Nasz DOM W CHORWACJI, Riwiera Opatija i NAJMNIEJSZE miasto świata


Spodobało się? Daj suba dla motywacji ► W najnowszym odcinku Vloga pokazujemy materiał nakręcony w sierpniu, ale który nie zmieścił się na razie na kanał. Przewodnik i namiary na dom od Novasol, we wpisie: W nastepnym odcinku również Chorwacja :) Podziękowania dla: Łukasz Malina Kliknij, aby subskrybować nasz kanał ► Zobacz całą serię o Polsce ► Zobacz całą serię o miastach Europy ► Zobacz naszego bloga ► ://gdziewyjechac.pl/ Nasz FACEBOOK ► INSTAGRAM ► VIMEO ► CHORWACJI, Riwiera Opatija NAJMNIEJSZE miasto świata

Najlepsze komentarze:

Gabriel...Przepiękny film.Gdyby to tylko było możliwe pojechałabym tam nawet jutro.Niestety muszę poczekać do kolejnych wakacji. Jak dobrze, że na kolejny Wasz film nie trzeba czekac tak długo?
Ewa Bz...Dziękuję. Bardzo ciekawy film.Pozdrawiam ?
Aleksan...Opatija - cudeńko :).A Istria równie jak Dalmacja piękna.Ciekawe jak tam wygląda jesień?
Tadeusz...pięknie...
Szarak ...Pokazujecie bardzo ciekawe i ładne miejsca , ale nic nie mówicie o cenach wynajmu , komunikacji , posiłków a to jest interesujące , Pozdrawiam
Beata W...Ale mi teraz brakuje slonca?.Pozdrawiam z Bawarii.
pawelqq...Nie za dużo slow motion ? Praktycznie kazda przebitka ?
mariopl...Oj oj świetna produkcja !
Magiczn...Urocze miejsce :)
Asasell...Dom będzie Wasz, jak go kupicie na własność ?
Agus Si...Wy to macie życie. Gratulacje, zapracowaliście sobie jak nikt na to <3
lifesty...Coś dla mnie,uwielbiam takie wąskie uliczki. Widoki super?
Asasell...Popieram "przedmówcę", że w filmach mogłoby być więcej informacji praktycznych, bo wiele osób szuka filmowej informacji w pigułce, w formie kompaktowej, bez potrzeby klikania w dodatkowe odnośniki, blogi itd.I jeszcze jedna mała prośba pewnie w imieniu niemałej liczby widzów: opowiadajacie proszę też, jakie atrakcje odradzacie, czego odwiedzać nie warto albo co Was rozczarowało (np. bylejakość, drożyzna, kieszonkowcy, komercja, czy tłumy turystów psujących magię miejsca), bo nigdzie nie jest idealnie, nawet w Paryżu, Rzymie i Wenecji.Lepsza obiektywna prawda z pozytywnymi i negatywnymi aspektami poszczególnych atrakcji (tak jak to robią Karol Lewandowski, Sebastian Barycza, Dawid Fazowski czy Kuchnia i podróże), niż kilkadziesiąt filmów z rzędu, gdzie rządzi tylko zachwyt i slowmotion przy wzniosłej muzyce. Taki format jest lepszy dla organizacji turystycznych i domów wakacyjnych, których sponsorowane filmiki promocyjne z natury rzeczy muszą być laurkami, ale przez to nie są do końca naturalne.
Joanna ...Piękne widoki, bardzo ciekawe miejsce, wspaniały film,,,,miło było obejrzeć,,,, pozdrowienia dla Was :)
Siedem ...Bardzo ciekawy odcinek <3
?yjszcz...Takie miejsca uwielbiam aż bym się chciała przenieść tam teraz ?... Super film... Pozdrawiamy ze Szwecji (deszczowej☹️ )...
Player ...Może warto się wybrać do Bośni. Jest to jeden z najmniejszych docenianych krajów Bałkanów a szkoda bo jest piękny.
Romeo i...Obejrzałem, zachęcony przez Was po obejrzeniu odcinka z Dalmacji ;)
MikeFot...Istria niedeceniona przez Polaków, którzy jednak wolą cisnąć w rejony Dalmacji. I bardzo dobrze ;). Zacząłem swoją przygodę z Chorwacją od Istrii, z roku na rok co raz dalej i dalej. W tym roku można powiedzieć że zaliczyliśmy całe chorwackie wybrzeże od Porec po Dubrownik....... ale jakoś mimo wszystko największy sentyment mam do Istrii.
Film zrealizowany tak dobrze, że miałem plany na Węgry......ale chyba muszę zweryfikować tegoroczne założenia wakacyjne :)
n8834...Dopiero dzis odkrylem ten kanal i wydaje mi sie, ze to najlepiej prezentujecie miejsca. Nie ma glupiej , glosnej muzyki, wszystko jest pieknie zmontowane i ciekawe. Czuje sie zmotywowany by odwiedzic te miejsca.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UC6UFyO_1BJQfMiH7F1UGqWw


Wędrowne Motyle ciekawostki

Wędrowne Motyle ciekawostki

Historia kanału Wędrowne Motyle zaczyna się w dniu 2012-04-11 11:46:10.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 222 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 2283024 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 14700 użytkowników.