callmeblondieee ciekawostki

callmeblondieee ciekawostki

Historia kanału callmeblondieee zaczyna się w dniu 2010-04-21 17:42:52.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 416 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 20784820 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 87500 użytkowników.

Na zdjęciach z Marsa widać potencjalny relikt technicznej...


Łazik Curiosity przesłał na Ziemię dziwne zdjęcie przedstawiające obiekt, który z pewnością nie jest pareidolią. Wygląda to rzeczywiście na poddaną obróbce mechaniczną część albo osłonę jakiegoś mechanizmu. ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: SKLEP Z KOSZULKAMI I KUBKAMI: ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: LINK DO PATRONAITA: ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: LINKI DLA ZAINTERESOWANYCH: Discord: ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: SOCIAL MEDIA: Facebook główny: Facebook kontaktowy : Twitter: Snapchat: Instagram: :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: MUZYKA: Kevin MacLeod: Dragon and Toast – na licencji Creative Commons Attribution ( Źródło: Wykonawca:

Najlepsze komentarze:

Dervez... Jeśli mars przypominał kiedyś ziemię to myślę, ze mogło byc tam życie. Moze nie super zaawansowane ale jakieś proste organizmy np. Zwierzęta już tak. A jak wy myślicie?
Artur A... Znowu wpadka.. Jak nie wiewiórka to kawałek złomu :D tak to jest na ziemskich pustyniach..
Pawe? S... Łapka w górę Pzdr.
assassi... Śmieci kosmiczne i tyle...
Kepinsk... To pewnie odpadło tej osobie która robi zdjęcia łazika z odległości jak sobie popyla po pustyni argentynie
Wies?aw... Łazik nie mógł zrobić tego zięcia bo nie pasuje ani kąt widzenia, ani proporcje tego,, artefaktu''do tła (mam na myśli marsjańską glebę).
Po za tym widać iż zamazano, ukryto, obraz tusz pod omawianym,, cackiem z dziurką''.
Pawe? R... To pewnie śmieci z kosmosu które odpadły od rakiety startowej .
byWilk... Nie ma jak to zdjęcie z 3 osoby lazika który rzekomo jest na marsie. Kurczę nie wiedziałem że tam poleciała też osoba robiąc zdjęcie lazikowi bądź 2 maszyna fotografujaca łazik na pięknych marsianskich wioskach ??
Prayme ... Sądzę, że właśnie NASA poda, że to będzie jakiś satelita stary albo kawałek łazika bo jak zwykle boją się, że prawda wyjdzie na jaw. Żal mi ich że nie są wstanie w końcu jakiegoś nie fake'a podać.
G Ggf... nie ma takiego czegos jak wyprawa na marsa, klamstwo jak chuj. komunikatu... sratu. wszystko jest tylko takie jakie jest a nie takie jakie sie wydaje. starozytne cywilizacje na marsie. no japierdole. nasa kurwa nie umie zalatwic sprawy piramid w egipcie a pierdolą o kawałkach łazika na marsie . nie umieją ogarnąć co jest pod powierzchnią antarktydy a mowią o marsie. nie umieją zbadac peru a pierdolą o wyprawach poza układ słoneczny. sranie w cipie. oszustwo i tyle
zimrozo... NASA wydało jakieś oficjalne oświadczenie na ten temat?
Black S... Jesli zrobil zdjecie to dlaczego nie pobral jako probki?
Ad AA... Krótkie materiały się lepiej ogląda
Lou 777... Może to część jakieś sondy która się rozbiła?
Jacek J... Brednie i bujdy. Muł bagno wodorosty
bertone... To może być z jakiegoś satelity lub innego śmiecia.
Dorota ... Jak to kto pozostawił ? Nasi tam byli ,to ci z programu " 20 wstecz"
Aleksan... Strzelam, że to część rozbitego o Marsa SkyCrane'a
Kubarks... Koło idealne coś jest na rzeczy jeśli jest koło na pewno nie są głupi
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=M3JEsAqazGg