Wędrowne Motyle ciekawostki

Wędrowne Motyle ciekawostki

Historia kanału Wędrowne Motyle zaczyna się w dniu 2012-04-11 11:46:10.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 222 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 2781425 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 18200 użytkowników.

ILE ŚWIATA można zobaczyć w 1 ROK???


Ile można zobaczyć W JEDEN ROK? Oto film, w którym podsumowaliśmy cały sezon 2018 naszych vlogów. Od Austriackich Alp przez Toskanię, Podkarpacie, Rzym po Chiang Mai. Ten film nie ma zamiaru niczego udowadniać. Nie chodzi tu o przechwalanie się, licytowanie, wzbudzanie podziwu. On powstał po to, byśmy za kilka, kilkanaście, kilkadziesiąt lat mogli wspominać ten rok jako Dobry Rok. Może najlepszy. I po to, by pomóc zrozumieć, że najważniejsze i to co nas wszystkich łączy, to PASJA. Że warto ją mieć, gdy życie lubi płatać figle. Pasja nigdy Cię nie zawiedzie. Jesteśmy różni, inni, mamy różne poglądy na świat, kolor skóry, wyznajemy różne religie, inne wartości, ale... często łączą nas wspólne pasje i język. Jedną z nich są PODRÓŻE. Będziemy bardzo wdzięczni za wszystkie łapki dla zasięgu i komentarze. Dajcie znać, jak długo z nami jesteście, skąd się dowiedzieliście o naszym kanale? Kliknij, aby subskrybować nasz kanał ► Zobacz naszego bloga ► ://gdziewyjechac.pl/ Nasz FACEBOOK ► Nasz INSTAGRAM ► Nasz sprzęt: Lumix GH5 + Lumix Vario 12 35 2.8 Muzyka: ArtList. Zakładając konto z tego linka, wpierasz nasz kanał: Noclegi: Booking. Rezerwując z tego linka, wspierasz nasz kanał: GRUDZIEŃ, Tajlandia Północna: LISTOPAD, Wietnam Północny: LISTOPAD, Hongkong: PAZDZIERNIK, Rzym: PAZDZIERNIK, Dalmacja: WRZESIEŃ, Saksonia: SIERPIEŃ, Podkarpacie: SIERPIEŃ, Istria: LIPIEC, Islandia: LIPIEC, Paryż: LIPIEC, Portugalia: CZERWIEC, Prowansja: MAJ, Szwajcaria: MAJ, Mazowsze: KWIECIEŃ, Toskania: MARZEC, Andaluzja i Sewilla: LUTY, Ateny: STYCZEŃ, Austria: Za wsparcie dziękujemy naszym sponsorom w 2018: KLM i Novasol.

Najlepsze komentarze:

Sylwia ... Bardzo dobre filmy! Swietny kanal ?☝? Gratulacje!
Zagladajcie czasem do mnie ☺
Siedem ... Piękny podróżniczy rok. Oby kolejny był równie udany!
Emilian... Ekstra-klasa! Kolejnego, pięknego roku!!! ????
ToTa Po... Świetny kanał. Już od jakiegoś czasu śledzimy Wasze "przygody". Filmy przyjemne i inspirujące. Pozdrawiamy! ?
taios... Okolice Trang An i Ninh Binh faktycznie są przepiękne. Sapa jest ładna, jak jest dobra pogoda. Niestety, to jest zawsze loteria.
THE PIN... Gratulacje tak udanego roku! Piękne podsumowanie!
Joanna ... Rzeczywiście to był Wasz dobry rok ☺niesamowite podróże , zdjęcia i opowieści ☺życzę jeszcze lepszych kolejnych lat ☺
Bo Chci... Puk, puk, turlu turl ... to moja szczęka wesoło turla się pod kanapę ^^ Kurcze super! Pewnie podpatrzymy jakieś lokacje :) Zwłaszcza azjatyckie :?? Pozdrawiamy serdecznie! :D
Wracamy... Brawo Wy! Piękne ujęcia i super decyzja o pójściu na swoje :)) Gratulacje!
Szalone... Co za rok. Nieźle pojechaliście. Gratki. Myśleliśmy, że nasze 11 podróży to było dużo. Nie wiem dlaczego dopiero teraz zostawiamy suba. Już się poprawiamy :). Pozdrowienia.
pawel p... Jesteście zarąbiści.... Pozostańcie sobą, nie zatarcie siebie. Jest dobrze.... Kiedyś oglądałem filmy podróżnicze takiego jednego "K" ( na pewno znacie ) ale od czasu gdy zaczęło w nich być więcej formy niż treści; przestałem to robić... Wszystkiego najlepszego, wielu dalszych sukcesów.
P.S. Czym nagrywać, jeśli można wiedzieć?
Micha? ... A jakie plany na ten rok? :D Robicie najlepszy kanał podróżniczy na YT!! Pozdrawiam z Katowic :D
majk 86... trafilem przypadkiem ale zostaje :D fajne te inspiracje filmami bez dwóch zdan:D
Szarak ... Wspaniałe, gratuluję i nie zazdroszczę, a życzę więcej i pozdrawiam
Slawek ... W czerwcu pierwsza podróż samochodem? A czym przemieszczacie się po wylądowaniu na jakimkolwiek lotnisku?
Beata W... Ja pochwale sie ze zwiedzilam w 2018r- 7 krajow:Austrie,Niemcy,Wegry,Wlochy,Slowacje,Rumunie i Ukraine.Tego roku planuje cala Skandynawie i Bialorus.Pozdrawiam i życze wspanialych podroży.
Planeta... Gratuluję ? moim ulubionym odcinkiem był ten o Van Goghu ?
Krzyszt... Malujecie podróże słowem i obrazem!!! Oby każdy turysta, czy podróżnik potrafił choc trochę tak opowiadać. Fantastyczna robota? Czekam na Edynburg...
Mario K... W pięknym stylu to robicie ? świetny przekaz tych miejsc ? jakby się tam było ? tak trzymać ? pozdrowienia z Karkonoszy poleciały zwyczajowo ? ?
onbooze... Super! Jesteście wielką inspiracją. Kiedy oglądam te piękne kadry, to aż chce się spakować plecak i ruszyć przed siebie :D
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=P8PyYXpbv6c