GH Dúo: Las hermanas de Carolina Sobe hablan sobre lo que no...


Carolina Sobe ha protagonizado una de las curvas de la vida más intensas de GH Dúo, revelando algunos de los momentos más traumáticos de su vida. Por ello, sus dos hermanas, Eva y Dnoé, han querido dar su versión en el programa Viva la vida, analizando lo que su hermana contó y confirmando si la concursante decidió obviar cosas relevantes de su vida.   Eva y Dnoé, hermanas de Carolina Sobe  "La curva fue dura y la vivimos con bastante bajón porque removió cosas. Si ha empezado por los siet ... televisión Noticias TV: últimas noticias de series, programas y mucho más +Help me 1OOOO Subscribe, please. I really appreciate it! Please Click Subscribe or Click here: for Daily News Update #GHDúoLas, #hermanas, #CarolinaSobe, #hablan, #sobre, #contó, #curva, #vida #CarolinaSobe, #curvadelavida, #ghduo, #vivalaviva, #hermanas, #confesiones, #fortu, #nagorerobles

Ostatnio komentowane:


Omg skąd masz tyle hajsu w tym key dropie??????????????? doładowałeś czy farcik powiedz pls i pytanie co z tą awpką Zobacz »
Czy oni dalej siedzą w tym kanale xD? tak to zabrzmiało. I jak zawsze nie ma źródeł co one jakieś strzeżone lub czy youtuber od którego ściągnąłeś filmy też nie dał źródeł? Zobacz »
Anglia po wyjściu z UE będzie miała 80 miliardów w kieszeni, nie karmiąc unijnych biurokratów. Punkt Zobacz »
Przez chwilę się zamyśliłem o tym jakie musiałeś mieć flow rapując na wózku i w pewnym momencie zapomniałem, że słucham parodii, a nie zwykłej muzyki. (Nie słuchałem oryginału.) Zobacz »
Teraz wpadki kanału BartoszTv
00:43 "bo pady nie były włączone więc siłą rzeczy mogli grać
Zobacz »
Cześć i chwała..ogromny szacunek z Piastowskiego Wrocławia.Jutro o 17.00 będę z biało-czerwoną flagą przy pomniku rtm.Pileckiego..Tylko tak mogę oddać WAM..szacunek .Bacznosć !!!..31 lipca 20 r Zobacz »
Ja tu znam historię i ciekawi mnie udział w PW narodów wschodnich Ukraińców Białorusinów Rosjan narodów nadbałtyckich czy Kaukazu. Zobacz »
Zgadza się choć Warszawa była miastem nie tylko dwóch ale kilku powstań ważnych dla Polski. Oczywiście pamiętajmy powstanie w gettcie i powstanie warszawskie. Zobacz »
W Wybory Trzaskowski powiedział że pójdzie o tym marszu niepodległości ,ale po WYBORACH prezydenckich już nie ,tyle jego słowo warte CZYLI nic Zobacz »
BRAWA DLA PANA MACIEREWICZA ZA WYTRWALOSC W DOCHIDZENIU DO PRAWDY W SPRAWIE WYDARZEN W SMOLENSKU SAMOLTU TU 154 Z PREZYDENTEM I CZLONKAMI RZADU . Zobacz »
Lubię słuchać o krajach słowiańskich, pan wiele rzeczy tłumaczy prosto i logicznie. Łatwiej można dogadać się z Ukraińcem Chorwatem czy Słowakiem niż np z Hiszpanem lub Portugalczykiem, Zobacz »
Już są posrane trolle,ze wschodu i z zachodu XD.Macie barany z Konfederacji swojego Trzaskowskiego hahahhahahhahahhah,DEBILEEEEEEEEEEEEEEE Zobacz »
AAAA!!! Ale mi się ta gierka podoba tomek ciuchcia to była moja ulubiona bajka w dzieciństwie vito Zobacz »
22:04 XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Zobacz »
Wujku płaciłem twój kanał wszystkim swoim kolegom. Większości się spodobało i dali subskrypcję. Zobacz »
Imo trochę jakbyś bal sie ze rodzice za ścianą usłyszą, ale może uważam tak dlatego że nic nie może dorównać oryginalowi Zobacz »
Zaku jaka jest najlepsza klasa pod nie grzybienie? (Chodzi o lochy)Zastanawiam się nad berserkiem lub zwiadowca Zobacz »
To może spróbuję z Kritą, bo jak na razie siedzę w Paint Tool Saiu i nie miałam pojęcia, że nie jest za dobrą opcją. Zobacz »
Prawda jest taka, że te kręgi w polu zrobił właściciel robiąc tam bączki ciągnikiem. Wiem, bo mieszkam niedaleko Nadarzyc Zobacz »
Jeśli w zamyśle ma to być rower do ścigania to i tak nikt nie będzie montował koszyka na bidon. Fajny ale dokładając inne opony i hamulce robi się już 7 tysięcy Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=1E2XASe4ddg


Sasaki ciekawostki

Sasaki ciekawostki

Historia kanału Sasaki zaczyna się w dniu 2014-02-25 19:42:19.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 40 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 5736233 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 23000 użytkowników.