Ciekawostki o RZYMIE i nasze zwiedzanie w JEDEN dzień


Spodobało się? Daj suba dla motywacji ► Dziś krótki odcinek, zawierający Ciekawostki o Rzymie i o naszym jednodniowy spacerze po Rzymie z laureatami konkursu #JadeDoRzymu organizowanego przez MasterCard i Alior Bank. Bardzo ale to bardzo dziękujemy za zaproszenie, bo Rzym to nasze ulubione miasto. Jesteśmy tu 6. raz Nasza relacja z Rzymu: Podziękowania dla: Marcin Mossakowski (Montaż) oraz Kasi i Kamila za super towarzystwo :) Więcej o samym Rzymie jeszcze tutaj: Kliknij, aby subskrybować nasz kanał ► Zobacz całą serię o Polsce ► Zobacz całą serię o miastach Europy ► Zobacz naszego bloga ► ://gdziewyjechac.pl/ Nasz FACEBOOK ► INSTAGRAM ► VIMEO ►

Najlepsze komentarze:

Joanna ... Super film, jak zwykle. Mnóstwo rzetelnych informacji. Lecimy do Rzymu latem po raz drugi, wiem, że gorąco, ale te wieczorne spacery, lody, makaron i wino. Na Trastevere polecam restaurację Carlo Menta. Rodzinna i niedroga knajpka.
bastek.... Wlaśnie planujemy wyjazd do Rzymu...dziękujemy???
Piotr S... Rzym w pigułce. Mieszkałem w tym wiecznym mieście w latach 2005-2012. Żeby poznać to miasto, jego klimat, jego stare budowle to trzeba tam trochę dłużej pobyć. Chyba najpiękniejsze miasto na Świecie.
Daniel ... Wybieram się za 3 tyg i od Waszego filmu zaczynam przygotowania :) Jak zawsze duża porcja merytorycznych informacji w fajnym wydaniu.
LEKKA y... Tym razem się nie udało, ale może jeszcze kiedyś uda nam się spotkać w podróży. Jazda na skuterze po Rzymie- marzenie! :)
Romeo i... Ten polski święty to św. Jacek
pjasek1... Super, lecę w styczniu na dwa dni, film jak znalazł!
Joanna ... Świetny film ☺
Timothy... Fajnie tak trochę inaczej zwiedzać miasto!
Timothy... Fajnie tak trochę inaczej zwiedzać miasto!
Tomek K... Mam nadzieję kiedyś skorzystać z porad. Wpadałoby w końcu odwiedzić Rzym :)

Pozdrawiam!
Ela Cie... Zwiedzamy z wami inaczej , ale jak zawsze fantastycznie .
Wielkie dzięki za chwile wspomnień ....oj utkwił mi Rzym w pamięci solidnie choć byłam na wycieczce w latach 90-tych.
Pozdrawiam - Ela.
Sybilla... Motyle, ten Polak na kolumnadzie w Watykanie to św Jacek Odrowąż, pierwszy polski dominikanin, a poznać można go po tym że trzyma figurkę Matki Bożej. Rzym rzuca urok na człowieka, byliśmy z mężem dwa razy i ciągle chce się tam wracać. Dziękuję za wspaniały film, wspimnienia wróciły ?
Beata W... Witam.Chcialabym spedzic Sylwestra w Mediolanie lub Rzymie.Fajne wasze filmiki ogladam zawsze bo was lubie.Pozdrawiam.
Tam i z... Film super!
mroxo77... Rzymu nie mozna nie kochac. Bylismy tam juz dwa razy i napewno pojedziemy tam jeszcze nie raz.
STRABSE... Taka wycieczka to wspaniała nagroda. Wiele z tych miejsc miałem okazje zobaczyć, ale dawno temu, bo w latach 90-tych
Pozdrawiam Wędrujące Motyle.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=6ELpRgBD_Ls


Wędrowne Motyle ciekawostki

Wędrowne Motyle ciekawostki

Historia kanału Wędrowne Motyle zaczyna się w dniu 2012-04-11 11:46:10.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 222 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 2781425 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 18200 użytkowników.