Rosana canta con Guaidó y Twitter se ensaña con ella Noticias TV


"Ojalá venga Rosana a Venezuela", dijo nunca nadie. Twitter no descansa, ni siquiera los lunes por la mañana.   La cantante Rosana, cuando nadie lo esperaba, se ha cogido un avión y se ha ido a Venezuela. En concreto, al barrio de La Guaira, en el Estado de Vargas, donde se ha encontrado con Juan Guaidó.    Aprovechando la coyuntura, la cantante canaria y Guaidó se han arrancado con algunas de las canciones más conocidas de Rosana. Cosas de la vida, las cámaras de El País estaban allí para in ... televisión Noticias TV: últimas noticias de series, programas y mucho más +Help me 1OOOO Subscribe, please. I really appreciate it! Please Click Subscribe or Click here: for Daily News Update #Rosana, #canta, #Guaidó, #Twitter, #ensaña, #ella

Ostatnio komentowane:


Boże z tym że wykończyć wszystko i się wprowadzić to jest absolutna racja. Mieszkamy już prawie 2 lata a jeszcze nie wszędzie są listwy, lampy to chyba po roku kupiliśmy XD Zobacz »
Jak kupiłem droższą wersje i czy mogę mieć alphe 19 a jeśli tak to jak mi dasz serce to jeśli mogę to program na tym serwerze Zobacz »
A może kampania LotV na brutalu?
Serio by mi się przydały porady jak grać kampanię LotV, bo kiedyś miałem trudności z przejściem jednej misji
Zobacz »
Kolejna fala absurdu. Pamiętam słowa Moravieckiego żeby iść tłumnie na wybory, bo w lato nie ma wirusów. Jesteśmy po wyborach i zaś wracamy do PLANdemii. Kagańce na pysk i zniewolenia ciąg dalszy. Zobacz »
Proszę się nie wpierd**ać w wybory naszych sąsiadów! Tak będzie bardziej demokratycznie. Patrzcie na swoje podwórko i sądźcie aferzystów! Zobacz »
tam to jednak kochaja swojego przezydenta, nie to co u nas, tylko rozpalać ogniska nienawiści. Na Białorusi to jest MIŁOŚĆ ! Zobacz »
3:27 komuś chyba nerwy puściły Zobacz »
Proszę, nie wplatajcie polityki do podcastów. Aż mi się niedobrze zrobiło słuchając wywodów głównie Borysa :/ Zobacz »
Ty serio masz swoich widzów za debili sami to zrobiliście na game modzie bo ja nawet widziałem że mieliście bedrok 1 Zobacz »
Tysovia auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zobacz »
? Lubisz Niesamowite Fakty??
TAK - (?)
NIE - (?)


ZA SUBA ODDAJE 25 WYSTARCZY *NAPISAĆ POD MOIM FILMEM "GOTOWE"
Zobacz »
Nie rozwijaj


Nie umiesz czytać? Przecież miałeś nie rozwijać
Zobacz »
Zaprawdę powiadam Wam - do tego młodego człowieka nic nie dotrze i nic nie zrozumie - odnoszę się do opisu filmu.

Dlaczego?
BO NIE PONIÓSŁ ZADNYCH KONSEKWENCJI.
Zobacz »
Wcale jakoś to mnie dziwi. Gdyby każdy wyjeżdżał za swoje nie było by takich akcji. Rząd za darmo rozdał kasę a cwaniacy chcą zarobić pieniądze za cudze pieniądze Zobacz »
Nick: WWG_Marcin
Wcześniejszy nick: puszek4444
Poziom: 0
Profilowe słodkiego pieska
Zobacz »
https://www.youtube.com/watch?v=-dbDqDvuGsA film Jakuboskiego i takiego respektuje Zobacz »
0:06 Legendarne beknięcie dilera Zobacz »
7y07y8y7y8y8y8y88y8y78yy8y88uguuuyffuyguuf8fyfu8guffuygug8utu8g8tuft8y7ygyy8ty8y⁷yyyyuyyyyy89yy8y99y9y8huy8y98yg8uu88f98y8yuuugffyififyufyififhfyififìififiy8f8ìiyyì8gu⁸ùifiguū Zobacz »
2:20 = 2 film jest Marusia nie kamusia #NowyDom Zobacz »
Hadesiako jesteś najlepszy. Mam dobrą strategie na te grę muszisz wykopać dziurę potem ją wysadzić żeby była bez dna to wrogowie nie przejdą :) Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=fahlHAwCh6M


Sasaki ciekawostki

Sasaki ciekawostki

Historia kanału Sasaki zaczyna się w dniu 2014-02-25 19:42:19.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 40 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 5736233 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 23000 użytkowników.