Na zdjęciach z Marsa widać potencjalny relikt technicznej...


Łazik Curiosity przesłał na Ziemię dziwne zdjęcie przedstawiające obiekt, który z pewnością nie jest pareidolią. Wygląda to rzeczywiście na poddaną obróbce mechaniczną część albo osłonę jakiegoś mechanizmu. ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: SKLEP Z KOSZULKAMI I KUBKAMI: ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: LINK DO PATRONAITA: ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: LINKI DLA ZAINTERESOWANYCH: Discord: ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: SOCIAL MEDIA: Facebook główny: Facebook kontaktowy : Twitter: Snapchat: Instagram: :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: MUZYKA: Kevin MacLeod: Dragon and Toast – na licencji Creative Commons Attribution ( Źródło: Wykonawca: zdjęciach Marsa widać potencjalny relikt technicznej cywilizacji

Najlepsze komentarze:

Kubarks...Koło idealne coś jest na rzeczy jeśli jest koło na pewno nie są głupi
Aleksan...Strzelam, że to część rozbitego o Marsa SkyCrane'a
Dorota ...Jak to kto pozostawił ? Nasi tam byli ,to ci z programu " 20 wstecz"
bertone...To może być z jakiegoś satelity lub innego śmiecia.
Jacek J...Brednie i bujdy. Muł bagno wodorosty
Lou 777...Może to część jakieś sondy która się rozbiła?
Ad AA...Krótkie materiały się lepiej ogląda
Black S...Jesli zrobil zdjecie to dlaczego nie pobral jako probki?
zimrozo...NASA wydało jakieś oficjalne oświadczenie na ten temat?
G Ggf...nie ma takiego czegos jak wyprawa na marsa, klamstwo jak chuj. komunikatu... sratu. wszystko jest tylko takie jakie jest a nie takie jakie sie wydaje. starozytne cywilizacje na marsie. no japierdole. nasa kurwa nie umie zalatwic sprawy piramid w egipcie a pierdolą o kawałkach łazika na marsie . nie umieją ogarnąć co jest pod powierzchnią antarktydy a mowią o marsie. nie umieją zbadac peru a pierdolą o wyprawach poza układ słoneczny. sranie w cipie. oszustwo i tyle
Prayme ...Sądzę, że właśnie NASA poda, że to będzie jakiś satelita stary albo kawałek łazika bo jak zwykle boją się, że prawda wyjdzie na jaw. Żal mi ich że nie są wstanie w końcu jakiegoś nie fake'a podać.
byWilk...Nie ma jak to zdjęcie z 3 osoby lazika który rzekomo jest na marsie. Kurczę nie wiedziałem że tam poleciała też osoba robiąc zdjęcie lazikowi bądź 2 maszyna fotografujaca łazik na pięknych marsianskich wioskach ??
Pawe? R...To pewnie śmieci z kosmosu które odpadły od rakiety startowej .
Wies?aw...Łazik nie mógł zrobić tego zięcia bo nie pasuje ani kąt widzenia, ani proporcje tego,, artefaktu''do tła (mam na myśli marsjańską glebę).
Po za tym widać iż zamazano, ukryto, obraz tusz pod omawianym,, cackiem z dziurką''.
Kepinsk...To pewnie odpadło tej osobie która robi zdjęcia łazika z odległości jak sobie popyla po pustyni argentynie
assassi...Śmieci kosmiczne i tyle...
Pawe? S...Łapka w górę Pzdr.
Artur A...Znowu wpadka.. Jak nie wiewiórka to kawałek złomu :D tak to jest na ziemskich pustyniach..
Dervez...Jeśli mars przypominał kiedyś ziemię to myślę, ze mogło byc tam życie. Moze nie super zaawansowane ale jakieś proste organizmy np. Zwierzęta już tak. A jak wy myślicie?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCgS9WSzo2n79SVctgJrQP9Q


Inne Medium ciekawostki

Inne Medium ciekawostki

Historia kanału Inne Medium zaczyna się w dniu 2013-04-29 20:20:54.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 1159 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 65301341 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 193938 użytkowników.