Wędrowne Motyle ciekawostki

Wędrowne Motyle ciekawostki

Historia kanału Wędrowne Motyle zaczyna się w dniu 2012-04-11 11:46:10.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 222 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 2781425 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 18200 użytkowników.

Gdzie wyjechać do AZJI na pierwszy urlop z plecakiem? / e02...


Drugi odcinek z cyklu "Podróżnicza Piątka" i drugi subiektywny ranking. Dziś o krajach idealnych na... no właśnie :) Zobaczcie sami. Ciekawi jesteśmy Waszych typów i Waszego rankingu. Umielibyście naszym widzom doradzić po swojemu jakoś inaczej?

Najlepsze komentarze:

Black M... filipiny :)
Siedem ... Zgadzam się z wyborem 1 i 2. Myślę, że to doskonałe miejsca na pierwszy trip do Azji. Kambodża jest również wdzięcznym kierunkiem na początek. Od jakiegoś już czasu marzy mi się jednak Mongolia, a najlepiej długa podróż koleją transsyberyjską i zwiedzanie wszystkich ciekawostek po drodze :)
Tomasz ... Fajnie zwięźle i na temat ? Pozdrawiam
STRABSE... Wszystkie polecane kraje warto odwiedzić . Plecaki dobre są dla młodych, zdrowych i znających przynajmniej dobrze język angielski. Dla takich jak ja i moja żona to już raczej wycieczki organizowane. Cóż - zbyt wcześnie się urodziłem. ;-)
Pozdrawiam podróżników i turystów - takich, co nie spędzają całego czasu na plaży i w lokalach.
Zbyszek... Jaki ze mnie fan Wędrownych Motyli, jak dopiero teraz dowiedziałem się o drugim - Motyl i Globus. Czeka mnie nadrabianie zaległości)))
Tam i z... Fajny poradnik.Pozdrawiam Marcinie.
PoznajK... Ja bym osobiście zrobił taki trip w Azji na pierwszy raz: 1. Góry Ural, 2. Jezioro Bajkał, 3. Kołyma, 4. Pustynia Gobi, 5. Himalaje
bastek.... Jak dla mnie to na pierwszy raz to Japonia, Korea.....Chiny, Tajlandia i na sam koniec Indie. To jest moja subiektywna opinia...Pozdrawiam.
Amelia ... Bardzo dobry odcinek ?
Podró?... wow, filmu jeszcze nie ma, a już można komentować? Ale czary ?
kc99999... Wiadomka ze Wietnam
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=eaJjk0zH8Cs