam bliskie ;) pozdrawiam i życzę kolejnych udanych wypraw i produkcji ;)
Timothy... Rozpieszczacie!
Maciej ... Jest moc. Robicie obok Gonciarza chyba najlepszą jakościowo robotę na podróżniczym Youtube. Ale to pewnie już wiecie :)
Bart P.... Pięknie się kręciło, dzięki! ?
Madelei... Piękny film :) Zachęciliście mnie do odwiedzenia Saksonii :)
GDZIE B... Ktoś tu ma naprawdę sprawne ucho! Piękna realizacja, jestem fanem Saksonii - zwłaszcza z 3:03.
Tam i z... Zapowiada się ciekawie , fajny montaż.
Agus Si... Maaaj-ster-sztyk. ZEHR! Genialny pomysł!
Tomek K... Świetny montaż, fajny pomysł, piękne zdjęcia, wszystko jak należy! :)
W?drown... Moglibyśmy pisać "dajcie łapki" ale mamy już 33 lata i jakoś tak słabo to brzmi. Moglibyśmy zachęcac do subowania, ale czy to ma sens? Każda osoba, która doceni nasza pracę zapewne wykona taki ruch, bo YT też ucina zasięgi, i bez komentarza czy oceny filmy spadają niżej i niżej. A uważamy, że nasze tripklipy - powstają raz do roku, zasługują na wsparcie :) Nastepny bedzie jeszcze lepszy. Dzięki Wam! :)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=rcAZ_sBzW38